Microsoftov pametni sat uskoro

poruka: 10
|
čitano: 1.498
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Microsoftov pametni sat uskoro".
16 godina
offline
Microsoftov pametni sat uskoro

mos mislit kak će se iOS otvoriti MS-u da mu trpa sranja...  

Moj PC  
1 2 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Microsoftov pametni sat uskoro
Aldo kaže...

mos mislit kak će se iOS otvoriti MS-u da mu trpa sranja...  

Neš ti znanosti, treba im neki bezvezni app koji otvori bluetooth konekciju i to je to. Kakvo otvaranje...

My name is Legion... For we are many!
16 godina
offline
Re: Microsoftov pametni sat uskoro

Šta Microsoft ima neki mobilni OS ?!  MS toliko kasni za konkurencijom, da nemaju Windowsa sve bi im propalo, Google i Apple se šire tehnološki na sve strane.

15 godina
offline
Microsoftov pametni sat uskoro

vid'la žaba gdje konja potkivaju ... {#}

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoftov pametni sat uskoro

Poznavajuči microsoft, tu kompatibilnost sa svim poznatim mobilnim uredajima ce izgubiti i prisiliti ljude da koriste ono sto oni žele a to jest WP.

 

15 godina
offline
Microsoftov pametni sat uskoro
Čak 2 dana..
Moj PC  
5 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Microsoftov pametni sat uskoro
Ovo će mi trebat ko šupak na koljenu...
13 godina
offline
Microsoftov pametni sat uskoro

Po meni, dizajnom najljepši 'pametni' sat trenutno. Ovo s punjenjem svaka 2 dana je boleština. Sat je na ruci da zaboraviš da ga imaš a ne da svaki-drugi dan spajaš na punjač

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Microsoftov pametni sat uskoro
dax-lax kaže...

Po meni, dizajnom najljepši 'pametni' sat trenutno. Ovo s punjenjem svaka 2 dana je boleština. Sat je na ruci da zaboraviš da ga imaš a ne da svaki-drugi dan spajaš na punjač

Sat je da zaboravis da ga imas? Pa ne spavas valjda sa satom!?!?!

10 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoftov pametni sat uskoro

Neznam kako vi, ali meni se ne svidaju ovi obojani remeni ?? Boje izgledaju nekako dječje a i k tome remen mi nekako vuče na nekakvu jeftinu gumu.  Radje bi kožu ili metalni remen. 

 

 

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice