Najveći Bug Online natječaj u povijesti!

poruka: 50
|
čitano: 5.045
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Najveći Bug Online natječaj u povijesti!".
16 godina
odjavljen
offline
Najveći Bug Online natječaj u povijesti!

Ajar? {#}

Freak Show Inc.
 
10 0 hvala 2
15 godina
offline
Najveći Bug Online natječaj u povijesti!

I am in :)

morrisoN
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Najveći Bug Online natječaj u povijesti!
morrisoN kaže...

I am in :)

So am I :P

Never let a computer know you're in a hurry.
15 godina
offline
Najveći Bug Online natječaj u povijesti!

Ispunjeno :)

Moj Portfolio - http://3docean.net/user/tomislavn -III- Battle.net Profil - http://eu.battle.net/d3/en/profile/gaap-2615/hero/153335
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Najveći Bug Online natječaj u povijesti!

Bome sam se raspisao, svaka čast onome tko će to čitati haha

http://www.youtube.com/heat4HD || battlelog: HeatPwnz || steam: sentinel2016
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Najveći Bug Online natječaj u povijesti!

Done.

Vječni izazivač na gostujućem terenu.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/ Svi smo mi jedna velika obitelj sa prezimenom Čovječanstvo
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Najveći Bug Online natječaj u povijesti!

Done, waiting for a prize! {#}

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Najveći Bug Online natječaj u povijesti!

U tom smislu nisam kreativan i ne znam i ne zelim pisati price. Znaci u startu sam eliminiran iz natjecaja i mogucnosti da dobijem neku nagradu {#}

16 godina
offline
Re: Najveći Bug Online natječaj u povijesti!
Eld kaže...

U tom smislu nisam kreativan i ne znam i ne zelim pisati price. Znaci u startu sam eliminiran iz natjecaja i mogucnosti da dobijem neku nagradu {#}

Ti bi se je.bao, al da ti ne uđe.

16 godina
odjavljen
offline
Re: Najveći Bug Online natječaj u povijesti!
DrNasty kaže...

Ti bi se je.bao, al da ti ne uđe.

 

Ne, on bi da mu uđe ali bez sexa... {#}

Freak Show Inc.
12 godina
protjeran
offline
Najveći Bug Online natječaj u povijesti!

Poslije hebanja nema kajanja {#}

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Najveći Bug Online natječaj u povijesti!
Eld kaže...

U tom smislu nisam kreativan i ne znam i ne zelim pisati price. Znaci u startu sam eliminiran iz natjecaja i mogucnosti da dobijem neku nagradu {#}

pa bar za 2 u skoli si morao zadacnicu napisat (bez obzira kad je to bilo), napisi ko i ja par redova, par stilskih figura i to je to :D sigurno imas kakvu anegdotu sa harwareom ili tak nes :D

nitko ne trazi da se bude J. R. R. Tolkien ili G. R. R. Martin.

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.7.2014 12:48 (Casperius79).
16 godina
odjavljen
offline
Najveći Bug Online natječaj u povijesti!

A dajte, molim vas. Pa to je isto kao da dođe neka balerina i kuka kako ona nema nikakva iskustva sa hardverom pa nije fer prema njoj jer nema što napisati.

Freak Show Inc.
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Najveći Bug Online natječaj u povijesti!
Friday kaže...

Ajar? {#}

nazočan. 

 

a propos "le plus grand dans l'histoire" nagradne igre, mogu se ja moliti dragom Bugu koliko me volja ali neće grom u koprive. meni je dovoljna nagrada ne dobiti crveni karton na forumu {#} a život poput prefa: ak se baš niš ne da izlicitirati, velim dalje i ne idem i (ak baš netko ne zove ili ne lupi kontru ili nije betl) čekam sljedeće miješanje. no anketu sam ispunio iz pijeteta spram njezinih autora {#}

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.7.2014 17:01 (Ajar).
13 godina
offline
Najveći Bug Online natječaj u povijesti!

Evo ja za razliku od vas neću igrati ali hoće moj brat{#}

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Najveći Bug Online natječaj u povijesti!
Friday kaže...

A dajte, molim vas. Pa to je isto kao da dođe neka balerina i kuka kako ona nema nikakva iskustva sa hardverom pa nije fer prema njoj jer nema što napisati.

Upravo tako. Bravo decko. Nije fer prema balerinama koje citaju Bug i Bug forum i nemaju iskustva sa hardverom. I nemaju preferencija prema pisanju eseja nego vole plesati balet.

16 godina
odjavljen
offline
Re: Najveći Bug Online natječaj u povijesti!
Eld kaže...

Upravo tako. Bravo decko. Nije fer prema balerinama koje citaju Bug i Bug forum i nemaju iskustva sa hardverom. I nemaju preferencija prema pisanju eseja nego vole plesati balet.

 

Ehem, dečko... {#}

Zašto onda ja nemam šanse osvojiti neko plesno natjecanje? Zar će me ostaviti bez glavne nagrade samo zato što ne znam plesati? Pa kakva je to logika?

Freak Show Inc.
16 godina
offline
Re: Najveći Bug Online natječaj u povijesti!
Eld kaže...

Upravo tako. Bravo decko. Nije fer prema balerinama koje citaju Bug i Bug forum i nemaju iskustva sa hardverom. I nemaju preferencija prema pisanju eseja nego vole plesati balet.

Slobodno ti otpleši s hardverom u rukama i u polje predviđeno za "esej" stavi link do videa. Siguran sam da će uredništvo u obzir uzeti i tvoj prilog.

Twitter - @danny_hr | Raptr - dannyhr | Steam - danny_hr | XBL - DannyHR | PSN - Danny_HR85
12 godina
protjeran
offline
Najveći Bug Online natječaj u povijesti!

kaj s nama koji vec imamo i7? mislim malo mi je glupo uopce slati, jer me na pocetku vec pitate zasto zelim novi i7...necemo sad biti prokleti!{#}

ja cu poslati no ak mene izaberete poklonit cu ga drugome!lp

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Najveći Bug Online natječaj u povijesti!

naise

HOTCHIX.INFO - NIJE SIGURNO ZA POSAO
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.7.2014 18:46 (MocniSkopac).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Najveći Bug Online natječaj u povijesti!
Stjepanj kaže...

kaj s nama koji vec imamo i7? mislim malo mi je glupo uopce slati, jer me na pocetku vec pitate zasto zelim novi i7...necemo sad biti prokleti!{#}

ja cu poslati no ak mene izaberete poklonit cu ga drugome!lp

  To sam i ja napisao. Ako osvojim(dobijem), napravit cu thread gdje ce prvi koji odgovori dobiti (ako naravno ima odgovarajucu plocu i ako ne misli prodati, prodati mogu i ja ali radije bi poklonio).

ja
16 godina
odjavljen
offline
Re: Najveći Bug Online natječaj u povijesti!
Stjepanj kaže...

kaj s nama koji vec imamo i7? mislim malo mi je glupo uopce slati, jer me na pocetku vec pitate zasto zelim novi i7...necemo sad biti prokleti!{#}

ja cu poslati no ak mene izaberete poklonit cu ga drugome!lp

 

bender_007 kaže...
Stjepanj kaže...

kaj s nama koji vec imamo i7? mislim malo mi je glupo uopce slati, jer me na pocetku vec pitate zasto zelim novi i7...necemo sad biti prokleti!{#}

ja cu poslati no ak mene izaberete poklonit cu ga drugome!lp

  To sam i ja napisao. Ako osvojim(dobijem), napravit cu thread gdje ce prvi koji odgovori dobiti (ako naravno ima odgovarajucu plocu i ako ne misli prodati, prodati mogu i ja ali radije bi poklonio).

 

A zašto onda komplicirate i uopće se prijavljujete? Za ovu smiješnu samopromociju?

Freak Show Inc.
13 godina
offline
Re: Najveći Bug Online natječaj u povijesti!
@Friday Zašto ne bi igrali? To što će oni učiniti sa nagradom je njihova stvar.
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.7.2014 20:31 (Marko :D).
12 godina
protjeran
offline
Najveći Bug Online natječaj u povijesti!

evo citiram:

Od vas tražimo da na što zanimljiviji i kreativniji način opišete vaše osobno životno iskustvo ili dogodovštinu s hardverom. Na temelju ovog pitanja ćemo i odrediti pobjednike natječaja a najbolje priče ćemo i javno objaviti.!

eto zelim biti kreativan, javno exponiran ak me izaberu, i na kraju krajeva darezljiv!{#}lp

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Moj PC  
5 0 hvala 0
10 godina
offline
Najveći Bug Online natječaj u povijesti!

jbt al sam se raspisao, mislim da sam prešao ono ograničenje od 1500  znakova za skoro duplo {#}{#}

 

eh gdje mi je sva ta silna inspiracija bila kad sam pisao sastavke iz hr/eng

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Najveći Bug Online natječaj u povijesti!
Friday kaže...
Stjepanj kaže...

kaj s nama koji vec imamo i7? mislim malo mi je glupo uopce slati, jer me na pocetku vec pitate zasto zelim novi i7...necemo sad biti prokleti!{#}

ja cu poslati no ak mene izaberete poklonit cu ga drugome!lp

 

bender_007 kaže...
Stjepanj kaže...

kaj s nama koji vec imamo i7? mislim malo mi je glupo uopce slati, jer me na pocetku vec pitate zasto zelim novi i7...necemo sad biti prokleti!{#}

ja cu poslati no ak mene izaberete poklonit cu ga drugome!lp

  To sam i ja napisao. Ako osvojim(dobijem), napravit cu thread gdje ce prvi koji odgovori dobiti (ako naravno ima odgovarajucu plocu i ako ne misli prodati, prodati mogu i ja ali radije bi poklonio).

 

A zašto onda komplicirate i uopće se prijavljujete? Za ovu smiješnu samopromociju?

  Uopce nije samopromocija. Nikada nisam nista dobio, tako da ako i dobijem nesto imat cu osjecaj "dobitka" i istovremeno obradovati nekoga.

ja
15 godina
offline
Najveći Bug Online natječaj u povijesti!

a joj šta je ovo, treba pisati sastave? zar nemožete samo izvući kupon sa ispunjenim imenom i prezimenom.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Najveći Bug Online natječaj u povijesti!

Ne morate više sastavljati.

 

Stigao sam.

Moj PC  
6 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Najveći Bug Online natječaj u povijesti!

Ma ovo osvaja informatičar starog kova :D 

 

Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Najveći Bug Online natječaj u povijesti!

Napisao sam sad jednu priču, možda bude još koja, imao sam svakakvih kikseva i događaja s računalnom artiljerijom. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice