Nikad zanimljiviji WWDC

poruka: 18
|
čitano: 2.974
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nikad zanimljiviji WWDC".
15 godina
offline
Nikad zanimljiviji WWDC

Trebali su ostaviti OSX WEED, bilo bi lakše i zanimljivije izgovarati   {#}

[M|C] LuX_CROATIA
Moj PC  
2 3 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Nikad zanimljiviji WWDC

Radikalno redizajnirani OS X Yosemite u vizualnom se smislu približava iOS-u

 

Znamo što to znači: prozirnost i izostanak napadnih tekstura i gradijenata. 

 

{#}

 

 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Nikad zanimljiviji WWDC

napokon normalna vijest na BOL-u... hvala Davore

Moj PC  
8 1 hvala 1
16 godina
moderator
offline
Re: Nikad zanimljiviji WWDC

Molim! {#}

Selling doors, door to door.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Nikad zanimljiviji WWDC
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.6.2014 13:23 (Quiem).
15 godina
protjeran
offline
Re: Nikad zanimljiviji WWDC
neo.gz kaže...

Radikalno redizajnirani OS X Yosemite u vizualnom se smislu približava iOS-u

 

Znamo što to znači: prozirnost i izostanak napadnih tekstura i gradijenata. 

 

{#}

 

hm, da, kad bi morao birati izmedju ovog poluprozirnog seljacko djecjeg  kiča i starih tekstura

zbilja bi se tesko odlucio

 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Nikad zanimljiviji WWDC

 

Google će možda tek na I/O 2024 doseći ovu razinu uniformiranosti OS-a.

12 godina
offline
Nikad zanimljiviji WWDC
Ono sto su prezentirali da je iPad u stanju graficki upogoniti, uz pomoc novog Metal razvojnog alata, je stvarno obecavajuce.
Ne koristiš dropbox? Isprobaj ga i donesi sebi i meni 500MB bonusa. http://db.tt/6fi3NQ9
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Nikad zanimljiviji WWDC
Sinatra kaže...

 

Google će možda tek na I/O 2024 doseći ovu razinu uniformiranosti OS-a.

 

A ako Apple nastavi kopirati feature sa Androida možda ga stigne po funkcionalnosti 2024. 

15 godina
neaktivan
offline
Nikad zanimljiviji WWDC

samo nek polako kopira androidove stvari koje vbaljaju i od njih napravi nešto iskoristivije i praktičnije.

 

upravo stiglo:

 

 

"al koliko sam probao, u Shamedungu se nikog ne može dobiti, svi se ne javljaju na telefone, rade prekovremeno i kopiraju što god se da...

 

baš ih briga za licence, moraju biti prvi kaže neimenovani izvor."

 
1 3 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Nikad zanimljiviji WWDC

Baš se ne slažem s dijelom što se tiče zanimljivosti, baš naprotiv imam dojam da svake godine sve manje novosti. Osim što se novi desktop bude mogao zvati OS XY ne vidim ništa previše zanimljivo ;-) Sve su to neke sitnice i ništ revolucionarno, a od svega mi možda najviše "miriše" taj Swift.

Mislim da je dosta veliki nedostatak što nema hardverskih novosti, prvenstveno MacBook Air Retina i novi Mac Mini, već bilo vrijeme za novi Thunderbolt Display, a od Apple TV-a sam već digao ruke.

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
2 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nikad zanimljiviji WWDC
Sinatra kaže...

 

Google će možda tek na I/O 2024 doseći ovu razinu uniformiranosti OS-a.

 Znaš li možda kakva je situacija sa GooPhoneom i Firefox OS? Kad će oni dosegnuti tu razinu?

Moja analiza pokazuje proljeće 2027. Možda početak ljeta.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
14 godina
offline
Nikad zanimljiviji WWDC

Impresivno koja je to simbioza iOSa sa OS Xom i međusobna povezanost svih njihovih proizvoda, i koliko dugo daju podršku za starije uređaje, praktično kontinuirano podržavaju, 

 
1 2 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Nikad zanimljiviji WWDC

što znači da se one više neće izvoditi isključivo svaka za sebe i posve odvojeno jedna od druge, već će njihove funkcije biti moguće povezati - kao što je to slučaj na Androidu i Windows Phoneu.

 

Da li je to nešto novo u Windows phonu 8.1? Znam da u 8.0 aplikacije nisu mogle direktno razmjenjivati podatke.

 
1 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Nikad zanimljiviji WWDC
Worldwide Developers Conference, odnosno WWDC.
Kad to prevedes, mozda shvatis zasto nema hardverskih noviteta.
15 godina
online
Nikad zanimljiviji WWDC

pa nije ovo keynote da bi bilo hardverskih noviteta, uvijek izbace hardver tamo u 9. mjesecu, a ovdje samo predstave novi softver.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Nikad zanimljiviji WWDC

Po dosad viđenom ... {#}

 

Ostale dojmove ipak ostavimo za sutra ,kad ga instaliram.

 

BTW ,po novom GUI-ju ,neodoljivo me podsjeća na jedan drugi OS ... {#}

This is a 44 Magnum, the most powerfull handgun in the world, and will blow your head clean off, so You've gotta ask yourself a question: Do I feel lucky? Well, do ya, punk?
13 godina
neaktivan
offline
Nikad zanimljiviji WWDC
Clanak banalizira prezentirane novitete i neke stvari su potpuno pogresne! Poput izjave da Apple odustaje od sandboxanja aplikacija za iOS. Neka se autor malo bolje informira o sandboxanju i o novim tkz. Extensibility feauturesima u novom iOSu. Takodjer bi preporucio da malo koncentriranije pogleda keynote sa WWDC-a. Pa bi uocio stvari poput mogucnosti da iphone automatski/transparentno prebacuje klasicne telefonske razgovore i sms konverzacije izmedju svih Apple uredjaja. Zapocnes poziv klikom telefonskog broja na nekom siteu na macu i nastavis ga na iphonu. Ili se javis na macu na poziv koji upravo primas na iphonu i slicno. Takodjer velika vijest za developere je i CloudKit! Server side strana svih aplikacija sada je tako reci automatski rijesena i besplatna je. Velika stvar! Ovo su samo neke novosti koje je autor clanka na Bug portalu izostavio a ima ih jos dosta!
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.6.2014 9:43 (Ivan-ST).
 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice