MSI – milijun AIO-a

poruka: 10
|
čitano: 4.067
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "MSI – milijun AIO-a".
14 godina
offline
MSI – milijun AIO-a

ovo se ne isplati,gledao sam njihove konfiguracije uživo dođu 4-5 kn,a unutra je atom,da je bar c2d to bi već bilo dobro

isti dan otkaz i žuti
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: MSI – milijun AIO-a
Jel ekran na dodir?
16 godina
neaktivan
offline
RE: MSI – milijun AIO-a

sto ne naprave neki "standard" pa da na svaki monitor mozes "ugradit" pc (zakacis ga monitor) :)

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.3.2010 15:53 (shiljak).
16 godina
offline
RE: MSI – milijun AIO-a
shiljak kaže...

sto ne naprave neki "standard" pa da na svaki monitor mozes "ugradit" pc (zakacis ga monitor) :)

 

http://mini-itx.com/44896744

 

14 godina
neaktivan
offline
MSI – milijun AIO-a

majke ti neki space shuttle Smijeh.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
MSI – milijun AIO-a

Dobra su to računala, onako obiteljska, ne zastrašuju djecu s gomilom kabela a uz to su i praktična, surfanje, multimedija, office, i jednostavne igrice za sve uzraste...Namigiva Uostalom i dobro izgledaju...Osmijeh

www.val.hr
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.3.2010 18:25 (wanderer).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
MSI – milijun AIO-a

Sretno im bilo, al ja se mislim igrat!

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
MSI – milijun AIO-a

je.. ali džabe im to kad im je većina na atom platformi

prava stvar će biti kad izađe AMD LLano APU (fusion platforma, quad core + DX 11 grafika)... to bi bilo super da ubace u neki AIO.... a cijena 40% manja od imaca sličnih performansi :)

Tko pod drugim jamu, ja mu mamu.
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: MSI – milijun AIO-a
Gerontius kaže...

je.. ali džabe im to kad im je većina na atom platformi

prava stvar će biti kad izađe AMD LLano APU (fusion platforma, quad core + DX 11 grafika)... to bi bilo super da ubace u neki AIO.... a cijena 40% manja od imaca sličnih performansi :)

sta slicne - triput bolje

Samo su dvije stvari na svijetu beskonačne, svemir i ljudska glupost, samo sto za svemir jos nisam siguran - Albert Einstein
16 godina
neaktivan
offline
MSI – milijun AIO-a

Dečki malo ste u krivu za MSI all in one. Ove godine se spremaju opako za povećanje tržišta za "All in one" i nije istina da su unutra samo Atomi. Prije dva tjedna na CEBITu vidio i u živo "Nove kolekcije" All in One. Opako sa punokrvnim intel procesorima, grafuljama, HD ekranima  etc. Naravno publika koju ciljaju nije gemerska već ona populacija koja bi imala Internet u dnevnoj sobi, ali i multimediju a da je ekran 24" i da ne nije laptop, da je stilski OK i ne sliči PC jer ide u dnevnu sobu, a naravno da je minimalistički u periferiji, odnosno multi touch bez tipkovnica i miša jer to sve podsjeća na PC. 

 

 MSI All in one pruža sve ovo ...

=WZ= Dado_mt http://www.bfwarzone.net
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice