Messenger Lite dostupan i u Hrvatskoj

poruka: 9
|
čitano: 4.214
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Messenger Lite dostupan i u Hrvatskoj".
10 godina
neaktivan
offline
Messenger Lite dostupan i u Hrvatskoj

Možda ga ja stavim :D 

Nervira me to sto me fb aplikacija upozori da je nekome rođendan, idući dan mi kaže da nek čestitam propušteni rođendan i još mi javi poruku na messengeru da neka pošaljem toj osobi čestitku.  Katastrofa :D 

 

 

 
6 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Messenger Lite dostupan i u Hrvatskoj
Markić7 kaže...

Možda ga ja stavim :D 

Nervira me to sto me fb aplikacija upozori da je nekome rođendan, idući dan mi kaže da nek čestitam propušteni rođendan i još mi javi poruku na messengeru da neka pošaljem toj osobi čestitku.  Katastrofa :D 

 

 

 To je posljedica krivog korištenja facebooka - od svih ljudi. Nabubaju par tisuca "frendova" a od svih tih ljudi znas mozda 20. :) Facebook je pomislio da kada nekoga dodaš ili neko doda tebe, da tu osobu bar poznaješ ili želiš upoznati. Ovak se samo dodavaju cice i guzice, tajce sa tangama, minjaci, ili suprotni spol sexy mladiće, pločice, aute, keš/money/lova itd. :) Uglavnom, krivo se koristi.

Al' koga briga kaj ne? Bitno je da mi napokon imamo lite verzije aplikacija koje vrlo rado koristim makar mi mobilni uređaj nema problema i s full verzijama :)

13 godina
offline
Messenger Lite dostupan i u Hrvatskoj

upravo instalirao, napokon ono što trebam, obicna aplikacija za slanje poruka na face-u bez gluposti koje bi trebale pripadati u aplikaciju Facebook a ne u messenger

http://www.youtube.com/watch?v=BCeglioeHao&feature=feedu
Moj PC  
7 0 hvala 0
12 godina
offline
Messenger Lite dostupan i u Hrvatskoj

Facebook lite u sebi ima Messenger. Ne znam zašto ga tako malo ljudi koristi, pogotovo oni koji koriste samo najjednostavnije funkcije Facebooka.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Messenger Lite dostupan i u Hrvatskoj

I ja koristim Lite, ali kako se stvari odvijaju, sljedece sto ce Facebook napraviti jest izbacivanje poruka/chata iz Facebook Lite aplikacije..

12 godina
neaktivan
offline
Messenger Lite dostupan i u Hrvatskoj

E super je ovo. Kako je već gore napisano bez gluposti, lijepo pregledno i samo ono šta trebaš, odmah sam zamjenio obični mesenger.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Messenger Lite dostupan i u Hrvatskoj

Napokon.

 

So if God has existed forever, you know, what did he do in his spare time? Like, before he made the Earth and everything?
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Messenger Lite dostupan i u Hrvatskoj

Sve 5 jedino zamjeram kaj se nemre conversation obrisat 

 
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Messenger Lite dostupan i u Hrvatskoj

A šta je sa iOS?

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice