Microsoft želi preobratiti korisnike Gmaila

poruka: 33
|
čitano: 4.599
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Microsoft želi preobratiti korisnike Gmaila".
12 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft želi preobratiti korisnike Gmaila
BLOGERX4 kaže...
Bilal kaže...

Imam hotmail od davnih dana. Kada je dosao outlook samo sam stari hotmail prebacio na outlook. Gmail imam, jer mi ga je ona gamad iz googla uvalila prilikom registracije na youtube. Nikad ga nisam otvorio. Ali jedini mail koji sam redovno koristio je bio od Opere, myopera. Ali posto su najavili gasenje tog maila, polako sve prebacivam na outlook.

Ma neka si ti presao na to smece od Outlooka, kao da oni nisu veca gamad od Google-a. 

Koji se ti k. uvijek javljas na moje postove? Da barem kontas sta sam napisao pa haj...

 

Nisam ja nigdje presao. Samo na novi naziv za hotmail. To je ostao isti mail. A na Gmailu nisam nikad ni bio. Samo eto sto mi ga je gamad uvalila iako ga nisam ni htio.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft želi preobratiti korisnike Gmaila
Bilal kaže...

Samo eto sto mi ga je gamad uvalila iako ga nisam ni htio.

 

Pa meni se ista situacija dogodila sa Outlookom. Nisam ga želio, ali morao sam da ga imam da bih ispravno mogao da koristim Windows 8. Tek kasnije sam otkrio da se ipak može na Win8 napraviti lokalni account, ali sam ga i dalje morao koristiti da bih koristio store.

Windows? B**ch my Arch can do anything.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft želi preobratiti korisnike Gmaila
Drazen kaže...
@hrx - ja ti to zovem Linux sindrom :) kada tjeras ljude upisivat romane passworda. Dal ti stvarno imas 16 znakova po passu i tako za 10 njih? I sve razliciti?
Od kada se pojavio RoboForm ja sam se preporodil!

Problem je u firmama i katastrofalnoj implementaciji passworda. Ako 3, 5 puta upises krivi pass zalokas acc na nekih 10 min. Svaki daljnji krivi produljuje n minuta. Volio bi vidit Craya koji bi to probil prije. Probijanje passa brute force metodom jedino vrijedi za, npr, zipove. I tu je opet problem u aplikaciji, jer da ti moras za probat svaki pass startat winzip koji si svaki put produlji vrijeme starta ako je krivi pass...

na office365 trebalo nekoliko sati da resetiramo lozinke svih korisnika u one koje mi želimo (ne koje oni žele, jer se može korisnika prisilit da kod sljedećeg logina mora promijenit pass) a na google appsima u par sekundi uploadaš tablicu pretvorenu u csv i promijeniš stotinjak lozinki korisnika u 10 sekundi. 

 

microsoftov oblak je još daleko od googlea. naravno, nama korisnicima je svaka konkurencija dobrodošla

Einstein:Only 3 things are infinite - the Universe, human stupidity nad WinRar's trial period
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice