Nexus 5 i Android KitKat

poruka: 64
|
čitano: 15.701
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nexus 5 i Android KitKat".
16 godina
offline
Nexus 5 i Android KitKat

Sms preko hangouts? pa dobro ZASTO pobogu? 

Hangouts je jedno trapavo govno od aplikacije koje je otpocetka na krivim temeljima izgrađeno!

Uzasavam se tih nakaznih multipraktik aplikacija...

Moj PC  
15 12 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Nexus 5 i Android KitKat

konačno pravi nexus!!!!po specama taman...

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nexus 5 i Android KitKat
Aldo kaže...

Sms preko hangouts? pa dobro ZASTO pobogu? 

Hangouts je jedno trapavo govno od aplikacije koje je otpocetka na krivim temeljima izgrađeno!

Uzasavam se tih nakaznih multipraktik aplikacija...

istina,

 

ali se moze iskljuciti i ukljuciti po volji,barem to... no hangouts treba hitno neke žešće promjene...

 

na stranu to, mislim da cu ipak ciljati na nexus 5... mob mi se čini strava

MuWu
12 godina
offline
Re: Nexus 5 i Android KitKat
Aldo kaže...

Sms preko hangouts? pa dobro ZASTO pobogu? 

Hangouts je jedno trapavo govno od aplikacije koje je otpocetka na krivim temeljima izgrađeno!

Uzasavam se tih nakaznih multipraktik aplikacija...

A zašto ne? Ujedinit će sms i hangouts, nešto u stilu iMessagea. Ukoliko ga dobro slože, mogao bi čak ubiti whatsupp s vremenom.

Android zablude, RAM, Task Killeri, grebanje Gorilla Glassa - http://www.bug.hr/forum/topic/mobilni-os-ovi-softver/android-zablude/185626.aspx
14 godina
neaktivan
offline
Nexus 5 i Android KitKat

evo koga zanima lik stvarno super videje ima za android 

 
9 1 hvala 1
15 godina
odjavljen
offline
Re: Nexus 5 i Android KitKat
Aldo kaže...

Sms preko hangouts? pa dobro ZASTO pobogu? 

Hangouts je jedno trapavo govno od aplikacije koje je otpocetka na krivim temeljima izgrađeno!

Uzasavam se tih nakaznih multipraktik aplikacija...

Slikano jutros

LG Google Nexus 4
13 godina
neaktivan
offline
Nexus 5 i Android KitKat

Evo u slikama sve novosti vezane za Android 4.4 KitKat

QOffice QOffice
Cloud Print Cloud Print
QOffice QOffice
Hangouts + SMS Hangouts + SMS
Caller ID Caller ID
Žute stranice Žute stranice
Brži multitasking Brži multitasking
Emoji Emoji
Chromecast Chromecast
OK Google OK Google
Immersive mode Immersive mode
Bewke
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.11.2013 12:02 (Luckyboy).
Moj PC  
19 0 hvala 6
12 godina
offline
Re: Nexus 5 i Android KitKat
Aldo kaže...

Sms preko hangouts? pa dobro ZASTO pobogu

Hangouts je jedno trapavo govno od aplikacije koje je otpocetka na krivim temeljima izgrađeno!

Uzasavam se tih nakaznih multipraktik aplikacija...

Zasto Google u Nexusu koristi Google-ovu aplikaciju?

 

Ocito da je Hangouts dio novog Androida. Istina da aplikacija kakva je danas nije bas dobra ali je naivno ocekivati da je Google nece gurati. Paq s Internet Explorerom se druzimo 20 godina a tek je zanja verzija spomena vrijedna.

Hangouts ima i nekih prednosti. Automatski si registriran i imat ce ih svi na Androidima pa nece bit onoga "imas Viber?, nemas? imas li Whatsapp? ne, imas li ti Skype? e to ja nemam..."

A mane? Pa to nitko ne koristi :)

15 godina
offline
Nexus 5 i Android KitKat
Vrhunski uredaj jos bolja cijena. 32GB me doslo oko 425$ ( shipping+tax) A vidim da je dosao i smart cover!
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. https://www.facebook.com/MandicPhoto
 
3 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Nexus 5 i Android KitKat
Mitch kaže...
Vrhunski uredaj jos bolja cijena. 32GB me doslo oko 425$ ( shipping+tax) A vidim da je dosao i smart cover!

Od kud si to naručio?

13 godina
protjeran
offline
Re: Nexus 5 i Android KitKat
Mitch kaže...
Vrhunski uredaj jos bolja cijena. 32GB me doslo oko 425$ ( shipping+tax) A vidim da je dosao i smart cover!

Znaci 425€ - 3270 kn u Europi preko GPlay-a? Vidim da si napisao za US.

Ne dajem kolegama forumašima TU i TD.
15 godina
offline
Re: Nexus 5 i Android KitKat
TomislavZG-2 kaže...
Mitch kaže...
Vrhunski uredaj jos bolja cijena. 32GB me doslo oko 425$ ( shipping+tax) A vidim da je dosao i smart cover!

Od kud si to naručio?

US Google Play Store

gin.tonic kaže...
Mitch kaže...
Vrhunski uredaj jos bolja cijena. 32GB me doslo oko 425$ ( shipping+tax) A vidim da je dosao i smart cover!

Znaci 425€ - 3270 kn u Europi preko GPlay-a? Vidim da si napisao za US.

Tako je, shipping za NJ me košta 20$, i još porez (ovisno o državi, ali za Nexus 7 me koštao 7$ tako da bi tu negdje i za ovaj).

 

U EU će biti malo drukčije, moguće da će biti samo shipping jer VAT je ovisan o državi.

Koliko vidim uređaj je već došao u Indiju, ali za cirka 450$.

Tako da bi trebao i mogao doći u UK i Njemačku uskoro.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. https://www.facebook.com/MandicPhoto
12 godina
offline
Nexus 5 i Android KitKat

Evo isprobao taj nexus 5 launcher i sms preko hangoutsa, ok radi.

 

Samo sto mi hangouts ne lezi nikako.

 

A uredjaj, da..strava :)

ja
 
5 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Nexus 5 i Android KitKat

hangouts je prvo došao s g+ i služio je samo kao video verzija gtalka. onda su uveli prezentacije, shareanje, kolaboraciju bla bla... fali im samo još google wave :) 

iPhone:You're holding it wrong. Always!
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Nexus 5 i Android KitKat

Bitno je dali ljudima da biraju.

ja
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Nexus 5 i Android KitKat

KitKat ce biti dobro optimizovan za uredjaje s 512 mb rama, dok Galaxy Nexus nece dobiti oficijelni update

 

ne moze se covjek vise ni u Nexus liniju uzdati

 

Apple je u ovom podrucju svima tata

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
17 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nexus 5 i Android KitKat
Indestructible kaže...

KitKat ce biti dobro optimizovan za uredjaje s 512 mb rama, dok Galaxy Nexus nece dobiti oficijelni update

 

ne moze se covjek vise ni u Nexus liniju uzdati

 

Apple je u ovom podrucju svima tata

istina... to je malo jadno s obzirom da je galaxy nexus solidni uređaj... ali je ipak hardverski dosta drugaciji od trenutne nexus familije.

12 godina
offline
Nexus 5 i Android KitKat

Pa da, namjerno su valjda.

 

A kazu na sammobile: ovo (za nexus)

 

 

ja
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Nexus 5 i Android KitKat
Indestructible kaže...

KitKat ce biti dobro optimizovan za uredjaje s 512 mb rama, dok Galaxy Nexus nece dobiti oficijelni update

 

ne moze se covjek vise ni u Nexus liniju uzdati

 

Apple je u ovom podrucju svima tata

onaj kojemu to nešto znači lako stavi custom rom.

iPhone:You're holding it wrong. Always!
16 godina
neaktivan
offline
Nexus 5 i Android KitKat

Nabavio sam prvi HTC desire (vrlo sličan prvom nexusu) i niti na jednom romu koji je noviji od džindžerbreda ne radi kamkorder (nepostojeći driver) ipak veselim se kitkatu i smanjenju pozadinskih servisa, romova će biti a čak i paranoidov 4.3.1 radi stabilno tako da za 4.4 nemam bojazni

Za žrtvenike i ognjišta, s Božjom pomoći
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Nexus 5 i Android KitKat
Ja koristim N1 jer prodajem iP5, uz 4.3 i dalje odlican telefon zbog amoleda, a 4.4 ocito sjeda lakse za ram i mogli bismo napokon normalni Holo ROM dobit za takve uredaje!
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. https://www.facebook.com/MandicPhoto
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Nexus 5 i Android KitKat
Aldo kaže...
Indestructible kaže...

KitKat ce biti dobro optimizovan za uredjaje s 512 mb rama, dok Galaxy Nexus nece dobiti oficijelni update

 

ne moze se covjek vise ni u Nexus liniju uzdati

 

Apple je u ovom podrucju svima tata

istina... to je malo jadno s obzirom da je galaxy nexus solidni uređaj... ali je ipak hardverski dosta drugaciji od trenutne nexus familije.

neznam koji drugi izraz uzeti nego seru gdje jedu, 4.4 radi na 512 rama, napisali na pola android stranice, i onda googleov mobitel , tek navrsio 2 godine , sa dual core procesorom i 1gb rama nece dobiti 4.4 , malo je reci da su me razocarali....

(s)izgoreo kaže...

Nabavio sam prvi HTC desire (vrlo sličan prvom nexusu) i niti na jednom romu koji je noviji od džindžerbreda ne radi kamkorder (nepostojeći driver) ipak veselim se kitkatu i smanjenju pozadinskih servisa, romova će biti a čak i paranoidov 4.3.1 radi stabilno tako da za 4.4 nemam bojazni

mislis desire HD ili obicni desire?
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.11.2013 16:48 (g3arv8).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Nexus 5 i Android KitKat
g3arv8 kaže...

mislis desire HD ili obicni desire?

obični

Za žrtvenike i ognjišta, s Božjom pomoći
15 godina
offline
Re: Nexus 5 i Android KitKat
reso28 kaže...

konačno pravi nexus!!!!po specama taman...

Luckyboy kaže...

Konačno stock Android uređaj bez premca 

bender_007 kaže...

 

A uredjaj, da..strava :)

 

Možete vas trojica meni reći zbog čega je ovaj uređaj strava? Koliko vidim meni su ovi uređaji svi isti (Svi koriste taj snapdragon 800 procesor, imaju svi 2GB RAM-a, Sonyev fotoaparat, Ekran manje više isti, tj 5" FullHD ili je LG-ov Super LCD, Sony ima svoj Triluminus dok Samsung gura Super AMOLED manje više svi isti). Dakle osim tog stock androida ovo je meni ruglo od telefona, ali žešće.

 

(usput imao sam prvi Nexus koji je pored prvog iPhona (ili drugog, imao je ono 3G) bio svemirski brod, sjećam se da je oklop bio od teflona i da ga je bilo skoro ne moguće izgrebati, google ja gravirao tada besplatno što god ste poželjeli, dobio sam ga na poklon iz New Yorka i crkla mu je matična ploča nakon 4 mjeseca korištenja) 

Because anything Korea does, Japan does it better.
15 godina
odjavljen
offline
Re: Nexus 5 i Android KitKat
Envy kaže...
reso28 kaže...

konačno pravi nexus!!!!po specama taman...

Luckyboy kaže...

Konačno stock Android uređaj bez premca 

bender_007 kaže...

 

A uredjaj, da..strava :)

 

Možete vas trojica meni reći zbog čega je ovaj uređaj strava? Koliko vidim meni su ovi uređaji svi isti (Svi koriste taj snapdragon 800 procesor, imaju svi 2GB RAM-a, Sonyev fotoaparat, Ekran manje više isti, tj 5" FullHD ili je LG-ov Super LCD, Sony ima svoj Triluminus dok Samsung gura Super AMOLED manje više svi isti). Dakle osim tog stock androida ovo je meni ruglo od telefona, ali žešće.

 

(usput imao sam prvi Nexus koji je pored prvog iPhona (ili drugog, imao je ono 3G) bio svemirski brod, sjećam se da je oklop bio od teflona i da ga je bilo skoro ne moguće izgrebati, google ja gravirao tada besplatno što god ste poželjeli, dobio sam ga na poklon iz New Yorka i crkla mu je matična ploča nakon 4 mjeseca korištenja) 

Cijena je puno manja od uređaja sličnih specifikacija, otključan je i uvijek up-to-date što se tiče Androida.

LG Google Nexus 4
13 godina
protjeran
offline
Nexus 5 i Android KitKat

Cijena će biti manja samo preko Google Play store, sad čekaj dok dođe do operatera, u UK je 550 funti.

 

http://www.engadget.com/2013/11/01/google-nexus-5-uk-carrier-prices/

Ne dajem kolegama forumašima TU i TD.
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Nexus 5 i Android KitKat
hrvooje kaže...
Indestructible kaže...

KitKat ce biti dobro optimizovan za uredjaje s 512 mb rama, dok Galaxy Nexus nece dobiti oficijelni update

ne moze se covjek vise ni u Nexus liniju uzdati

Apple je u ovom podrucju svima tata

onaj kojemu to nešto znači lako stavi custom rom.

Galaxy Nexus neće dobit update jer se Google obvezao na 18 mjeseci updatea i moraju zaradit pare na novom. Pretpostavka da se kupuje novi uređaj svake 2 godine. Ali opet ja njih nabijem na neku stvar jer je to stvarno veliko razočaranje!

iPhone 4 je dobio iOS7, makar nije optimiziran, al ga je opet dobio.

 

hrvooje dobro kaže, custom rom sa 4.4 će bit i radit će sigurno odlično, al opet morao ga je i google podržati..

Android zablude, RAM, Task Killeri, grebanje Gorilla Glassa - http://www.bug.hr/forum/topic/mobilni-os-ovi-softver/android-zablude/185626.aspx
12 godina
neaktivan
offline
Nexus 5 i Android KitKat

ako se zanemari cijena, što uzeti: lg g2 il nexus 5 (usto da mi je dostupan samo nexus od 16gb :S). btw izgleda da će i g2 uskoro dobiti KitKat.

let's put a smile on that face
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Nexus 5 i Android KitKat
EchoOne kaže...
hrvooje kaže...
Indestructible kaže...

KitKat ce biti dobro optimizovan za uredjaje s 512 mb rama, dok Galaxy Nexus nece dobiti oficijelni update

ne moze se covjek vise ni u Nexus liniju uzdati

Apple je u ovom podrucju svima tata

onaj kojemu to nešto znači lako stavi custom rom.

Galaxy Nexus neće dobit update jer se Google obvezao na 18 mjeseci updatea i moraju zaradit pare na novom. Pretpostavka da se kupuje novi uređaj svake 2 godine. Ali opet ja njih nabijem na neku stvar jer je to stvarno veliko razočaranje!

iPhone 4 je dobio iOS7, makar nije optimiziran, al ga je opet dobio.

 

hrvooje dobro kaže, custom rom sa 4.4 će bit i radit će sigurno odlično, al opet morao ga je i google podržati..

Galaxy Nexus nece dobiti update jer koristi chip od Texas Instruments-a, a ista firma je prestala s proizvodnjom ARM chipova i samim time i podrskom. Ukratko: nema drivera - nema nove verzije androida. 
Glupo je, ali nije Google kriv.  

http://make-everything-ok.com/
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.11.2013 18:12 (Phill).
13 godina
online
Re: Nexus 5 i Android KitKat
whysoserious kaže...

ako se zanemari cijena, što uzeti: lg g2 il nexus 5 (usto da mi je dostupan samo nexus od 16gb :S). btw izgleda da će i g2 uskoro dobiti KitKat.

Osobno, izabrao bih LG G2, imao sam ga u ruci i mogu kazati samo pohvale za "viđeno" !!!!

 

BTW, uzeo bih bijelog, ukupno je way up za ostatak društva, barem po mojem subjektivnom dojmu i viđenju!!!:

ATJ Lučko
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice