Nagrade Bugovim forumašima

poruka: 74
|
čitano: 11.160
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nagrade Bugovim forumašima".
12 godina
offline
Nagrade Bugovim forumašima

prvi komentar prva nagrada, hvala doviđenja

Moj PC  
44 0 hvala 0
15 godina
offline
Nagrade Bugovim forumašima

drugi komentar, druga nagrada =D

Moj PC  
8 0 hvala 0
16 godina
offline
Nagrade Bugovim forumašima

Nisam se nadao, da ćete me poslušat.

 

Hvala od mene {#}

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Nagrade Bugovim forumašima

treći komentar-qurac u čelo,kao i dosad :D

fra Krsto Narkoman
Moj PC  
17 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Nagrade Bugovim forumašima

znači,da bi osvojio ovo kućište,koje želiš osvojiti jer nemaš kućište,ipak trebaš imati kućište xD

fra Krsto Narkoman
Moj PC  
33 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nagrade Bugovim forumašima
kivic15 kaže...

znači,da bi osvojio ovo kućište,koje želiš osvojiti jer nemaš kućište,ipak trebaš imati kućište xD

A lijepo ti piše da trebaš bit kreativan ... šta oni znaju čije kućište je na slici {#}

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
11 godina
offline
Nagrade Bugovim forumašima

lijepo da ste poslušali vjerne forumaše, no ne mogu a da se ne zapitam gdje je dosad završavao taj "višak" hw-a s testiranja....

Moj PC  
8 0 hvala 0
14 godina
offline
Nagrade Bugovim forumašima

Da imam što stavit u to kučište išao bih slikati trenutno, ovako...

 

Nemate nikakvo mATX za poklonit? Smijeh

TROLLBUSTER!!! Izrada naljepnica za aute, stickerbomba, naljepnica za zidove i majica s tiskom. Banggood kodovi na PP.
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Nagrade Bugovim forumašima

Eto bravo Bug team , poslusali se nase ideje i prijdeloge u vezi nagrada za forumase big FTW {#}

Moj PC  
8 0 hvala 0
15 godina
offline
Nagrade Bugovim forumašima

Meni treba podloga, eto ako nitko nema ništa protiv ja cu je uzeti, hvala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Nagrade Bugovim forumašima

E odlično, malo se dijeli i forumašima. 

 

Ajmo dečki, proljetno čišćenje :D

 

EDIT:

baš gledam ovo kućište, pa jako lijepo to izgleda. Pa moglo bi se malo potruditi i biti maštovit pa možda i pokupiti ovako nešto.

 

Đuro#2155
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.4.2014 18:17 (Franjo15).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Nagrade Bugovim forumašima
XXX-Man kaže...

Da imam što stavit u to kučište išao bih slikati trenutno, ovako...

 

Nemate nikakvo mATX za poklonit? Smijeh

malo si zakasnio, ja sam nedavno poklonio jedno sto se nisi javio sirotinjo{#}

svaka vam dala za ideju!{#}

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.4.2014 18:32 (Stjepanj).
13 godina
offline
Re: Nagrade Bugovim forumašima
Stjepanj kaže...

malo si zakasnio, ja sam nedavno poklonio jedno sto se nisi javio sirotinjo{#}

- Ispravak, sad sam ja krivo skužio tebe.

- Svi nešto samo komentiraju, a nitko ništa ne slika. {#}

 

EDIT:

 

- Da ja malo komentiram. {#}

- Nisam baš fan ovakvih kućišta, ali ... {#}

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.4.2014 18:53 (Valentin17).
12 godina
protjeran
offline
Re: Nagrade Bugovim forumašima
Valentin17 kaže...
Stjepanj kaže...

malo si zakasnio, ja sam nedavno poklonio jedno sto se nisi javio sirotinjo

- Ispravak, sad sam ja krivo skužio tebe.

ma jesam bez brige, xxx-man je ovdje moja desna ruka{#}(malo cudno zvuci:)

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.4.2014 18:47 (Stjepanj).
11 godina
neaktivan
offline
Nagrade Bugovim forumašima

Ovo je već bolje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Nagrade Bugovim forumašima

Ovako, dragi moj Bug,
ja sam vam siromašna trans-seksualna ljubitelj rozog i ružičastog. Kao što na slici vidite trenutno sam vlasnik neke "Bug" podloge za miša. Koštala ja samo 35kn. Iako sam podlogom prezadovoljan moj miš bi radije trčkarao po Func F-Seriesu koji je ovdje 3. nagrada. U skromnom duhu to je sve što bih želio. Hvala i lijep pozdrav svim forumašima i redakciji {#}

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel. CyberPunk is my thing...
Moj PC  
75 0 hvala 9
13 godina
offline
Nagrade Bugovim forumašima

Zašto zaboraviti "Enter"? Onaj osjećaj kada bi mi mater posli posla donila novi broj Entera, a ja bi odmah raščupao onaj plastični omot i odmah otvarao zadnje stranice da vidim koje nove igre izlaze i da u čudu {#} gledam koje konfiguracije treba imati da ih pokrenete. I tako skupin ja veliki plik entera uz prvih 10 brojeva koje čuvam posebno (možda u budućnosti nešto budu vrijedili). Naravno tu je bio i BUG, samo u manjim količinama. Zato nisam slikao BUG suptilno već direktno jer mu moram zahvalit na sve znanje koje mi je pružio za vrlo malu cijenu tijekom svih ovih godina. Da nije bilo njega i Entera najvjerovatnije nebi ništa znao o tehnologiji, te vjerovatno nebi pisao ovu poruku na BUG forumu. Enter će mi zauvijek bit u srcu, a nadam se da ću imati mjesta na polici za sve ostale BUG-ove ovih narednih godina. 

Uvik kontra!!!
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.4.2014 20:16 (Nixii).
Moj PC  
16 0 hvala 4
12 godina
protjeran
offline
Re: Nagrade Bugovim forumašima
Nixii kaže...

Zašto zaboraviti "Enter"? Onaj osjećaj kada bi mi mater posli posla donila novi broj Entera, a ja bi odmah raščupao onaj plastični omot i odmah otvarao zadnje stranice da vidim koje nove igre izlaze i da u čudu {#} gledam koje konfiguracije treba imati da ih pokrenete. I tako skupin ja veliki plik entera uz prvih 10 brojeva koje čuvam posebno (možda u budućnosti nešto budu vrijedili). Naravno tu je bio i BUG, samo u manjim količinama. Zato nisam slikao BUG suptilno već direktno jer mu moram zahvalit na sve znanje koje mi je pružio za vrlo malu cijenu tijekom svih ovih godina. Da nije bilo njega i Entera najvjerovatnije nebi ništa znao o tehnologiji, te vjerovatno nebi pisao ovu poruku na BUG forumu. Enter će mi zauvijek bit u srcu, a nadam se da ću imati mjesta na polici za sve ostale BUG-ove ovih narednih godina. 

mogao si barem komp ugasiti(na slici barem tak zgleda kao da je upaljen:){#}

a za ovo podebljano si valjda mislio na kolicinu praznih kucista u koje ces stavljati bug casopise?! evo mozda vec dobijes prvo{#}!lp

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
14 godina
offline
Re: Nagrade Bugovim forumašima
Stjepanj kaže...

malo si zakasnio, ja sam nedavno poklonio jedno sto se nisi javio sirotinjo{#}

svaka vam dala za ideju!{#}

Nije mi se svidjelo, ja bi jedno ovako kockasto Smijeh

TROLLBUSTER!!! Izrada naljepnica za aute, stickerbomba, naljepnica za zidove i majica s tiskom. Banggood kodovi na PP.
13 godina
offline
Re: Nagrade Bugovim forumašima
XXX-Man kaže...
 ja bi jedno ovako kockasto Smijeh

- Slikaj neku konfu (bilo koju), pa možda osvojiš jedno kockasto. {#}

14 godina
neaktivan
offline
Nagrade Bugovim forumašima

Mislim da ću i ja morati rastaviti svoju kantu malo i narezati slanine da malo podmažem te ventove jer mi se nekako čini da su glasni i promjenim pastu, iako su mi temperature cool 

 

Ali ovo me baš vuče da bacim koji selfie sa svojom kantom. I možda dobijem još jednu kantu koja samo čeka da je se napuni {#}

Đuro#2155
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Nagrade Bugovim forumašima

vidim da ni češće čišćenje ne bi bilo naodmet {#} no ja ne želim sudjelovati fotografijom jer već imam ugodno popunjenu Fractalovu kantu (ARC Midi R2) i jedan HAF 912 - a.k.a. gutač prašine (obložen filtrima za napu - nemio prizor), nikakvu nagradu ionako nisam ičime zaslužio, Gas guzzlers me ne zanima (a i ne pozznajem ikoga koga bi, pa da mu je uvalim) i ladica i radni stol su mi puni podloga za miš (razerovi, steel series itd. ima svega). BUG je bio posljednji časopis koji sam kupovao (nakon otkazivanja pretplate jer su stalno nestajali diskovi iz omota, a ponekad i čitav časopis), a počeo sam s prvim brojem davno, pa više nije bilo mjesta za slaganje starih brojeva u malenom prostoru i bla. a vidiš vraga, sav hardver i softver sam kupio prema vašim savjetima, te mnoštvo trikova i finti naučio iz časopisa (dok je još bio debeo i edukativno sadržajan, s onim bubamarcima kao oznakama ocjena i suptilnim recenzijama igara i inih očvrsja i napudbina, bez telefona i inih bedastoća, s izvrsnim kolumnama, osobito Vrdeljinim). 

 

dakle, dajte to potrebitima. što god učinite nekom od forumske braće/sestara - meni ste učinili {#}

Moj PC  
6 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Nagrade Bugovim forumašima

A GGE ne treba niti meni, već ga imam, box mi izgleda cool, ali to ne volim skupljati,a sama  igra je super, a imam i prvi dio na desuri, podržavam domaće radove i zašto ne probati kad ima jako dobrih igara s našeg područja, a i ovako već sad imam dvije podloge na stolu, niti to mi ne treba. Ah a za ovo kućište se isplati boriti!!

 

A evo imam i jedan key viška od GGE za steam pa morati ću i ja neki giveaway organizirati za maštovite :)

A i za one koji nisu znali na steamu ima demo od GGE pa može se isprobati. {#}

 

Đuro#2155
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Nagrade Bugovim forumašima

Nemogu staviti sliku svog kućišta jer već nekoliko mjeseci mi stoji mini itx konfiguracija na stolu jer nemam baš novaca za kućište. 

Pa se nadam da ću osvojit to kućište da mi ne stoji vise na otvorenom.

Moj PC  
8 1 hvala 2
16 godina
offline
Nagrade Bugovim forumašima

Počevši od moddinga davne 2010. godine, kompjuter je živio do pred mjesec dana. Crk'o od silnih višesatnih igranja solitare i 10+ godina starih videoigara (UT, CS 1.6, WC3, NFS U2), odgledano nebrojenih epizoda raznih umo-bolno-krimi-anal-ističkih-sci-fi-komedy serija, a ne dramo-sapunica od kojih bi se čovjek odmah isti dan objesio. "Nove" tj. novije komponente, polu-ispravnog, a polu-neispravnog stanja su ubačene međutim kanta pripada ovoj polu-neispravnoj skupini. Za ostalo se ne morate brinuti, tu su CiginRabljeniTelevizor, MaloIzrokanaŠerpa, Tip-kovnica - za one koji ne znaju to je uređaj na kojem dok tipkaš kovanice ispadaju, podloga od svinjske kože, MS-ovi zvučnici od "1200W" a nemaju ni 1.2W RazvaliMateriSobu-a, UteramSvakojBudali kablove itd.

 

BudiTotalniWannabe - na zadnje dvije slike nemam posljedni broj BUG-a jer je susjed, koji inače ima €2k strojčinu i nema za (dvo)godišnju pretplatu na BUG, posudio od nas jučer zadnja 4 broja. A ovaj dugogodišnji forumaš nema ni za dostojno kučište. Na zadnjoj slici se vidi i prastaro napajanje koje nema ni power ON/OFF button inače poseban tool korišten za dobro nam poznati "bosanski shut down".

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
Moj PC  
20 1 hvala 6
13 godina
neaktivan
offline
Nagrade Bugovim forumašima

Kad vidim ove slike jasno mi je da ima ljudi kojima su potrebnije nagrade nego meni.

Sritno svim natjecateljima, i neka najmaštovitiji pobjedi!

 
15 0 hvala 2
10 godina
neaktivan
offline
Nagrade Bugovim forumašima

Eto ga moj limeni, samnom još od početka, original postava unutra, samo dodano još koji giga rama i zamijenjeni dijelovi (isti kao i na početku) zbog katastrofe 2010. godine - munja udarila negdje u blizini i od svega u susjedstvu i kući nađe moje napajanje i sprži njega i matičnu :(
Također mi je onesposobila glavni Power button, pa ga sada moram paliti na secondary :(

Nedavno se poremetila i prednja ploča sa 2 usb porta i sluške/mikrofon utorima pa sam sad na stražnja 4, i svaki put ustajati kako bi nešto uštekao :/

Pomozite mojoj ljenosti, skupljanju kalorija i usavršavanju neproduktivnosti :D

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.4.2014 23:28 (Zvone7).
 
0 8 hvala 2
16 godina
offline
Nagrade Bugovim forumašima

a gde je pechat {#}

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Nagrade Bugovim forumašima
4mal kaže...

a gde je pechat {#}

mozda ga je zaboravio izvaditi iz kucista...{#}

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
16 godina
offline
Nagrade Bugovim forumašima

nije nije ipak je tu {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice