Narukvica kao punjač mobitela

poruka: 5
|
čitano: 854
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Narukvica kao punjač mobitela".
11 godina
neaktivan
offline
Narukvica kao punjač mobitela

Super ideja samo nigdje ništa ne piše o bateriji tj. zakrivljenosti iste. Masa ove vece je 50 grama i ima ugrađen konektor

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Narukvica kao punjač mobitela
ezacro kaže...

Super ideja samo nigdje ništa ne piše o bateriji tj. zakrivljenosti iste. Masa ove vece je 50 grama i ima ugrađen konektor

da su napisali da ima solarno punjenje ili da se puni kinetički ili nešto takvo, rekao bih ok. ali ovako moraš i tu narukvicu punit svaki dan. onda ispadne lakše uzet one maskice sa 7000mah baterijama u sebi.

14 godina
neaktivan
offline
Narukvica kao punjač mobitela

Zato ima ponuđeni link u postu, pa kad već autor nije ponudio neke slike i informacije. Ali imaš i video. 

 

https://www.qdesigns.co/ 

 

I tamo možeš dobiti više informacija o istoj. 

 

Kažu da je težina Super lightweight (1.8oz iliti na našem 51gram) i 1160mAh što zapravo može samo služiti u nuždu, jer ovo je dovoljno da napoji bateriju recimo do cca 30% (ako je od cca 2000mAh) i uz to se troši dok puni bateriju.

 

A danas se svašta prodaje, pa tako će i ovo. A koliko vidim i po svim slikama i po vidu. Da se puca na iPhone i pripadajuću publiku. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Narukvica kao punjač mobitela
To mi nije dosta ni za trećinu kada uračunamo učinkovitost.
Mi3 je pojede,puno mi je bolji Mi Powerbank od 10400mAh koji mi napuni Mi3 2.5 puta bez problema
robimarko@gmail.com
14 godina
odjavljen
offline
Narukvica kao punjač mobitela

Nije baš nešto, 18650 baterije su oko 45-48 grama, pa najbolje imaju do 3600 mAh.

Svi smo mi Mentalist.
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice