Novi iPhone igledat će isto kao iPhone 6(s)

poruka: 124
|
čitano: 12.734
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Novi iPhone igledat će isto kao iPhone 6(s)".
15 godina
neaktivan
offline
Novi iPhone igledat će isto kao iPhone 6(s)
hehehe znac od sad moramo pisati "i" ispred svake rijeci sto bi trebalo izgledat ovako;
iheiheihe iznaci iod isad imoramo ipisat!
Moj PC  
9 12 hvala 0
9 godina
offline
Re: Novi iPhone igledat će isto kao iPhone 6(s)
zzXXy kaže...
hehehe znac od sad moramo pisati "i" ispred svake rijeci sto bi trebalo izgledat ovako;
iheiheihe iznaci iod isad imoramo ipisat!

 imene iboli injonja ikako iće izgledat, ineću idavati ipare iza ito isr*nje.

Poruka je uređivana zadnji put sub 25.6.2016 12:53 (pqweasdyxc).
13 godina
offline
Re: Novi iPhone igledat će isto kao iPhone 6(s)

Woooow, novi iShit će izgledat kao i prethodni !!! Wooooow koja novost iz generacije u generaciju. Ova vijest je za žutila tipa 24sata.

13 godina
offline
Novi iPhone igledat će isto kao iPhone 6(s)

Pa bolje raditi nekoliko godina isti model sa svakogodišnjim OS poboljšavanjima, nego svake godine "novi" slično sranje drugo pakiranje! 

Baš me zanima kuda bi Samsung, LG ili SONY, HUAWEI dospjeli da rade svake tri četri godine "isti" model, sa bitnijim OS poboljšanjima, da bitno ne zadiru u dizajn, eventualno malo u HW, oli bi to bilo svemirsko ćudo možda ?!?! 

ATJ Lučko
Moj PC  
1 39 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Novi iPhone igledat će isto kao iPhone 6(s)
Netrebaju izbacivat novi iPhone da bi unaprijedili OS.
Moj PC  
22 0 hvala 0
15 godina
offline
Novi iPhone igledat će isto kao iPhone 6(s)

znajte, vi sitne neeplfanbojevske duše, ako pobožno ne poslušate objavu njegove uzoritosti presvetog kuka i njregova proroka atj, ne gine vam pakao. a u njemu svi imaju ajfon. najnoviji i najskuplji. i nećete moći spavati od blejanja. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
5 8 hvala 0
13 godina
offline
Re: Novi iPhone igledat će isto kao iPhone 6(s)
Ajar kaže...

znajte, vi sitne neeplfanbojevske duše, ako pobožno ne poslušate objavu njegove uzoritosti presvetog kuka i njregova proroka atj, ne gine vam pakao. a u njemu svi imaju ajfon. najnoviji i najskuplji. i nećete moći spavati od blejanja. 

Kada sam već prozvan, da reterniram jednakom donekle mjerom, ali ne valjanjem praznih bureka! 

Osobno uzimam "najbolje što se za moj novac može uzeti", ponavljam MOJ NOVAC! 

Kada mi vi kolega Ajar budete kupovali IT gadgete, onda ću vas i tražiti za vaš fuckin "presvetli" komentar, a ovako, slobodno me se okanite u sitnom sitne duše konjićevom skoku!!!! 

 

Čisto da pripomenem svima onima  i , koji su mi stavili TD, zaboli me tuki za vaše neslaganje sa mojim komentarom, jer kada neki brend uradi bolji mobilni gadget od Apple-a, vrlo rado ću se vratiti u tabor, primjerice LG sa nasljednikom V10, i da "taj specifičan" komad gadgeta traje makar tri četri godine sa SW podrškom, a do tada sam tu gdje jesam, apasolutno zadovoljan sa onime što mi pruža moj iPhone 6 Plus, kupljen 06 prosinca 2014, koji će meni biti najmanje dobar do 06 prosinca 2017, a tada budem odlučio koji ću novi gadget uzimati, najvjerojatnije iPhone 7 Plus/Pro, so far!!!! 

ATJ Lučko
11 godina
neaktivan
offline
Novi iPhone igledat će isto kao iPhone 6(s)

Je li vas android warriore kao male Jobs mučio u podrumu, pa imate potrebu pljuvati po uređaju koji će imati bolje performanse nego android uređaj 2020, ako tada uopće bude androida naravno? 

 

Negdje sam pročitao da ljudi ne vole iPhone jer je skuplji od android telefona. To jednostavno nije točno. Dugoročno je jeftinije kupiti iPhone i koristiti ga npr 4 godine pa kupiti drugi iPhone. Svejedno je svaki iPhone bolji od 4g mlađeg android flagshipa. S6 edge je već primio update paket koji narušava performanse jer je izišao 7. Apple radi suprotno. Nedavno je iPhone 4s dobio update kao i najnoviji modeli. Kod android ekipe je upitno hoće li telefon star 5 mjeseci dobiti update, 5 godina da ne govorim. Izuzetak je tu sony, ali njihovi mobiteli se ne mogu koristiti nigdje nego u Sibiru jer konstantno pregrijavanje otopi ljepilo kojim je pričvršćeno staklo... androidi 

 
5 24 hvala 0
9 godina
offline
Re: Novi iPhone igledat će isto kao iPhone 6(s)
Znaci da ce dionice i dalje ici prema jugu.
yuuuuhhooo
SIVE LUBANJE SILOM
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Novi iPhone igledat će isto kao iPhone 6(s)
Malo si se zajebo..

Kinezi su zakon i najjisplativiji su
16 godina
neaktivan
offline
Novi iPhone igledat će isto kao iPhone 6(s)

Ionako je inovativnost ili ljepota u ocima kupca. Mija kcer je imala dva iPhonea. Drugi je 5s. Nakon mjesec dana se savio, odnosno gornji lijevi kut se "razlisto". S mojeg stanovista dizajn iPhona je katastrofa ako se stavljanjme u dzep dogdja navedeno.....

 
2 3 hvala 0
15 godina
offline
Re: Novi iPhone igledat će isto kao iPhone 6(s)
Atjlucko, na tvoju žalost sada svaki proizvođač (pa i neki za koje nisi čuo) ima flagship koji je bolji od iphona, da ne spominjem još i cijenu.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Novi iPhone igledat će isto kao iPhone 6(s)
ATJLučko kaže...
Kenj kenj

 

Predator003 kaže...
Kenj kenj

 Please no more kenj kenj.

Give a man a mask and he will show you his true face
13 godina
offline
Re: Novi iPhone igledat će isto kao iPhone 6(s)
bik kaže...
Atjlucko, na tvoju žalost sada svaki proizvođač (pa i neki za koje nisi čuo) ima flagship koji je bolji od iphona, da ne spominjem još i cijenu.

Kolega, budite malo konkretniji pa specificirajte makar pet brendova koji imaju "po vama" bolji gadget od recimo LG V10, jer makar ste ionako OT, pomalo i spamate, ali vam neću to zamjeriti! 

Osobno sam imao početkom 2011 HTC DHD, nakon toga krajem 2012 Samsung Galaxy Note II, i ne bih se možda, ponavljam to već prekonekoliko puta, maknuo iz android tabora, ali "onakva podrška" je za plakati, a niti danas priča nije nešto bolja, kada se već još toliko traže kerneli i ostali detalji! 

Slažem se da je Huawei zgođušan gadget, ALI, ne dopada mi se politika da "moraš" sve aplikacije imati na zaslonu, da ne postoji opcija kao na ostalim brendovima, da ih imaš u pozadini! 

Slažem se da su i NEXUS gadgeti zgođušni, ALI, njihova nabavka je Sizifov posao, a baš cijenom i nisu baš nešto prejeftini, ako ih moram nabavljati tko zna od kuda, pa se pitam gdje ga servisirati, pa slanje, pa čekaj dok se vrati 

Slažem se i da postoji nekoliko, ili bolje rečeno prekonekoliko ćajniz brendova za "koje još nisam čuo", dosta ih luknem na GSM Areni, ALI, opet, gdje ga uzeti, gdje ga prvo prije svega "opipati" rukama i očima, gdje eventualni servis potražiti, koji OS vrti, dali se meni sviđa taj ili želim neki drugi onda "izgled"?!?! 

 

Apropos cijene, da ne drmaju vlastodršci sa 25% samo PDV-a, gdje bismo bili sa cijenama, još i onih 30% na luksuz, zar vi stvarno mislite da nešto što Hrvati "moraju" platiti 10.000.00 kuna, stvarno košta toliko?!?! 

Karikirano, u Hrvatskoj BMW M5 sa PDV-on košta preračunato u € 125.000.00, jer je na 100.000.00 € 25.000.00 € samo PDV!!!!! 

A kazna za prolazak kroz crveno, ili 50% iznad ograničenja, samo nekih 2000.00 kuna, smijeh do bola, jer onaj tko ima za M5 u keshu, ima i za M5 kaznu! 

I da, BTW, koliko su kinezi pošteno copycat "poznatih drugih brendova drugih modela  ?!?! 

 

ATJ Lučko
13 godina
offline
Re: Novi iPhone igledat će isto kao iPhone 6(s)
limitedition kaže...
ATJLučko kaže...
Kenj kenj

 

Predator003 kaže...
Kenj kenj

 Please no more kenj kenj.

Bitno kolega da si ti "Limitedkenjkenjedition"!!!!!!! 

ATJ Lučko
15 godina
neaktivan
offline
Novi iPhone igledat će isto kao iPhone 6(s)

Ha ha, budale se uvijek nakače na moj nick kad nemaju nešto pametno za reći.

 

Pametuješ o tom update-u jer nemaš o čemu drugom, istopile vam se sve prednosti koje ste nekada imali.

 

Edit: BDW fino sam te zamolio a ti se ljutiš

Give a man a mask and he will show you his true face
Poruka je uređivana zadnji put sub 25.6.2016 16:24 (limitedition).
Moj PC  
2 3 hvala 0
13 godina
offline
Re: Novi iPhone igledat će isto kao iPhone 6(s)
limitedition kaže...

Ha ha, budale se uvijek nakače na moj nick kad nemaju nešto pametno za reći.

 

Pametuješ o tom update-u jer nemaš o čemu drugom, istopile vam se sve prednosti koje ste nekada imali.

 

Edit: BDW fino sam te zamolio a ti se ljutiš

Nisi ti mene ništa, još manje lijepo zamolio! 

 

A kada budeš sipao bisere u blato, to trolaj u temi koja ti odgovara, onih brendova i njihovih flagshipova koji "kao imaju" sve prednosti! 

 

Kao da si ti ikada što ovdje pametno kazao, osim što vrijeđaš i podjebavaš jeftino, prejeftino, bez i jednog šupljeg argumenta! 

 

ATJ Lučko
8 godina
odjavljen
offline
Re: Novi iPhone igledat će isto kao iPhone 6(s)
ATJLučko kaže...
bik kaže...
Atjlucko, na tvoju žalost sada svaki proizvođač (pa i neki za koje nisi čuo) ima flagship koji je bolji od iphona, da ne spominjem još i cijenu.

Kolega, budite malo konkretniji pa specificirajte makar pet brendova koji imaju "po vama" bolji gadget od recimo LG V10, jer makar ste ionako OT, pomalo i spamate, ali vam neću to zamjeriti! 

Osobno sam imao početkom 2011 HTC DHD, nakon toga krajem 2012 Samsung Galaxy Note II, i ne bih se možda, ponavljam to već prekonekoliko puta, maknuo iz android tabora, ali "onakva podrška" je za plakati, a niti danas priča nije nešto bolja, kada se već još toliko traže kerneli i ostali detalji! 

Slažem se da je Huawei zgođušan gadget, ALI, ne dopada mi se politika da "moraš" sve aplikacije imati na zaslonu, da ne postoji opcija kao na ostalim brendovima, da ih imaš u pozadini! 

Slažem se da su i NEXUS gadgeti zgođušni, ALI, njihova nabavka je Sizifov posao, a baš cijenom i nisu baš nešto prejeftini, ako ih moram nabavljati tko zna od kuda, pa se pitam gdje ga servisirati, pa slanje, pa čekaj dok se vrati 

Slažem se i da postoji nekoliko, ili bolje rečeno prekonekoliko ćajniz brendova za "koje još nisam čuo", dosta ih luknem na GSM Areni, ALI, opet, gdje ga uzeti, gdje ga prvo prije svega "opipati" rukama i očima, gdje eventualni servis potražiti, koji OS vrti, dali se meni sviđa taj ili želim neki drugi onda "izgled"?!?! 

...

 

 Znaci tvoje znanje je iz 2011 kad je iphone mozda i bio napredan uredjaj ali sad debelo zaostaje. Trubis o updateu ali ne kazes sta sa njim dobijas i da li konkurencija to ima mozda vec par godina. Meni si jednom rekao kako je bezicno punjenje bezveze i da ima 10 boljih nacina i ušutio. Samo seruckas bezveze. Daj konkretno sta dobijes sa updateom... A ovo sa home screenom neces vjerovati rijesis sa 2 klika u playstoreu i imas ga kako ti srce zeli. Nije to ishit pa da nessto moras imati... Plus sto ti  kazes da ti se ne svidja sto moras imati sve na zaslonu a iphone uvijek ima tako i ne dozvoljava ti da promijenis... Kod huaweia je to bezveze a kod ishita je to zakonnnnnnnnnnnnnnnnn i cudis se sto ti se sprdaju.I padate u trans kad izadje tim kuk i najavi spektakularni novi iphone koji zamislite ima dodatni red ikona a publika ustane i 10 minuta pljesce...Pa barem luancher mozes promijenuti i sa njim bukvalno sve. OD velicine i rasporeda ikona foldera app drawera itd itd. A to je neces vjerovati bilo na androidu i 2011 a na ishitu nema ni danas....Vrlo napredno. Bitno je da dobijes update na iphone star 3 godine i onda more tema kako ti radi sporo a ne mozes vratiti stari soft. A zamisli na androidu i to mozes ;) A da ne pricamo o bezicnom punjenju amoled ekranu nema smeecarske politike od 16gb storage drzis ga pogresno nemoj stavljati u dzep, ne smijes ga popravljati nigdje osim kod applea i sve ostale piz....e od applea koje volis....

Poruka je uređivana zadnji put sub 25.6.2016 16:58 (Torent).
8 godina
odjavljen
offline
Novi iPhone igledat će isto kao iPhone 6(s)

E da jos jedna sprdacina je kad najave iphone koji je xy puta brzi od prvog iphone i odmah zamislim predstavnika forda koji izadje i kaze kako kako je novi ford focus 125 puta brzi od Forda T a publika pada u trans...

 
8 3 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Novi iPhone igledat će isto kao iPhone 6(s)

a

Poruka je uređivana zadnji put sub 25.6.2016 18:26 (brkix).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Novi iPhone igledat će isto kao iPhone 6(s)
Predator003 kaže...

Je li vas android warriore kao male Jobs mučio u podrumu, pa imate potrebu pljuvati po uređaju koji će imati bolje performanse nego android uređaj 2020, ako tada uopće bude androida naravno? 

 

Negdje sam pročitao da ljudi ne vole iPhone jer je skuplji od android telefona. To jednostavno nije točno. Dugoročno je jeftinije kupiti iPhone i koristiti ga npr 4 godine pa kupiti drugi iPhone. Svejedno je svaki iPhone bolji od 4g mlađeg android flagshipa. S6 edge je već primio update paket koji narušava performanse jer je izišao 7. Apple radi suprotno. Nedavno je iPhone 4s dobio update kao i najnoviji modeli. Kod android ekipe je upitno hoće li telefon star 5 mjeseci dobiti update, 5 godina da ne govorim. Izuzetak je tu sony, ali njihovi mobiteli se ne mogu koristiti nigdje nego u Sibiru jer konstantno pregrijavanje otopi ljepilo kojim je pričvršćeno staklo... androidi 

 

jedan od najboljih postova ikad na ovom forumu....legendarno....daj brate šeraj malo toga na čemu si...

 

idem gaće sad promjenit jer sam se popikil malo od smijeha :-)

8 godina
odjavljen
offline
Re: Novi iPhone igledat će isto kao iPhone 6(s)
Predator003 kaže...

Je li vas android warriore kao male Jobs mučio u podrumu, pa imate potrebu pljuvati po uređaju koji će imati bolje performanse nego android uređaj 2020, ako tada uopće bude androida naravno? 

 

Negdje sam pročitao da ljudi ne vole iPhone jer je skuplji od android telefona. To jednostavno nije točno. Dugoročno je jeftinije kupiti iPhone i koristiti ga npr 4 godine pa kupiti drugi iPhone. Svejedno je svaki iPhone bolji od 4g mlađeg android flagshipa. S6 edge je već primio update paket koji narušava performanse jer je izišao 7. Apple radi suprotno. Nedavno je iPhone 4s dobio update kao i najnoviji modeli. Kod android ekipe je upitno hoće li telefon star 5 mjeseci dobiti update, 5 godina da ne govorim. Izuzetak je tu sony, ali njihovi mobiteli se ne mogu koristiti nigdje nego u Sibiru jer konstantno pregrijavanje otopi ljepilo kojim je pričvršćeno staklo... androidi 

 Ti si meni legenda ;) Koliko gluposti u ovoliko malo teksta je tesko ponovo napisati ;) Drug moj S6 je letio prije nadogradnje na MM a sad je klasu bolji: Tjesi se ti samo ali Iphone je jednostavno pregazen. Pa i Huawei P9 je ozbiljniji telefon od iphone. A pazi najava. Sve isto ali bez 3,5 mm jacka za slusalice. U jeeeeeeee bice ovacije na predstavljanju ;)A vjerni kupci ce pozuriti da kupe novi ishit i kupiti nove slusalice jer je to sad in ;) Avjerujem da ce se kleti kako je zvuk bolji ;)

10 godina
neaktivan
offline
Re: Novi iPhone igledat će isto kao iPhone 6(s)
Kada dode Ara, iPhone ce nestati
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Novi iPhone igledat će isto kao iPhone 6(s)

Ha čuj ja sam apsolutno za mogućnost izbora i konkurenciju. Ako se vi zadovoljavate inferiornijim proizvodima vaša stvar,  ne kupujem vam ja mobitele,  ali jednostavno ne shvaćam odkud tolika mržnja,  pojedinci kao da su plaćeni za pisanje gluposti. 

 

Apple je br1 što se tiče inovacija. Pa da nije bilo Applea ne bi bilo ni pametnih telefona. Ako će itko ikada napraviti potpuno funkcionalne bežične slušalice to je Apple, koji sigurno neće izbaciti lošije od prijašnjeg modela, a nijedan mobitela nema kvalitetu zvuka kao iPhone. Ja san na svakom Sony i lg modelu koji sam probao čuo šumove. Pogotovo lg g serija. Neki ljudi ili ne čuju ili se prave da ne čuju ali ja sigurno nisam jedini i nisam to umislio. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 25.6.2016 19:26 (Predator003).
 
2 16 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Novi iPhone igledat će isto kao iPhone 6(s)
Predator003 kaže...

Ha čuj ja sam apsolutno za mogućnost izbora i konkurenciju. Ako se vi zadovoljavate inferiornijim proizvodima vaša stvar,  ne kupujem vam ja mobitele,  ali jednostavno ne shvaćam odkud tolika mržnja,  pojedinci kao da su plaćeni za pisanje gluposti. 

 

Apple je br1 što se tiče inovacija. Pa da nije bilo Applea ne bi bilo ni pametnih telefona. Ako će itko ikada napraviti potpuno funkcionalne bežične slušalice to je Apple, koji sigurno neće izbaciti lošije od prijašnjeg modela, a nijedan mobitela nema kvalitetu zvuka kao iPhone. Ja san na svakom Sony i lg modelu koji sam probao čuo šumove. Pogotovo lg g serija. Neki ljudi ili ne čuju ili se prave da ne čuju ali ja sigurno nisam jedini i nisam to umislio. 

 AJd taksativno nabroj inovacije i pusti tu mantru da nije iphone ne bi bilo mobitela. Sta me briga za tim. Potpuno funkcionalne bezicne slusalice? Moje seinheiser HDR 170 su nefunkcionalne? Apple ce napraviti nesto potpuno funkcionalno preko bluetootha a istovremeno ogranicava koristenje tog istog... Bozeeeeeeeeee Cekam nestrpljivo te inovacije koje je apple donio a nije ukrao ili kupio....

 

 

9 godina
neaktivan
offline
Novi iPhone igledat će isto kao iPhone 6(s)

Samo vi non stop kupujte nove mobitele. Vlasnici svih tih firmi neće vam nikada reći hvala. Samo će vam se cerekati s velikih jahti dok bi žuljate kičmu na nekoj plaži među ostalih parstotina ručnika i borite se za svoj kvadratni centimetar.

 
7 0 hvala 0
14 godina
offline
Novi iPhone igledat će isto kao iPhone 6(s)

iPhone 6 je najružniji iPhone do sada(čak bi se usudio reći i najružniji flagship trenutno), a baš su njega odlučili rastegnuti na 3 godine? Ne znam, nekako ne vjerujem da će biti tako, mislim da čak ni Appleu to neće uspjeti, pogotovo kad kao najveću promjenu najavljuju izbacivanje nečega izuzetno praktičnog.

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Novi iPhone igledat će isto kao iPhone 6(s)

Tempo izdavanja novih telefona bi danas trebalo sa općeprihvaćenih 12 produljiti na barem 18, ako ne i 24 mjeseca, iz više razloga. Prvo, količina hardverskih inovacija koju je moguće upakirati u 12-mjesečni ciklus je bitno manja nego što je bila prvih nekoliko generacija smartphonea. Danas je hardver sazreo i sve je teže proizvesti nešto stvarno novo, a i to novo je sve kompleksnije i zahtjeva sve više vremena i novca za razvoj. Inzistiranje na tempu od 12 mjeseci dovodi do toga da telefoni na tržište izlaze poludovršeni i polutestirani, puni bugova i problema, a to je loše i za kupce i za proizvođače. Drugo, glavnina inovacija danas dolazi kroz softver i umjesto da resurse troše na nepotrebne hardverske mini update svakih 12 mjeseci, proizvođači bi se trebali koncentrirati na kontinuirano usavršavanje softvera, a hardver updateati samo kad se skupi dovoljno inovacija da bi taj update imao smisla. Treće, većina korisnika ionako mijenja telefone svake dvije godine ili rijeđe i realno, nikome niti ne treba novi telefon svakih 12 mjeseci, primjer iPhona pokazuje da i modeli stari 3-4 godine još uvijek sasvim dobro funkcioniraju sa aktualnim softverom. Isto kao i kod računala, nekad je imalo itekako smisla svake dvije godine mijenjati računalo jer je razlika u performansama nastala u te dvije godine bila ogromna, danas računala stara 4-5 godina bez problema obavljaju 90% zadaća jednako dobro kao i ona kupljena danas i glavnina inovacija se preselila u softver/cloud.

 

Očekujem da će Apple sa iPhoneom 7 ili najkasnije onim nakon njega prijeći na novi ciklus i da više neće forsirati tempo od 12 mjeseci kao do sada. Ostali copy catovi poput Samsunga će vjerojatno tada učiniti isto jer niti oni više ne mogu svakih 12 mjeseci ponuditi nešto bitno novo.

Poruka je uređivana zadnji put sub 25.6.2016 21:18 (RobertS).
 
1 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Novi iPhone igledat će isto kao iPhone 6(s)

 

Copy catovi? A ste se to ima kopirati? heheheheh Kako ono jedan forumas rece prvo ce napraviti kinezi pa ce onda to isto napraviti apple pa ce onda svi ostali kopirati apple ;) Jebena logika ;)

 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Novi iPhone igledat će isto kao iPhone 6(s)
Torent kaže 

 AJd taksativno nabroj inovacije i pusti tu mantru da nije iphone ne bi bilo mobitela. Sta me briga za tim. Potpuno funkcionalne bezicne slusalice? Moje seinheiser HDR 170 su nefunkcionalne? Apple ce napraviti nesto potpuno funkcionalno preko bluetootha a istovremeno ogranicava koristenje tog istog... Bozeeeeeeeeee Cekam nestrpljivo te inovacije koje je apple donio a nije ukrao ili kupio....

 

 

 Uopće nije bitno kakve slušalice skopčaš na android kad zvuk (zbog kernela?) nikad neće biti kao na iPhoneu. Nazvi me ludim ali meni je bolja solucija apple i wireless earbuds nego vući ogromne slušalice koje zbog limitirajućeg androida neće dostaviti toliko bolji zvuk koliki je problem nositi ih. Jedina značajna razlika će biti u poništavanju zvuka okoline, ali opet kad bi te slušalice koristio na iPhoneu dobio bi puno kvalitetniji zvuk.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice