Nexusi u Vip centrima

poruka: 60
|
čitano: 11.689
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nexusi u Vip centrima".
13 godina
offline
Nexusi u Vip centrima

AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA kako sam se nasmijao kad sam vidio cijene. Koji grebatori.

Moj PC  
44 1 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Nexusi u Vip centrima

Koja guba.. Da Bog da propali i HT napravio monopol opet i digao sve cijene.

Sometimes I feel like a prophet, misunderstood and under gun like a new disease disease disease
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Nexusi u Vip centrima

lopovi, tablet ima i jeftinije, ekipa ga je po cca 2400 uzimala u linxsu

 
13 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Nexusi u Vip centrima

Kaj češ.kaj ste ocekivali nesto povoljnije cijene{#} to e ipak NEXUS

Teško je naći svjetlo, ako ni ne znaš da živiš u mraku
Moj PC  
0 9 hvala 0
14 godina
offline
Nexusi u Vip centrima

Ma mamu im pohlepnu, vani Nexus 4 od 8Gb košta 300 EUR (cca. 2.250,00 kn) slobodan uređaj, a kod ovih panjeva iz Vipa 3500 kn. Pa mislim stvarno bezobrazno, a cijena uređaja u tarifama je nabijena do bola. Čisti kapitalizam i zakon ponude i potražnje. {#} u VIP

Moj PC  
16 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Nexusi u Vip centrima

I još napišu ekskluzivno u vipu.. 

 

 

 -- Zašto je plavuša konvergentna? Jer je ograničena i monotona.. || http://youtu.be/7W8QERGvax0
16 godina
offline
Nexusi u Vip centrima

pa znaju oni da je narod blesav i da će kupovati to dok imaju na lageru...

 

 

 
5 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Nexusi u Vip centrima

kaj to moje čorave oci vide da nema ni 4G{#} ili mi je promaklo?{#}http://www.vipnet.hr/privatni-pretplatnici/mobilni-telefoni/-/phone/4405

Teško je naći svjetlo, ako ni ne znaš da živiš u mraku
Moj PC  
0 4 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nexusi u Vip centrima
mali ivica86 kaže...

Kaj češ.kaj ste ocekivali nesto povoljnije cijene{#} to e ipak NEXUS

sarkazam naravno{#}

Teško je naći svjetlo, ako ni ne znaš da živiš u mraku
15 godina
offline
Nexusi u Vip centrima

autor texta kaze 3gb radne memorije na nexus 4... {#} .... al super uređaj jbt svakako

MuWu
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.2.2013 13:05 (MujagaWudakhi).
Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
offline
Nexusi u Vip centrima

Ovo pisem sa nexusa 7 kojega sam nabavio za 1700 kn novog prije 4 mjeseca.

Je da ima samo 8 GB i bez 3G-a ali je ipak nexus 7 :)

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet
Moj PC  
9 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Nexusi u Vip centrima

Lg Nexus 4, 16gb,  4500kn, Vip{#}

 

 

Moj PC  
20 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Nexusi u Vip centrima
ja pisem sa nexusa7 kojeg sam kupio u hg spotu u 11 mjesecu za 2100kn.. 32gb ;) .. I iako sam bio nabrijan na nexus4 mislim da cu od mobitela pričekati neki drugi nexus ipak, a osobito ga ne mislim uzimati u vilu po tim cijenama.. Smiješno.. Iako, savršena tarifa im je još uvijek najbolja ponuda, zar NR?
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nexusi u Vip centrima
EZY-E kaže...

Ovo pisem sa nexusa 7 kojega sam nabavio za 1700 kn novog prije 4 mjeseca.

Je da ima samo 8 GB i bez 3G-a ali je ipak nexus 7 :)

i sta mu fali{#}  covjek treba bit malo opicen ili da mu lova raste na drvetu da se upusti i takvu investiciju vezanu za nexus 4

Teško je naći svjetlo, ako ni ne znaš da živiš u mraku
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.2.2013 13:24 (mali ivica86).
15 godina
neaktivan
offline
Nexusi u Vip centrima

Evo trčim ga uzet. Za te novce mogu 2 uvest iz švabije...

Moj PC  
13 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Nexusi u Vip centrima

Nije mi bilo jasno zašto u vipu nexus 7 dođe 1000 kn više nego u bilo kojoj boljoj prodavaonici informatičke opreme u Zagrebu i onda sam našao razlog.

Njihovi Nexusi 7 su posebni (vidi sliku).

 
20 0 hvala 2
12 godina
offline
Re: Nexusi u Vip centrima
zg2000fs kaže...
ja pisem sa nexusa7 kojeg sam kupio u hg spotu u 11 mjesecu za 2100kn.. 32gb ;) .. I iako sam bio nabrijan na nexus4 mislim da cu od mobitela pričekati neki drugi nexus ipak, a osobito ga ne mislim uzimati u vilu po tim cijenama.. Smiješno.. Iako, savršena tarifa im je još uvijek najbolja ponuda, zar NR?

Same here, ovo je stvarno smiješno.

WordPress ❤
12 godina
offline
Nexusi u Vip centrima

E zbog ovakvih gluparija ću pomalo ugasiti sve pretplate, a ovu Vipovu već na kraju mjeseca. :D 

Pucaaaajjjj :)
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Nexusi u Vip centrima

Hahaha ma daj smjesni su sa cijenama kad vidim kako kradu odma mi dode da raskinem pretplatu i odem na nekog drugog operatera..

 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nexusi u Vip centrima
Trebao sam više Nexusa 4 donijet.
Kupih za 362$ 16GB verziju u NYC prije par tjedana, a sad kad vidim ovo dode mi da placem.
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
15 godina
neaktivan
offline
Nexusi u Vip centrima

država ima šanse tak'.... do svibnja - lipnja a onda prije sezone nizbrdica (neće biti niti za ploče niti mirovine), pa će biti mobitela za siću ....
((nisu kune iznimka isto je i sa dolarima... kad Amerima usfali' oni naštampaju koliko im treba, a naše "devizne rezerve" sve lošje)

tako da će biti mobitela za par grama zlata... ((kako je uopće moguće da nitko ne vidi koliko tih otkupljivačnica ima?!))

 

nemojte se žuritisa kupnjom...

 

i još mi nije jasno kak' je moguće da STARI modeli ((npr. HTC EVO)) od prije godinu dana koji su doslovno duplo "slabiji" drže tako visoke cijene?!

s'trolo sam te ko' odojka
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Nexusi u Vip centrima

Dakle 600 eVra za Nexus 4 bez obveze, 270 eVra ako produljim postojeći ugovor na 24 mjeseca.

 

3500kn za Nexus7...ekskluzivno?

 

Je*ote, kakve droge oni tamo jedu? {#}

 
15 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nexusi u Vip centrima
gogi321 kaže...

Hahaha ma daj smjesni su sa cijenama kad vidim kako kradu odma mi dode da raskinem pretplatu i odem na nekog drugog operatera..

 

A kojeg kad su svi isti :(.

Cijene mobitela (a i sveg ostalog) kad usporediš sa svijetom su........

14 godina
odjavljen
offline
Nexusi u Vip centrima

Nikad više mobitel kod operatera, samo švera, samo švera!

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Nexusi u Vip centrima

Ne kuzim zasto postoje glupi hrvati koji ce stvarno dat tolku lovu ovim lopovima! Bilo bi pametno kad bi svi bojkotirali vip.

 
3 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Nexusi u Vip centrima

...fakat nisu normalni s tim cijenama....Nexus 7 ekskluzivno u Vipu u slobodnoj prodaji 3900 kn a u HG shopu 2500 kn??????  wtf?  pa da bar dođe neki novi operater na tržište koji bi  kvalitetno nagazil i ove iz Vipa i T-coma, a ne ko ovi bipsići iz Tele 2...apsolutno ništa nisu napravili...Vip i T-com i dalje drže sve u svojim rukama

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Nexusi u Vip centrima

Ako bojkotiraš Vip, onda ti preostaje T-com, koji su isti lopovi ko i ovi...dakle na istom si...Tele 2 više ni ne računam...

14 godina
neaktivan
offline
Nexusi u Vip centrima

Makavi! Nabava.net, uzet preko nekog webshopa za 2000 kn i vozi. Ove kretene nabijem na K.! Dao bog da citali bug.

 

http://www.nabava.net/trazilica.php?tp=0&q=nexus+7

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.2.2013 15:05 (kach).
 
5 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Nexusi u Vip centrima

Da, definitvno preskupo !!!

 

Iako ne kužim zašto većina ljudi jednostavno mora kupiti zadnje tehnološko sranje koje izađe. Ne sumnjam da su uređaji mrak, ali već za cca 1000 kn se može kupiti Android mobitel koji će služiti za sve bar sljedeće 2 godine (npr. Sony xperia U u bonbonu)

Osim ako netko misli dati 4500 kn, pa se onda hvaliti kako će i za godinu dana moći igrati najnovije igrice...

Zdravac
 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Nexusi u Vip centrima

Ima li neko Nexus 4, ima li nekih bitnih mana?

 

Kontam da preko rodice koja zivi u USA kupim ovaj 16GB, 350$ kosta..onih od 8GB nema na stanju vec odavno a i pitanje je koliko je praktican samo sa 8GB..

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice