Nexus 6 veća potražnja od ponude

poruka: 7
|
čitano: 1.840
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nexus 6 veća potražnja od ponude".
12 godina
offline
Nexus 6 veća potražnja od ponude

Svaki nexus je svojedobno bio vrhunski uređaj. Ovo je samo dokaz da je ljudima bitna i kvaliteta, a ne samo cijena.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Nexus 6 veća potražnja od ponude
kerum kaže...

Svaki nexus je svojedobno bio vrhunski uređaj. Ovo je samo dokaz da je ljudima bitna i kvaliteta, a ne samo cijena.

 

A gledaj, kvaliteta je diskutabilna, iznutra su brand name androidi više manje isti, SoC je od Qualcomma, a ostalo su sitnice... 

 

Vanjski dio, tj. tijelo ima jedino ulogu, ali tu je Motorola koja proizvodi novi Nexus 6 stvarno odlična, novi Moto X je izrađeni ko tenk. 

S budalama se ne isplati svađati, jer prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku s iskustvom!
14 godina
odjavljen
offline
Nexus 6 veća potražnja od ponude

Još da je Play Store Devices bio dostupan i kod nas, a ne da je Vip držao stari Galaxy Nexus 5000 kn do isteka zaliha (pretprošla godina!)...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Nexus 6 veća potražnja od ponude

da, zamisli da su još 18 prodanih kod nas dodali u statistiku

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Nexus 6 veća potražnja od ponude

Meni se cini da je u pitanju cijena. Ljudi mobitele dozivljavaju kako nekakve statusne simbole pa sto vecu cijenu stavis na mobitel to se on bolje prodaje.

 
7 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Nexus 6 veća potražnja od ponude

Ovim Google kaubojima nista ne vjerujem, svake godine ista prica sa Nexusom i svaki put se iznenade, pravi diletanti. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Nexus 6 veća potražnja od ponude
BlueMax kaže...

Meni se cini da je u pitanju cijena. Ljudi mobitele dozivljavaju kako nekakve statusne simbole pa sto vecu cijenu stavis na mobitel to se on bolje prodaje.

 mobiteli, satovi, automobili, odjeća, cipele...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice