Navigo sistem predstavio AdriaRoute 3.0

poruka: 25
|
čitano: 16.243
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Navigo sistem predstavio AdriaRoute 3.0".
14 godina
neaktivan
offline
Navigo sistem predstavio AdriaRoute 3.0

Nigdje na stranici www.navigo-sistem.hr ne postoji update na Adria Route 3.0 verziju...

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Navigo sistem predstavio AdriaRoute 3.0

Zašto surađuju samo sa Garminom mi nikako nije jasno...

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Navigo sistem predstavio AdriaRoute 3.0

orijentacija same kompanije, njihova stvar

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Navigo sistem predstavio AdriaRoute 3.0

Nisam uspio ugledati ima li negdje na webu simulacija AdraiRoute 3.0 (tj. Garminovih karata), da vidim da li su neka sela i njeni putevi u našoj rvackoj naznačeni.

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.11.2009 22:26 (buco74).
 
0 0 hvala 0
15 godina
suspendiran
offline
RE: Navigo sistem predstavio AdriaRoute 3.0
buco74 kaže...

Nisam uspio ugledati ima li negdje na webu simulacija AdraiRoute 3.0 (tj. Garminovih karata), da vidim da li su neka sela i njeni putevi u našoj rvackoj naznačeni.

Ne postoji ti nikakva rvacka. 

15 godina
neaktivan
offline
Navigo sistem predstavio AdriaRoute 3.0

rvacka? Sturih se tražeći "rvacku" par dana na internetu, raspituj se  na forumima, niko ne zna a svi me s čuđenjem gledaju. Pitam jednog starog didu na vrh brda gdje vrba mrda, a on reče "pričuvaj lubenice ispod mojih miški" zatim podiže ruke kao tasove na vagi i poprati sa "ne znam".

Ako je bila šala i mislilo se na neku državu sličnog izgovora molio bih kolegu po forumu da objasni, jer stvarno nema smisla da ja ovako nejak i tek vidio internet i prvo na njemu fecesbook ovako se praveći glup i dalje ne kontam o čemu se radi. Hvala unaprijed.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Navigo sistem predstavio AdriaRoute 3.0

Ja sam imao problema s kartom 2.3. Naime, kad je ta karta aktivna, onda karta Europe ne radi... Valjda će ova se vrtiti normalno...

Bustin at people who said my name in vain, I got no time for them tricks, I'm heavy in the game!!! I wanna be a baller, please, But the bitches and the liquor keep on callin me...
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Navigo sistem predstavio AdriaRoute 3.0
buco74 kaže...

Nisam uspio ugledati ima li negdje na webu simulacija AdraiRoute 3.0 (tj. Garminovih karata), da vidim da li su neka sela i njeni putevi u našoj rvackoj naznačeni.

Nema update 3.0 za skinut, a nema ni online previewa karte niti je ikad bilo.

 

rvacka je banana drzava i kaj ce ti karte za nju od banana firme :)

 

 

Pogledaj radje MIREO Cardinale sa svojom http://82.193.221.213/GElin/GelinShowRoom.html

14 godina
protjeran
offline
RE: Navigo sistem predstavio AdriaRoute 3.0
van5150 kaže...

Nigdje na stranici www.navigo-sistem.hr ne postoji update na Adria Route 3.0 verziju...

Halo BUG-ovci, gdje je moguce naci update ("Najnovije verzije ove dvije karte su i dalje besplatne za postojeće korisnike - uputite se na www.navigo-sistem.hr po update za vaš uređaj.")?

16 godina
neaktivan
offline
Navigo sistem predstavio AdriaRoute 3.0

Bilo bi zanimljivo vidjeti usporednu recenziju besplatnih Google maps mobile koje u zadnjim verzijama ukljucuju routanje.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Navigo sistem predstavio AdriaRoute 3.0

Koliko ja vidim taj update još nije izašao. Na navigo stranici u toj novosti na kraju piše:

 

"Također je predstavljen AdriaTOPO v2.2 te skori završetak nove nadogradnje AdriaROUTE karte v 3.0".

Znači još nije gotovo!!

 

Hvala na krivim informacijama.

16 godina
offline
RE: Navigo sistem predstavio AdriaRoute 3.0
propuhmajstor kaže...
van5150 kaže...

Nigdje na stranici www.navigo-sistem.hr ne postoji update na Adria Route 3.0 verziju...

Halo BUG-ovci, gdje je moguce naci update ("Najnovije verzije ove dvije karte su i dalje besplatne za postojeće korisnike - uputite se na www.navigo-sistem.hr po update za vaš uređaj.")?

Na pressici su obje karte predstavljene kao "gotove", stoga i ovakva formulacija u vijesti.

 

Provjerili smo u Navigu: update na AR3.0 ce biti dostupan za dvadesetak dana.

 

Update za AdriaTopo na verziju 2.2 je online.

 

Sasa

you don't have to be crazy to work here, but it helps
16 godina
neaktivan
offline
Navigo sistem predstavio AdriaRoute 3.0

Dakle, netko tko je pisao i objavio ovu vijest nije napravio dodatna dva klika kako bi se uvjerio da update zaista postoji.

- ako gori zeleno, ne znači da sam tu -
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Navigo sistem predstavio AdriaRoute 3.0

Upravo mi je stigao odgovor na upit iz Navigo sistem-a.

Nova karta stiže nakon 01.12.'09.

 

14 godina
protjeran
offline
RE: Navigo sistem predstavio AdriaRoute 3.0
sash kaže...
propuhmajstor kaže...
van5150 kaže...

Nigdje na stranici www.navigo-sistem.hr ne postoji update na Adria Route 3.0 verziju...

Halo BUG-ovci, gdje je moguce naci update ("Najnovije verzije ove dvije karte su i dalje besplatne za postojeće korisnike - uputite se na www.navigo-sistem.hr po update za vaš uređaj.")?

Na pressici su obje karte predstavljene kao "gotove", stoga i ovakva formulacija u vijesti.

 

Provjerili smo u Navigu: update na AR3.0 ce biti dostupan za dvadesetak dana.

 

Update za AdriaTopo na verziju 2.2 je online.

 

Sasa

Vise volim kada se nesto pojavi na trzistu i kada je dostupno odmah u trenutku reklamiranja od cimanja kupaca najavama. Sto je, tu je. Morat cemo se strpiti jos neko vrijeme.

16 godina
offline
Navigo sistem predstavio AdriaRoute 3.0

TOPO je bio dostupan jedno karatko vrijema ali su ga povukli

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Navigo sistem predstavio AdriaRoute 3.0

Danas dobio informaciju, update 3.0 izlazi krajem iduceg tjedna tj. oko 08.01.2010.

16 godina
neaktivan
offline
Navigo sistem predstavio AdriaRoute 3.0

Danas 12.1.2010. nove karte AdriaRoute 3.0 još uvijek nigdje na vidiku.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Navigo sistem predstavio AdriaRoute 3.0
// meni moja stara karta mislim da je verzija 2.20 radi odlično, pa mi se iskreno i ne žuri prebacivati se na 3.0 samo da bi imao 3D zgrade i poneku novo ucrtanu ulicu. Mislim da je to sve samo prenapuhano. Neizgrađuju se ulice kod nas u toj brzini da je potrebno svako malo nekakav update.
"U bezptičju i krava zvuči kao slavuj"
14 godina
neaktivan
offline
RE: Navigo sistem predstavio AdriaRoute 3.0
jabuka555 kaže...
// meni moja stara karta mislim da je verzija 2.20 radi odlično, pa mi se iskreno i ne žuri prebacivati se na 3.0 samo da bi imao 3D zgrade i poneku novo ucrtanu ulicu. Mislim da je to sve samo prenapuhano. Neizgrađuju se ulice kod nas u toj brzini da je potrebno svako malo nekakav update.

 update je i te kako potreban, ne toliko radi novih ulica, nego ispravljanja gresaka kojih ima ohoho. izgleda da su ovaj put nesto gadno zabrljali, kad im karta kasni vise od mjesec i po dana. Sramim se

14 godina
neaktivan
offline
RE: Navigo sistem predstavio AdriaRoute 3.0
Bigfoot kaže...

Danas 12.1.2010. nove karte AdriaRoute 3.0 još uvijek nigdje na vidiku.

 Evo napokon je izisla. Upravo ju skidam s interneta.Smijeh

16 godina
offline
Navigo sistem predstavio AdriaRoute 3.0

link, link?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Navigo sistem predstavio AdriaRoute 3.0
HCSC kaže...

link, link?

Evo ti link? Inace jesi kad cuo za google pretrazivanje?Sramim se

 

http://www.navigo-sistem.hr/

 

http://www.navigo-sistem.hr/proizvod/426

 

Vec sam otkrio jednu veliku gresku u AR 3.0, izbrisali su brzu cestu Ploce - A1 i petlju u Ceveljusi!!??

16 godina
offline
RE: Navigo sistem predstavio AdriaRoute 3.0
vagabundic kaže...
HCSC kaže...

link, link?

Evo ti link? Inace jesi kad cuo za google pretrazivanje?Sramim se

 

http://www.navigo-sistem.hr/

 

http://www.navigo-sistem.hr/proizvod/426

 

Vec sam otkrio jednu veliku gresku u AR 3.0, izbrisali su brzu cestu Ploce - A1 i petlju u Ceveljusi!!??

za google što? Mislim da nije bilo teško i link prvi put staviti

14 godina
neaktivan
offline
RE: Navigo sistem predstavio AdriaRoute 3.0
HCSC kaže...
vagabundic kaže...
HCSC kaže...

link, link?

Evo ti link? Inace jesi kad cuo za google pretrazivanje?Sramim se

 

http://www.navigo-sistem.hr/

 

http://www.navigo-sistem.hr/proizvod/426

 

Vec sam otkrio jednu veliku gresku u AR 3.0, izbrisali su brzu cestu Ploce - A1 i petlju u Ceveljusi!!??

za google što? Mislim da nije bilo teško i link prvi put staviti

 

pa nije tesko staviti link, ali mislim da svi koji imaju veze sa Adriaroute znaju i gdje se nalazi legalni link. ako ne, preko google-a se sve lako nadje.

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 31.1.2010 2:18 (vagabundic).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice