Metalni Samsung Galaxy Alpha, kao odgovor na iPhon

poruka: 64
|
čitano: 8.616
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Metalni Samsung Galaxy Alpha, kao odgovor na iPhon".
15 godina
odjavljen
offline
Metalni Samsung Galaxy Alpha, kao odgovor na iPhon

jel može ijedan potez Applea proći bez istog poteza Samsunga? {#}

www.pazii.com
Moj PC  
21 12 hvala 0
11 godina
offline
Metalni Samsung Galaxy Alpha, kao odgovor na iPhon

Najljepši samsung u zadnje vrijeme. 

 

P.S. kao vlasnik note2 za samsung moram reći da ih nabijem na tri k..ca s njihovim upgradeovima firmwarea. 

jaska jaska jaskaja
Moj PC  
15 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Metalni Samsung Galaxy Alpha, kao odgovor na iPhon

Sa onih jajastih govana su se vratili na SII.

Dobro da su napredovali...

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
Moj PC  
24 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Metalni Samsung Galaxy Alpha, kao odgovor na i
Oprostite ali ovo je smece....nek se saberu i naprave nesto vrijedno spomena...


Metalni okvir, plastika naprijed i iza, baterija za 2008 i ostalo sve iz 2013.

Strasno
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
14 godina
neaktivan
offline
Metalni Samsung Galaxy Alpha, kao odgovor na iPhon

Ovo mene jaaaaaaako podsječa na iphone

Moj PC  
11 8 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Metalni Samsung Galaxy Alpha, kao odgovor na iPhon

jos jedan šrotsong u nizu

Moj PC  
14 12 hvala 0
15 godina
offline
Metalni Samsung Galaxy Alpha, kao odgovor na iPhon

Ako mu cjena bude oko 1000 kuna,onda je sasvim ok.{#}

Moj PC  
21 4 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Metalni Samsung Galaxy Alpha, kao odgovor na iPhon

LOL, ovo je već besramno od Samsunga. Umjesto da bolje plate svoje dizajnere da prestanu s ružnim telefonima, oni uzmu Appleov dizajn i apliciraju ga k'o od šale. 

Sve što napišem moj je osobni stav i ne odražava nužno stav Bug d.o.o.
Moj PC  
17 4 hvala 0
15 godina
online
Metalni Samsung Galaxy Alpha, kao odgovor na iPhon

kako li su samo vješto parirali konjkurenciji! omupnut sam. {#}

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
11 3 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Metalni Samsung Galaxy Alpha, kao odgovor na i
Mitch kaže...
Oprostite ali ovo je smece....nek se saberu i naprave nesto vrijedno spomena...


Metalni okvir, plastika naprijed i iza, baterija za 2008 i ostalo sve iz 2013.

Strasno

 

Ali s druge strane, ovaj uređaj bi trebao razvaliti iPhone 5S u skoro svakoj mjerljivoj kategoriji, te biti ugrubo usporediv sa Iphoneom 6. 

Čini mi se da je Samsungu namjera bila probati Appleov manje - je-više recept, uz naglasak na kompaktnosti i "premium" materijalima. 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Metalni Samsung Galaxy Alpha, kao odgovor na i
Tonči kaže...

LOL, ovo je već besramno od Samsunga. Umjesto da bolje plate svoje dizajnere da prestanu s ružnim telefonima, oni uzmu Appleov dizajn i apliciraju ga k'o od šale. 

Khm, Appleov dizajn? Gledamo li iste fotografije? Pa to je isti S5 s metalnim rubovima. S obzirom da su sve vrste finiša već iskorištene, išli su s ovim (koji nije Apple prvi koristio). Bitno da se komentira...

 

Drago mi je da je rub metalan (barem se neće guliti), ali stražna strana lijepa plastična i otklopiva. Baterija je kao slaba ali ima dobru autonomiju. Sviđa mi se, i na dobrom je putu na S2 dizajn koji su trebali zadržati do danas.

Slušaj svoje srce! o_O ..... Eem. Who am I kidding? Samo budi logičan! :-)
14 godina
neaktivan
offline
Metalni Samsung Galaxy Alpha, kao odgovor na iPhon

Čini mi se ok. Eh sad, baterija je na prvi pogled mizerija pogotovo ako se uzmu u obzir sony-eve 3200+ mAh za usporedbu.

Ali mislim da je to kod Samsunga nešto drugačije jer kolko znam super amnoled ekrani troše osjetno manje energije od IPS (ispravite me ak sam u krivu)

Pravi programeri programiraju binarno!
Moj PC  
1 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: Metalni Samsung Galaxy Alpha, kao odgovor na i
Tonči kaže...

LOL, ovo je već besramno od Samsunga. Umjesto da bolje plate svoje dizajnere da prestanu s ružnim telefonima, oni uzmu Appleov dizajn i apliciraju ga k'o od šale. 

Im je svima poznato da Tonči svršava na iphone, kaj drugo bi opce napisao kao komentar na bilo kaj samsungovo...

 

Kaj se tiče dizajna, izgleda ko i svaki drugi samsungov uređaj u proteklih godinu dana

15 godina
offline
Metalni Samsung Galaxy Alpha, kao odgovor na iPhon

Pa nije to, nego oni ce sad stavit da je ovo njihov flagship jer je jasno da je ovo vjerojatno trenutno najbrzi telefon...

 

720p na taj proc, ovo ce definitivno letjet.

 

 

Letjet za cijenu od 800€ sta je bolesno u mozak...tone Samsung tone...da nemaju frizidere, televizore i ove <1000 kn uredaje tko zna gdje bi bili

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
 
12 3 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Metalni Samsung Galaxy Alpha, kao odgovor na iPhon

Moj Note 1 ima metalni okvir! Ista stvar je i sa SII koji također ima metalni okvir, samo što je zalakiran u crno...

 

 

bor4c - human geek, level 34, technosexual, neutral good
Moj PC  
0 5 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Metalni Samsung Galaxy Alpha, kao odgovor na i
bor4c kaže...

Moj Note 1 ima metalni okvir! Ista stvar je i sa SII koji također ima metalni okvir, samo što je zalakiran u crno...

 

 

Pa to je plastika, imitacija metala, kao i na S5.

 

I da, ovo je hardverski jedan veliki korak unatrag, 720P i 1800mAh baterija, pa WTF?! LG stavlja veću rezoluciju, a Samsung stavlja manju i mizerno slabu bateriju. A tek dizajn, bože sačuvaj, da mi ga netko da free bilo bi me sram prodati ga, a kamoli ga koristiti. 

15 godina
odjavljen
offline
Re: Metalni Samsung Galaxy Alpha, kao odgovor na i
Deawood kaže...
bor4c kaže...

Moj Note 1 ima metalni okvir! Ista stvar je i sa SII koji također ima metalni okvir, samo što je zalakiran u crno...

 

 

Pa to je plastika, imitacija metala, kao i na S5.

 

I da, ovo je hardverski jedan veliki korak unatrag, 720P i 1800mAh baterija, pa WTF?! LG stavlja veću rezoluciju, a Samsung stavlja manju i mizerno slabu bateriju. A tek dizajn, bože sačuvaj, da mi ga netko da free bilo bi me sram prodati ga, a kamoli ga koristiti. 

realno šta će ti veća rezolucija od 720p na ovoj dijagonali, to je taman preko 300ppi i to je to, više ti ne treba, to što sad stavljaju QHD rezolucije na ekrane mobitela je totalna glupost, baš me zanima dal ko kuži pri normalnom korištenju razliku između FHD i QHD ekrana na recimo 5.5 inča

www.pazii.com
12 godina
odjavljen
offline
Metalni Samsung Galaxy Alpha, kao odgovor na iPhon

Mene osobno nije briga za QHD i to je glupost, kao što sam se već izjasnio u LG G3 temi, ali 720P je korak unatrag i jednostavno je glupo, okej, u potpunosti shvaćam ako će ovo biti neki mid-range mobitel, ali ako će ovo biti flagship onda nikako, pogotovo s tom baterijom.

 
0 6 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Metalni Samsung Galaxy Alpha, kao odgovor na i
Deawood kaže...

Mene osobno nije briga za QHD i to je glupost, kao što sam se već izjasnio u LG G3 temi, ali 720P je korak unatrag i jednostavno je glupo, okej, u potpunosti shvaćam ako će ovo biti neki mid-range mobitel, ali ako će ovo biti flagship onda nikako, pogotovo s tom baterijom.

ali što ti mjenja to dali neki mob ima ili nema fullHD rezoluciju, ppi mu je preko 300, znači da je kvaliteta prikaza ovog mobitela ista kvaliteti prikaza Notea3 koji ima ekran od 5.7" i fullHD rezu, ne razumijem čemu inzistirati na fullHDu kad ga ionako nećeš vidjeti? samo zato da se možeš hvaliti da je fullHD? pa nismo djeca

www.pazii.com
12 godina
odjavljen
offline
Metalni Samsung Galaxy Alpha, kao odgovor na iPhon

1. radi se o flagshipu, ako je flagship, želim najbolje, radilo to veliku ili malu razliku. Odnosno, ako već platim 5000-6000kn za neki uređaj onda valjda može biti doveden do savršenstva...

2. vidi se razlika, normalno da se vidi, nije to nikakva novost, možda ne jako, ali se vidi.

 

A i koliko vidim imaš Samsung, pa ga malo braniš, razumljivo, no nebitno.

 
1 4 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Metalni Samsung Galaxy Alpha, kao odgovor na iPhon

Ima ovdje luđaka koji se samozadovoljavaju mobitelima, očito... svašta.

 

Nego, neće ovo biti zamjena za Galaxy S seriju ili model. Ovo je iduća generacija, ali mid-range telefon. Novi flagship (izuzev Notea 4) stiže u redovno vrijeme iduće godine, tu se ništa nije promijenilo, a bit će sigurno QHD. I ne, nije istina da se ne vidi razlika, ne samo 720->1080, nego i 1080->1440 se vidi prilično dobro na tekstu, grafici...

Sve što napišem moj je osobni stav i ne odražava nužno stav Bug d.o.o.
Moj PC  
3 2 hvala 1
12 godina
odjavljen
offline
Metalni Samsung Galaxy Alpha, kao odgovor na iPhon

Ako je mid-range onda nikome ništa, moram se složiti s tobom Tonči, u potpunosti.

 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Metalni Samsung Galaxy Alpha, kao odgovor na iPhon

Ovi što kažu da se ne vidi razlika između QHD i FULL HD neka posjete Getaldus.

 

@Tonči zaboravio si dodat i slike.Na slikama se odlično vidi razlika.

 

Ovaj mob će kupovat oni koji nemaju para za Iphone.

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.8.2014 10:54 (R36).
 
1 5 hvala 0
16 godina
offline
Metalni Samsung Galaxy Alpha, kao odgovor na iPhon

Meni samo nije jasno odakle nekima da je ovo Samsung flagship telefon? Već par dana povremeno nailazim na članke i to nije nigdje niti spomenuto.

 

Ovo je čisti mid-range uređaj.

Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Metalni Samsung Galaxy Alpha, kao odgovor na iPhon

Ja iskreno, najviše nade polažem u Sony Xperiu Z3. Ako su, kao što se čini na fotografijama, riješili problem "oštrog" i neudobnog kućišta, mislim da će uređaj biti prilično dobar. Softver praktički nema problema s performansama, ekran na Z2 je drastično bolji od ranijih, sučelje je prilično dobro, IP58 je odličan bonus, baterija i bez genijalnog Stamina moda radi čuda, dobre slušalice s NC-om za sitniš, stereo zvučnici koji nisu na leđima, službeno dozvoljeno otključavanje bootloadera, 3GB memorije... Da je bolje, ne bi valjalo. Kod Z2 je meni žao samo što nije 32GB model i što je kućište strašno neudobno i za ogromne ruke.

Sve što napišem moj je osobni stav i ne odražava nužno stav Bug d.o.o.
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Metalni Samsung Galaxy Alpha, kao odgovor na i
Deawood kaže...

1. radi se o flagshipu, ako je flagship, želim najbolje, radilo to veliku ili malu razliku. Odnosno, ako već platim 5000-6000kn za neki uređaj onda valjda može biti doveden do savršenstva...

2. vidi se razlika, normalno da se vidi, nije to nikakva novost, možda ne jako, ali se vidi.

 

A i koliko vidim imaš Samsung, pa ga malo braniš, razumljivo, no nebitno.

Ovo nije flagshipveć već model da popuni rupu izmešu S5 i S5 mini. Ja pozdravljam 720p ekran, jer će samim time moći staviti malo slabiji GPU (Smanjuje cijenu uređaja). No da su bateriju s*ebali, jesu. Mogli su komotno staviti barem 2500 mAh, no tada bi baterija trajala duže od S5 (720p ekran troši manje struje od 1080p) i time bi uzimalo tržište S5. Zajebana je ekonomija, samo novac novac novac.

 

12 godina
odjavljen
offline
Metalni Samsung Galaxy Alpha, kao odgovor na iPhon

@Tonči- nije mi jasno kako ti je Z3 neudoban, meni je moja stara Z daleko daleko dalekooo udobniji od HTC ONE M8, believe it or not. Jednostavno imam prevelike ruke za HTC ONE M8, a XZ to nadoknađuje s tim rubovima pa mi se prsti malo "skrate". 

 
0 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Metalni Samsung Galaxy Alpha, kao odgovor na i

Deawood kaze he he he he premala rezolucija?

a nije mu premala rezolucija na iphoneu 5s od 320 ppi isto kao i na ovom Samsungu Alpha?

iphone 5s   vs Samsung Alpha

 

 

Deawod nenas pojma Samsung je vidio da apple prodaje maglu apple ovcicama godinama zastarijelu tehnologiju od ekrana procesora baterije kamere i ios-a itd..ispod su nivoa bilo kojeg Androida uredjaja.

 

po appleovim specifikacijama ja bi iphone 5s uvrstio   u 2011god.tad su androidi imali takve specifikacije.

 

iphone 5s je po meni po kareristikama telefon od 800 -1000

kn   a premijum je uredjaj he he he he sramota

android telefon kineski nabavis sa ful hd rezolucijom od 1000-1500 kn

 

9 godina
neaktivan
offline
Metalni Samsung Galaxy Alpha, kao odgovor na iPhon

Mitch

 

ti pjujes po svim mobitelima ali svrsavas na iphone made in kina he he he he

 

no nikog nije ni briga za tvoje svrsavajuce djecije komentare na ihone he he he he

 

Mitch uzmi svoj iphone 5s premijum uredjaj sa tehnoligijom nekog android uredjaja iz 2011god. he he he he

 

a jesi djete srece.

 

 

 

 
1 8 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Metalni Samsung Galaxy Alpha, kao odgovor na i
Deawood kaže...

@Tonči- nije mi jasno kako ti je Z3 neudoban, meni je moja stara Z daleko daleko dalekooo udobniji od HTC ONE M8, believe it or not. Jednostavno imam prevelike ruke za HTC ONE M8, a XZ to nadoknađuje s tim rubovima pa mi se prsti malo "skrate". 

Na Z2 misliš? Pa neudoban mi je u ruci; previše oštar po rubovima. Primjerice i iPhone je takav, oštar, ali je uzak pa ga obujmiš rukom i uđe ispod mišića prstiju i dlana. Z2 je širok, šaka nije toliko skupljena oko njega. Z3 to mijenja, fino je zaobljen na rubovima (kao što će iPhone 6 biti) i to će biti udobno držati. Valjda. Dosta mi je zanimljiv zbog svega, jer je u praksi (probao sam ovih tjedana G3, M8, Z2, S5, 5S, 930) prilično dobro zaokružen uređaj. Da bude i samo Z2 u novom kućištu, odlično.

 

Samsung je izrazito glupo postupio. Umjesto da se diferenciraju u vrijeme kad iPhone mijenja dizajn, oni uzimaju praktički identično kućište starog modela. Metal su mogli uključiti i na druge načine. Alpha mi se više čini kao provokacija, nego uređaj kojim se Samsung želi hvaliti. Note 4 bi trebao biti prikaz onoga što zaista Samsung želi dogodine, kad izađe nasljednik Galaxyja S5.

Sve što napišem moj je osobni stav i ne odražava nužno stav Bug d.o.o.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice