Novi Mac mini bez izmjene RAM-a

poruka: 6
|
čitano: 1.989
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Novi Mac mini bez izmjene RAM-a".
9 godina
neaktivan
offline
Novi Mac mini bez izmjene RAM-a

Ovaj put su pretjerali. Jedan od razloga popularnosti macminija je lagana izmjena memorije i diska. 8G verzija mi stize sljedeci tjedan (ovo mi je treci mac mini) a nakon ovoga,  krajem tjedna racunalo vracam u apple, za ovo sto mi treba 2012 verzija je dovoljno dobra.

 
1 2 hvala 0
14 godina
offline
Novi Mac mini bez izmjene RAM-a

totalno su zasrali novi mac mini, 1. izostanak makar jednog opcionalnog quad procesora, 2. sada otkrivenim zalemljenim memorijama

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Novi Mac mini bez izmjene RAM-a

A kaj se bunite, kaj ne znate koliko kosta konektor za DIMMove?

Na cijenu Maca od 500 Eur vi bi konektor koji kosta 0.2 Eur!? Dajte se uozbiljite!

 
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Novi Mac mini bez izmjene RAM-a
Drazen kaže...

A kaj se bunite, kaj ne znate koliko kosta konektor za DIMMove?

Na cijenu Maca od 500 Eur vi bi konektor koji kosta 0.2 Eur!? Dajte se uozbiljite!

iskreno bio sam vruća mušterija za novi mac mini, kao i nekoliko mojih kolega, ali kad smo vidjeli da novi mac mini nikako ne nudi nijedan quad cpu kao što je npr prethodni nudio, ram čak i nije neki problem jer ionako kupiš sa 16GB pa si miran, odustali smo, radovali smo se novome mac miniu upravo radi iris grafike ali zeznuli su sa izbacivanjem ovoga što sam več gore napisao, izostanak opcionalnog quad nekog procesora...nije mi jasno zašto su to napravili, ali neka im bude, lako moguće da je jedna od teorija zavjere upravo ta što je za sada mac mini bio dosta jak i relativno prostupačan cijenom pa ga je dosta kolega koji rade multimediju (znam dosta grafičara koji su ga uzeli) uzelo kao prvi mac, a oni žele mac mini staviti samo kao neki entry level a za išta ozbiljnije da se čovjek mora okrenuti imacu ili na kraju krajeva mac prou.

to je neka moja teorija zašto su napravili tu stvar sa mac mini...opet kažem, ram nije neki bed jer ionako kad uzmeš predinstaliranih 16GB ultra velikoj većini je dosta i neće pomišljati na upgrade, a cca 200$ za duplo rama na mac mini (jači modeli) nije neka veća stavka a dosta se dobije.

9 godina
neaktivan
offline
Novi Mac mini bez izmjene RAM-a

Izgleda da je ovaj genijalni marketinski potez applea povecao potraznju/cijenu starih mini i7 quad core koji izgledaju kao bolji deal nego ovi novi, pa ljudi kupuju dok se jos moze. Ovo ne sluti na dobro, zapravo malo vuce na trusted computing.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Novi Mac mini bez izmjene RAM-a
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice