MS Visual Studio 2012

poruka: 19
|
čitano: 5.487
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "MS Visual Studio 2012".
13 godina
offline
MS Visual Studio 2012

Da, vidim da mi je dostupan na MSDNAA {#}
Odlično, hvala MS

Samsung Galaxy SII (GT-I9100) @ CM10 Lite + DreamKernel 2.7.2 + CWM 6
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
MS Visual Studio 2012

Skinovi su očajni. Čini mi se da trunčicu memorije troši manje od 2010. Ali nije ništa brži niti stabilniji...

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: MS Visual Studio 2012
Friday kaže...

Skinovi su očajni. Čini mi se da trunčicu memorije troši manje od 2010. Ali nije ništa brži niti stabilniji...

Ne slažem se. Svijetli skin mi je drastično bolji od izgleda VS2010. Nekako mi je preglednije.

15 godina
offline
MS Visual Studio 2012

Ja se jos ne mogu naviknut na solution xplorer i na one monotone ikone. Uzas.

Rvat katolik!
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
MS Visual Studio 2012

ja koristim VS 2005 i 2008, i ne namjeravam ic na novije.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
MS Visual Studio 2012

Evo i ja skidam, 27%.

这是我的个性签名
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: MS Visual Studio 2012
Friday kaže...

Skinovi su očajni. Čini mi se da trunčicu memorije troši manje od 2010. Ali nije ništa brži niti stabilniji...

Nešto konkretnije o stabilnosti?

 

Danas su mi windowsi izdahnuli (nakon 2 i pol godine konstantnog maltretiranja) pa je vrijeme za reinstall. Između ostalog, moram staviti i neki VS. Do sada sam imao 2008. 2010 je bio živi očaj, spor i nestabilan - radi 3 dana ok, idućih 2 pokušaj buildanja "hello worlda" se skrši uz "This program has stopped responding" a da ne govorim o većim projektima (meni, amateru je 4-5k sa 15ak klasa i 20ak formi "veće").

 

Htio bi instalirati taj 2012 ali ne znam kakav je i jel se uopće isplati sa njime ratovati...

http://nighthawk-software.blogspot.com/
16 godina
offline
Re: MS Visual Studio 2012

Šta ono znači da bi trebalo raditi na svim uređajima? šta to znači da mogu u VS raditi aplikacije za Android, iOS i Win8 ? jedan kod pa izvoz na 3 platforme ?

15 godina
offline
MS Visual Studio 2012

Jesu ipak vratili nesto boja, ili je jos uvijek skoro 2 bojan.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: MS Visual Studio 2012
Sum_of_all_fears kaže...
Friday kaže...

Skinovi su očajni. Čini mi se da trunčicu memorije troši manje od 2010. Ali nije ništa brži niti stabilniji...

Nešto konkretnije o stabilnosti?

 

Danas su mi windowsi izdahnuli (nakon 2 i pol godine konstantnog maltretiranja) pa je vrijeme za reinstall. Između ostalog, moram staviti i neki VS. Do sada sam imao 2008. 2010 je bio živi očaj, spor i nestabilan - radi 3 dana ok, idućih 2 pokušaj buildanja "hello worlda" se skrši uz "This program has stopped responding" a da ne govorim o većim projektima (meni, amateru je 4-5k sa 15ak klasa i 20ak formi "veće").

 

Htio bi instalirati taj 2012 ali ne znam kakav je i jel se uopće isplati sa njime ratovati...

Meni 2010 pro radi bez problema,a 2012 mi je uzasno spor uzas..

Pokusao sam i na Win 8 i na Win 7 i na oba sistema je jako spor.

http://www.bug.hr/forum/topic/softver-literatura-usluge/prodaja-knjige-hardware/103166.aspx
16 godina
neaktivan
offline
MS Visual Studio 2012

VS12 se daleko brze podize nego VS10 ali je katastrofa GUI. Kada se samo sjetim ikone za filanje u bitmapama, ogromne kante kojoj ne znas di je glava di je rep. Ako ce takav look biti i na Win8 onda fala lepo.

 

Help mi je lijepsi i bolji ali ne kuzim zasto ne zele stavit mogucnost da bude dio VSa. Ne kuzim i foru da ne mozes ugasit Manage Content view.

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: MS Visual Studio 2012
Sum_of_all_fears kaže...
Friday kaže...

Skinovi su očajni. Čini mi se da trunčicu memorije troši manje od 2010. Ali nije ništa brži niti stabilniji...

Nešto konkretnije o stabilnosti?

 

Danas su mi windowsi izdahnuli (nakon 2 i pol godine konstantnog maltretiranja) pa je vrijeme za reinstall. Između ostalog, moram staviti i neki VS. Do sada sam imao 2008. 2010 je bio živi očaj, spor i nestabilan - radi 3 dana ok, idućih 2 pokušaj buildanja "hello worlda" se skrši uz "This program has stopped responding" a da ne govorim o većim projektima (meni, amateru je 4-5k sa 15ak klasa i 20ak formi "veće").

 

Htio bi instalirati taj 2012 ali ne znam kakav je i jel se uopće isplati sa njime ratovati...

 

U ovih cca 2 tjedna korištenja isključivo vs2012 nisam imao ni jedan crash ali ponekad npr ne možeš prikazati formu već izbildanog projekta bez ponovnog (nepotrebnog) rebuilda. Problem velikog broja data source-ova u projektu je i dalje prisutan kao i u 2010 (i7 stroj sa 8 giga rama i SSD-om po 15 minuta otvara prozor sa popisom data source-ova). Na mehaničkim diskovima je IZUZETNO spor. Čak i na već spomenutom stroju brisanje referenci u velikom projektu traje poprilično dugo. Otvoriš u solution exploreru node sa referencama i počneš ih redom klikati sa pritisnutom ctrl tipkom - prva se označi nakon sekundu, druga nakon dvije-3, svaka slijedeća je totalno zamračenje. Kad nakon toga pritisneš tipku del da bi reference obrisao - slijedi čekanje 30-45 sekundi. Poslije toga brisanje pojedinačnih referenci toliko traje. Užas, stvarno sam nezadovoljan. Rebuild traje duže (barem 30-ak %).

 

Ovo sve nabrojano se odnosi na potpuno čist stroj sa tek instaliranim windowsima 7 professional, office-om i dev kontrolama.

 

A za kraj potpuno suluda informacija - ako imate setup (deployment) projekte u svojim solutionima ZABORAVITE NA NJIH! VS 2012 ne podržava nikakve deployment projekte i ako želite instalacijske procedure za svoje aplikacije morat ćete posegnuti za 3rd party rješenjima (ja osobno preporučam izuzetno jednostavan, besplatan i fleksibilan inno setup)

Freak Show Inc.
12 godina
neaktivan
offline
MS Visual Studio 2012

Koristim ga od RC verzije, od 25.8. samo njega i koristim.
Imao sam dva rušenja do sada (2010 rušenja - 0). Plava tema koliko toliko podsjeća na VS 2010.

 

Evo nekoliko tema:

Light with dark editor Light with dark editor
Dark Dark
Blue Blue
 
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: MS Visual Studio 2012
makopos kaže...

šta to znači da mogu u VS raditi aplikacije za Android, iOS i Win8 ? jedan kod pa izvoz na 3 platforme ?

Vidi, .NET možeš, uredno pokrećati na WP-u 7 od mobilnih os-ova. Ali sa Monodroidom možeš i na Androidu i na iOS-u. Visual Studio ti je IDE, nema nikakve veze sa izvođenjem gotove aplikacije na neku od platformi.

15 godina
odjavljen
offline
Re: MS Visual Studio 2012
Friday kaže...
...

Dat ću mu šansu jer nemam posla sa toliko velikim projektima. Data sourceva bude max 2-3.

http://nighthawk-software.blogspot.com/
13 godina
offline
MS Visual Studio 2012

Microsoft Team Explorer Everywhere for TFS
Microsoft Team Explorer for Visual Studio 2012
Microsoft Visual Studio 2012 Premium
Microsoft Visual Studio 2012 Premium RC
Microsoft Visual Studio 2012 Test Professional
Microsoft Visual Studio 2012 Ultimate
Microsoft Visual Studio Team Foundation Server 2012
Microsoft Visual Studio 2012 Professional
Microsoft Visual Studio 2012 Express for Web
Microsoft Visual Studio 2012 Express for Windows 8

 

Koji da skinem od navedenih?
Jesu ga zakomplicirali?
Radi se o Dreamsparku, tako da su mi svi đabaleska. 

Ima neka integracija za Windows 8?

Samsung Galaxy SII (GT-I9100) @ Salman v4.2 + Siyah 4.1.5 + CWM 6.0.1.2
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
MS Visual Studio 2012

Zavisi sta mislis raditi?

No ako su ti vec svi besplatni, skidaj ultimate verziju i miran si :)

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: MS Visual Studio 2012

Skini professional ili ultimate ako su ti free.

 

Ultimate ima Profiler koji je jako koristan.

http://nighthawk-software.blogspot.com/
13 godina
offline
MS Visual Studio 2012

Ok, hvala vam :)
Skinem ja sve da sam bez brige. 

Samsung Galaxy SII (GT-I9100) @ Salman v4.2 + Siyah 4.1.5 + CWM 6.0.1.2
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice