Novi izgled Steam Controllera

poruka: 9
|
čitano: 1.405
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Novi izgled Steam Controllera".
13 godina
offline
Novi izgled Steam Controllera

Ovo je malo smiješno.

Krenuli su sa revolucionarnim novim dizajnom koji će promijeniti iskustvo igranja FPS-a sa kontrolerom, a malo po malo se vraćaju na dizajn koji desetljeće njeguju Sony i Microsoft.

Baš me zanima koja će mu cijena na kraju biti.

Moj PC  
10 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Novi izgled Steam Controllera

trackpad se pokazo zgodnim za neke zanrove ali je za neke druge prakticki neupotrebljiv (racing) dok je sam kontroler (kao i svi ostali)  neupotrebljiv za vecinu brzih kompetitivnih PC naslova jer te igre koriste prakticki pola tipkovnice i mis. steam je ocito htio stvorit nekakav hibrid al na kraju ce se pokazat da je u rangu ostalih kontrolera. ne bi se cudio da jos na kraju jedan gornji trackpad zamjene s d-padom. lol

watch?v=Fl35QCbMi-c Killed You With A Wheel
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.7.2014 11:22 (0.o_qwerty).
 
1 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Novi izgled Steam Controllera
Chronosus kaže...

Ovo je malo smiješno.

Krenuli su sa revolucionarnim novim dizajnom koji će promijeniti iskustvo igranja FPS-a sa kontrolerom, a malo po malo se vraćaju na dizajn koji desetljeće njeguju Sony i Microsoft.

Baš me zanima koja će mu cijena na kraju biti.

Ne može se kod kontrolera previše izmišljati topla voda, to je više-manje utvrđeno gradivo kakav bi kontroler trebao biti za najbolje iskustvo pri igranju, njegovu dugotrajnost i ostalo.

 

Nema tog kontrolera koji može nadmašiti tipkovnicu i miša prilikom igranja FPS-ova.

11 godina
neaktivan
offline
Novi izgled Steam Controllera

Prvi put kada sam vidio ovaj controller rekao pomislio sam da mu jedino fali stick lijevo koji bi imitirao tipkovnicu {#}

Jedino šta nebi izbacio d-pad nego bi izbacio lijevi krug/miš/touch

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Novi izgled Steam Controllera
bubimir5 kaže...

Jedino šta nebi izbacio d-pad nego bi izbacio lijevi krug/miš/touch

E to. Lijevi trackpad van i umjesto njega d-pad. Desni trackpad je super tu gdje je.

To understand what recursion is, you must first understand recursion.
10 godina
protjeran
offline
Re: Novi izgled Steam Controllera
Kontroler svih kontrolera je onaj Xbox 360 gamepad za PC.Kupio sam nedavno još jedan i nema boljeg.Ovaj Valve nit sam nezna šta želi.
13 godina
offline
Re: Novi izgled Steam Controllera
L3gioNAR00 kaže...
Kontroler svih kontrolera je onaj Xbox 360 gamepad za PC.Kupio sam nedavno još jedan i nema boljeg.Ovaj Valve nit sam nezna šta želi.

Probaj PS4 kontroler ;)

10 godina
protjeran
offline
Re: Novi izgled Steam Controllera
PS4 kontroler ne radi na PC-u.Isprobao sam PS4 kontroler i približili su se Xbox kontroleru.Al kažem da za PC nema boljeg kontrolera od Xbox-ovog.Onaj Razerov je šminka a Logitechov nekvalitetan.
13 godina
offline
Re: Novi izgled Steam Controllera
L3gioNAR00 kaže...
PS4 kontroler ne radi na PC-u.Isprobao sam PS4 kontroler i približili su se Xbox kontroleru.Al kažem da za PC nema boljeg kontrolera od Xbox-ovog.Onaj Razerov je šminka a Logitechov nekvalitetan.

 

Ja koristim DS3 bez ikakve frke na PC-u, a PS4 još automatski prepoznaju windowsi.

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice