Novi Gmail za Android podržava Yahoo i Outlook

poruka: 5
|
čitano: 1.821
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Novi Gmail za Android podržava Yahoo i Outlook".
12 godina
offline
Novi Gmail za Android podržava Yahoo i Outlook

Super stvar.

 

Outlook.com je solidan programcic, ima lijepo i jednostavno sucelje, ali dosta mu treba da se pokrene (4 - 5 sekundi - barem kod mene).

Jos bi bilo dobro i da srede widget:

 

a) da se može povećati

b) da kod više accounta možeš scrollom lijevo / desno vidjeti posebno mailove od jednog acc-a, posebno od drugog

 

Nisam dosad koristio GMail aplikaciju, no nadam se da će ovo šljakati malo bolje nego na Outlooku, a možda se i ovi sjete doradit app, nakon što Gmail uvede podršku za Outlook.

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.10.2014 7:41 (skoosha).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Novi Gmail za Android podržava Yahoo i Outlook

To je to :) Napokon mogu maketi Cloudmagic app i imati samo GMail ;) Meni radi kako spada sa Cyanogenom 11 na Mini 2 . Isto tako i novi Messenger te Google Keep, Search, Camera te Play Music rade bez problema i crasheva. 

 

Natipkano koristeci Google Keyboard sa novim Material designeom (leaked verzija)

 

P.S.: Radi mi i sa privatnim IMAP mailom, a ne samo sa Outlook/Office365, Yahoo i Gmailom

My website/blog: http://markoidzan.from.hr
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Novi Gmail za Android podržava Yahoo i Outlook

Koristim gmail racun od faze kada je za mail trebala beta pozivnica. Koristim android vec par godina i na zalost moram konstatirati da je prijasnja gmail aplikacija cisti drekec. Novu nisam ni probao, a niti zelim, jer sam prije godinu-dvije poceo koristiti K9 mail. Osim sto je kompatibilan s googleom, u njemu imam i yahoo, outlook, rocketmail i 2 maila sa vlastite domene. Jedino sto nisam uspio na K9 dodati je firmin exchange mail, ali za njega ionako imam posebnu aplikaciju tako da mi je K9 odlican za sve privatne mailove. Toplo preporucam ...

battlelog: b4stardo_CRO, FREE STEAM KLJUCEVI: http://tinyurl.com/2fcpre6
Moj PC  
0 1 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Novi Gmail za Android podržava Yahoo i Outlook

Jednostavnije i bolje koristiti Outlook koji daje 15GB prostora, kompatibilan je sa gmailom, skajpom,fejsom (i za chat i za mail)

a ima i word,excell,onenote, kalendar....  sve online for free.

 
0 2 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Novi Gmail za Android podržava Yahoo i Outlook
Glamdring kaže...

Jednostavnije i bolje koristiti Outlook koji daje 15GB prostora, kompatibilan je sa gmailom, skajpom,fejsom (i za chat i za mail)

a ima i word,excell,onenote, kalendar....  sve online for free.

Sve te mogućnosti ima i Gmail.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice