Ima nade za leće za dijabetičare

poruka: 6
|
čitano: 2.577
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ima nade za leće za dijabetičare".
14 godina
neaktivan
offline
Ima nade za leće za dijabetičare

to bi olaksalo posao i zivot mnogim ljudima i njihovim obiteljima zakon jedva cekam

borg
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
RE: Ima nade za leće za dijabetičare
Fenomenalno, samo da zazivi
Zlo i Naopako
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Ima nade za leće za dijabetičare

za par godina za večinu če se bolesti znati lijek

Neznam di se ide za to .
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Ima nade za leće za dijabetičare
RPG vs TENK kaže...

za par godina za večinu če se bolesti znati lijek

naravno, to znanje će biti pod kontrolom svakakvih farmaceutskih koorporacija s klauzulom u ugovoru da te "mrak pojede" ak znanje ode tam di "ne smije"..

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.12.2009 12:20 (nixass).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ima nade za leće za dijabetičare
RPG vs TENK kaže...

za par godina za večinu če se bolesti znati lijek

Nece se za svaku bolest znati lijek, nikad. Stovise ni za jednu bolest sada ne postoji lijek, jer ne moze postojati.

To krsi sve zakone zdravog razuma.
Covjek je jedini taj koji se moze sam razboljeti i sam izljeciti. Sve ostalo je mazanje ociju da se vrte pare na ljudskoj gluposti i ne znanju.

Trgnite se i napokon uzmite zivot u svoje ruke i ne ocekujte da te netko drugi treba i moze izljeciti. Ima jedna pametna izreka.

Farmaceutska industrija je zlo i ljudsko drustvo ne bi profitiralo od nicega vise kao od toga da farmaceutska industrija zavrsi na dnu mora.

Jedino bi jadne ribe stradale. Zato pamet u glavu i pobrinite se sami za sebe i ne ocekujete ko neki jadnici da netko rijesava problem koji ste

si sami stvorili. Jadnici sigurno niste, prije bogovi koji su zaboravili sto jesu jer je nekome jako u interesu da bude tako.

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.12.2009 12:40 (LevaOpaki).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ima nade za leće za dijabetičare
RPG vs TENK kaže...

za par godina za večinu če se bolesti znati lijek

Ovo otkriće naravno nije usmjereno prema liječenju šećerne bolesti. Ono samo jako olakšava mjerenje glukoze u krvi. Umjesto dva uboda, biti će potreban samo jedan prilkom davanja inzulina.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice