Moskva napušta Microsoft Exchange u korist domaćeg

poruka: 8
|
čitano: 1.510
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Moskva napušta Microsoft Exchange u korist domaćeg".
15 godina
offline
Moskva napušta Microsoft Exchange u korist domaćeg

Samo napred.

Ja bi samo odabrao najbolje opensource rjesenje i podupro ga ili vlastitim developerima ili financijski. Na taj nacin ga mogu svi porezni obveznici, ako im ikad zatreba, koristiti jer su kroz porez osigurali postojanje zadovoljavajuceg rjesenja i svi na kraju imaju korist od toga.

 

S obzirom da drzava mora platiti Microsoftu tak i tak zar nebi bilo onda bolje podrzat rjesenje slobodnog otvorenog koda?

Linux, Arch Linux.
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.9.2016 22:09 (Ante).
 
9 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Moskva napušta Microsoft Exchange u korist dom
Ante kaže...

 

S obzirom da drzava mora platiti Microsoftu tak i tak zar nebi bilo onda bolje podrzat rjesenje slobodnog otvorenog koda?

Ako imas u vidu opce dobro, da. Ruse nikada nije bilo briga za opce dobro.

16 godina
neaktivan
offline
Moskva napušta Microsoft Exchange u korist domaćeg

Oduvijek me čudilo to da npr. Rusija, Kina, Indija i ostali toliko ovise o američkom i zapadnjačkom hardveru i softveru. Koliko čitam ime tvrtke je Rostelecom PJSC tako da naziv rješenja sigurno nije PJSC. Prije će to biti neko rješenje na Linuxu tipa Open-Xchange, Zimbra ...

But how do it know
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Moskva napušta Microsoft Exchange u korist domaćeg

amerikan pigs...

https://www.flickr.com/photos/141524195@N04/
Moj PC  
0 2 hvala 0
8 godina
offline
Moskva napušta Microsoft Exchange u korist domaćeg

Mislim da se dugorocno mozemo nadati samo dobrim stvarma. Imao sam priliko koristiti neke stvari made in Russia ukljucujuci i njihov ERP software i mogu reci da je to sve na vrlo visokom nivou i logicki jednostavnije nego kod zapadnih pandana. Zanimao bi me ruski OS. Posto su Rusi veliki gameri me sumnjam da ce smisliti nesto i da se igre vrte OS-u koji nece biti Windows. E to bi bio potez.

 
2 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Moskva napušta Microsoft Exchange u korist dom
Klasicni ruski spin, nista od toga. Rusi su nesposobni za takvo sto, posebno ne OS, o cemu neki mastaju.
 
0 5 hvala 0
16 godina
offline
Re: Moskva napušta Microsoft Exchange u korist dom
w10 kaže...
Klasicni ruski spin, nista od toga. Rusi su nesposobni za takvo sto, posebno ne OS, o cemu neki mastaju.

 

http://dz.ru/en/solutions/phantom/

 

It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
13 godina
offline
Re: Moskva napušta Microsoft Exchange u korist dom
w10 kaže...
Klasicni ruski spin, nista od toga. Rusi su nesposobni za takvo sto, posebno ne OS, o cemu neki mastaju.

Obzirom na sve ono što sam čuo, pročitao, vidio o Ruskim hackerima, ništa me nebi iznenadilo, čak štoviše, više će me iznenaditi "ikakav uspjeh" MS mobilnog gadgeta! 

Ako si i malo u auto industriji, fun vrhunskih oklopljenih predsjedničkih limuzina, mogao si se jako dobro uvjeriti kako i tamo vrlo dobro napreduju sa stilom i dizajnom ukupno gledajući! 

ATJ Lučko
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice