Mjesečno samo po 10 tisuća primjeraka Xiaomi Mi Mi

poruka: 6
|
čitano: 1.571
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Mjesečno samo po 10 tisuća primjeraka Xiaomi Mi Mi".
16 godina
offline
Mjesečno samo po 10 tisuća primjeraka Xiaomi Mi Mi

nije im neki senzor... Uz takav ekrančić čovjek bi očekivao neki Sonyev senzorčić.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Mjesečno samo po 10 tisuća primjeraka Xiaomi M
zdgrunf kaže...

nije im neki senzor... Uz takav ekrančić čovjek bi očekivao neki Sonyev senzorčić.

 LOL - jer to igra ulogu, jel? ahahahaha

 

senzorčić - zasto toliko pederizma u danasnjem svijetu?

16 godina
offline
Re: Mjesečno samo po 10 tisuća primjeraka Xiaomi M

Pa ako hoćeš neki pošten uređaj onda u njega ne stavljaš senzorčić od 1,5$. Da, to je senzorčić. Jedino što ne zovem senzorčić u mobitelima je toshibin koji je korišten u nokiji 808. 

Ako želiš o pederizmu, sorry, krivi forum.

15 godina
offline
Mjesečno samo po 10 tisuća primjeraka Xiaomi Mi Mi

meni je to malo. samo tjedno ih zdrobim nekih 4-5000. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Mjesečno samo po 10 tisuća primjeraka Xiaomi M
zdgrunf kaže...

Jedino što ne zovem senzorčić u mobitelima je toshibin koji je korišten u nokiji 808.

 Dan danas mi je žao što sam ju prodao kad sam bio toliko razočaran sporošću symbiana. A sad ju ne bi našao po nekoj normalnoj cijeni, čisto da nekim ljudima pokažem kako Sony i Samsung nisu uvijek bili mobiteli s najboljim kamerama. Ali i L1020 nije daleko od 808

Lumia 520, 640, 830, 930, 950
15 godina
neaktivan
offline
Re: Mjesečno samo po 10 tisuća primjeraka Xiaomi M
LudaRajcica kaže...

 senzorčić - zasto toliko pederizma u danasnjem svijetu?

 Možda zato jer imaš prikrivene sklonosti prema istom spolu pa vidiš pederizam čak i tamo gdje ga nema. Osobe u fazi poricanja imaju veliku potrebu isticati vlastitu heteroseksualnost i komentirati pederizam kad god se pojavi prilika. Riječ "ekrančić" je bio sarkazam jer ima 6,4 inča a riječ "senzorčić" je deminutiv ili umanjenica. Tako bi barem većina protumačila.

zdgrunf kaže...

Pa ako hoćeš neki pošten uređaj onda u njega ne stavljaš senzorčić od 1,5$. Da, to je senzorčić. Jedino što ne zovem senzorčić u mobitelima je toshibin koji je korišten u nokiji 808. 

Ako želiš o pederizmu, sorry, krivi forum.

 Sve je to ok, dečko se samo malo uzbudio kad se raspravlja o inčima

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.10.2016 19:27 (DragonShit).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice