Novi iPhone 22. lipnja?

poruka: 43
|
čitano: 8.138
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Novi iPhone 22. lipnja?".
14 godina
neaktivan
offline
Novi iPhone 22. lipnja?

hahha, malo će promjenit izgled i ispast će da je to novi mobitel. i naravno sve će navali....

uskoro na sedmici...
Moj PC  
5 3 hvala 0
14 godina
offline
Novi iPhone 22. lipnja?

nice, jedva čekam

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Novi iPhone 22. lipnja?

razmšljam si uzeti google nexus 1, ali ako će novi iphone imati 1ghz procesor, 512mb rama i amoled ekran s boljom rezolucijom uzimam novi iphone, bilo bi poželjno da ima 64gb memorije i znatno bolju kameru i nebi bilo loše osvježiti malo dizajn.

http://free-iphone-3gs-ipad-ipod-touch-google-android.webstarts.com
Moj PC  
2 1 hvala 0
14 godina
offline
Novi iPhone 22. lipnja?

Čisto sumljam da će se u dizajnu nešto mijenjati... samo neka oni stave jače komponente, led okran i bolju bateriju.Još kad na njega stave OS 4.0... odmah kupujem.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Novi iPhone 22. lipnja?

da se nadovežem na kolegu nokia.fan: i da kuha kavu, i da ti skuha ručak i da pere suđe i veš. i da nema one dane u mjesecu i da se*re keš... pa dajte ljudi to je samo mobitel, dakle poziv i sms i to je to. ne kužim više što ljudi očekuju od mobitela, a pogotovo iPhone-a (ne, ne mrzim ga) to je samo jedan glupi uređaj koji treba služim svrsi a ne modni dodatak zbog kojeg bi se pol ženskih u gradu okretalo za tobom zato što si fensi, kul i trendi. e sad će netko reć da je to onaj sindrom "nema pa mu krivo" ili apple h8er. ali nije tako, niti mrzim apple (ponosan sam vlasnik mac book-a) i imao sam iPhone 3G ali mi se uređaj jednostavno nije svidio, bio je previše za mene (matorog konja kojemu je E51 odličan mob). Ipak se malo previše očekuje od takvog uređaja, a i znamo apple-ovu politiku. sad će bit 4G pa će za godinu i pol izaći 5G s nekom pizd*arijom koju su "zaboravili" ubacit u 4G i tako unedogled. Edo bi reko: "care samo pare"...

There's no SAVE GAME in real life!!!
15 godina
offline
Novi iPhone 22. lipnja?

Zasad mi je moj 3GS sasvim dovoljan. Ne vidim nista iz najavljenog OS4 sto bi me privuklo na novi iPhone...

Vise me vuce na HTC EVO 4G ili tako nesto i to mozda ako bude top-notch

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Novi iPhone 22. lipnja?

trebali bi staviti 5.0 mp kameru, video kameru i bluetooth za slanje podataka te malo bolje komponente.... onda bi mobitel bil stvarno prva liga

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Novi iPhone 22. lipnja?

Ako apple odigra pametno i ponudi uredjaj sa konkurentnim hardwareom i otkloni neka namjerna softwareska ogranicenja, moglo bi to biti dosad nevidjeno gazenje konkurencije. Ionako je dojam bio da apple ne zuri s novim znacajno izmjenjenim modelom (3gs to svakako nije) jer se iphone jos uvijek odlicno drzi, kako prodajom tako i statusom referentne tocke u svjetu mobitela (htjeli ne htjeli jos uvijek se svaki novi mobitel koji izadje usporedjuje sa njim).

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Novi iPhone 22. lipnja?
Gamer71 kaže...

hahha, malo će promjenit izgled i ispast će da je to novi mobitel. i naravno sve će navali....

Pa ti si čak optimističan što se tiče promjena.Osmijeh

When power leads men towards arrogance, poetry reminds him of his limitations...
16 godina
neaktivan
offline
Novi iPhone 22. lipnja?

da ponovimo gradivo

http://www.tipb.com/images/stories/2010/01/2010-01-26-fd596ae1.png

ovo će isto biti za novi iphone

 

  1. faliti će mu nešto bitno
  2. kratko trajanje baterije
  3. biti će uređaj godine

 

u biti ništa novo, al bit će fora i prodavat će se

Ovo je moj potpis...
Moj PC  
9 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Novi iPhone 22. lipnja?
novi ajfon bit će samo smanjeni ajped :D
A.
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Novi iPhone 22. lipnja?
Gamer71 kaže...

hahha, malo će promjenit izgled i ispast će da je to novi mobitel. i naravno sve će navali....

Dolazi sa novijim OS 4.0 koji ima novosti naspram starijih

14 godina
neaktivan
offline
Novi iPhone 22. lipnja?

Vidjecemo sta ce nam ponuditi. Ali ne vjerujem da ce biti bolji od nexusa i ostalih mobaca sa Androidom ;)

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Novi iPhone 22. lipnja?

Imaće AMOLED ekrančić, 1GHz procesor, čak sam čuo da se spominjala i Nvidijin čip... no mislim da je to rumor. Naravno, sad će moći da kažu da ima multitasking, kao i mogućnost da gleda u budućnost... Šalu na stranu, biće opet najprodavaniji smartphone na planeti. Više me interesuje ko će kupiti Palm OS. Ako to uradi HTC, onda to mijenja situaciju na tržištu jako puno. A danas sam vidio i neke perverzije koje predstavljaju Intel i Nokia... MeeGo... to će tek biti perverzija.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Novi iPhone 22. lipnja?

iPhone nema konkurencije jer softwerski je iznad svih konkurenata na tržištu. Malo se sada anadroid priključuje, ali toliki izbor aplikacija nema niti jedan mobitel.

 

Stvarno mogućnosti iskorištavaju do maksimuma... zadnja aplikacija koja me oduševila je iphone verzija teamviewera, jednostavno fantastična.

 
2 2 hvala 0
15 godina
offline
Novi iPhone 22. lipnja?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Novi iPhone 22. lipnja?

Dobro dosli na "IBUG".....Šutim

* Friend: "I heard about this thing called 'Linux'." * Me: "Oh, I use Linux." * Friend: "What is it?" * Me: "An operating system." * Friend: "Like Firefox?"
Moj PC  
8 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Novi iPhone 22. lipnja?

jao ko zna možda ovaj iphone pređe ceonu od 10 000 kuna kod nas.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Novi iPhone 22. lipnja?

neće, baš toliko i nije lud T-mobile. Buti će u rangu prijašnjih verzija kada su izašle?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Novi iPhone 22. lipnja?
mejt kaže...

Dobro dosli na "IBUG".....Šutim

LOOOL

A.D.
14 godina
protjeran
offline
RE: Novi iPhone 22. lipnja?
Potpuno je nevazno kolka ce cijena otkljucanog uredjaja bit u t-mobileu posto ga ionako nitko nije uzimao tako.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Novi iPhone 22. lipnja?

Kako može biti svejedno koliko će koštati otključan uređaj??? Pa čovjeće prema tome se i formiraju sve tarife i pretplate, a T-mobile nije od jučer. Znaju oni jako dobro zapakovati g*vno da lijepo izgleda pa navali narode! (pri tome nikako ne mislim da je iPhone govno nego mislim na brdo drugih uređaja).....Ali sve u svemu ovdje je jedino i samo važan marketing i ništa drugo!!!

Mrav radi i tegli i od njega nije poastalo ništa a majmun se zezao po drveću i od njega je postao čovjek!
14 godina
protjeran
offline
RE: Novi iPhone 22. lipnja?
dr.House2222 kaže...

Kako može biti svejedno koliko će koštati otključan uređaj??? Pa čovjeće prema tome se i formiraju sve tarife i pretplate, a T-mobile nije od jučer. Znaju oni jako dobro zapakovati g*vno da lijepo izgleda pa navali narode! (pri tome nikako ne mislim da je iPhone govno nego mislim na brdo drugih uređaja).....Ali sve u svemu ovdje je jedino i samo važan marketing i ništa drugo!!!

Netocno. U pretplati uredjaj moze izaci znatno jeftinije nego cijene otkljucanog, ovdje mislim na ukupnu cijenu pretplate kroz dvije godine + uredjaj. Takva situacija ne postoji ni sa jednim drugim mobitelom bilo kojeg operatera, iz cega je vidljivo da je cijena otkljucanog uredjaja namjerno napuhana da se obeshrabri takva kupnja.

 

Kako onda objasnjavas da je cijena otkljucanog uredjaja kod nas puno veca nego u sad-u a cijena uredjaja sa pretplatom je manja?

14 godina
neaktivan
offline
Novi iPhone 22. lipnja?

Cijena je tolika jer T-mobile želi da koristiš njegovu mrežu i da mu po mogućnosti još 2 godine plaćaš pretplatu... Eto zašto je cijena tolika

 

Vezano uz temu, mislim da bi novi iPhone dizajnom mogao slijediti iPad... malo promjene kućište, onaj kromirani dio a volio bih vidjeti veći ekran 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Novi iPhone 22. lipnja?
MatkoBB kaže...

iPhone nema konkurencije jer softwerski je iznad svih konkurenata na tržištu. Malo se sada anadroid priključuje, ali toliki izbor aplikacija nema niti jedan mobitel.

 

Stvarno mogućnosti iskorištavaju do maksimuma... zadnja aplikacija koja me oduševila je iphone verzija teamviewera, jednostavno fantastična.

Rekao sam da necu vise al jednostavno ljudska glupost me povuce za jezik ;)

Mozete obrisati ovu poruku ;)

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.4.2010 12:43 (logic).
14 godina
offline
Novi iPhone 22. lipnja?

Ništa to  još nije sigurno.Belji se

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Novi iPhone 22. lipnja?

 

"Sretno vam bilo sa vasim dragocjenim igrackicama. Zbogom an temama o appleu i iphone i ipadu. Ovo je moj zadnji post na te teme..."

 

-logic, 6.4.2010. Sramim se

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Novi iPhone 22. lipnja?

smrc

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Novi iPhone 22. lipnja?

ruzan mobitel

jogurt nema kičmu
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Novi iPhone 22. lipnja?
danfa123 kaže...

ruzan mobitel

di si ga vidio da znas da je ruzan?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice