U novom Bug TV-u o tome je li Apple zaista Big Bro

poruka: 8
|
čitano: 2.542
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "U novom Bug TV-u o tome je li Apple zaista Big Bro".
12 godina
protjeran
offline
U novom Bug TV-u o tome je li Apple zaista Big Bro

Je koliko smo ono plocu gledali? 2sek? dok je denis nije bacio iz ocaja jer eto mobiteli su ipak najvazniji, zamislite samo sta ce biti kad bude neki apple mob u bugtv-ulose!

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
U novom Bug TV-u o tome je li Apple zaista Big Bro

Popravite mi dan

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: U novom Bug TV-u o tome je li Apple zaista Big
Stjepanj kaže...

Je koliko smo ono plocu gledali? 2sek? dok je denis nije bacio iz ocaja jer eto mobiteli su ipak najvazniji, zamislite samo sta ce biti kad bude neki apple mob u bugtv-ulose!

 Nemoj biti tužan!

 

Evo specijalno za tebe otvorne stranice velikog testa koji će te dočekati u novom Bugu (275)! Tamo je Denis dobio puno slobodu govora i prostor za obradu zanimljivih stvari.

 

...
15 godina
offline
U novom Bug TV-u o tome je li Apple zaista Big Bro

je li BUG-TV small brother za one koji sat i pol nemaju što raditi? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.9.2015 16:03 (Ajar).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: U novom Bug TV-u o tome je li Apple zaista Big
Ma skuzio sam, vidio sam hrpu mbo kutija iza denisovih leda:)
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
16 godina
neaktivan
offline
U novom Bug TV-u o tome je li Apple zaista Big Bro

Analogijom toga, moroni su svi koji voze WV, BMW, Mercedes .....

Moroni su i oni koji igraju videoigre i tako troše vrijeme i novac (a mogli su ga kvalitetnije iskoristiti).

Možete tako nabrajati do besvjesti i pobrojati sve hobije i sve razbibrige i ljude nazivati moronima.

Pogledajte sebi u dušu (ili što već) i istjerajte tog ogromnog morona iz sebe, postanite ljudi koji poštuju druge.

 

 
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
U novom Bug TV-u o tome je li Apple zaista Big Bro

Mi smo Apple korisnici i nismo moroni.

 

Može se grafika raditi i sve isto na PCu, ali korijen je tu. Ako kupiš Apple možeš odmah i dizajner biti.

 

Imaju već neki tableti na tržištu, imaju tipkovnicu, imaju stylus, ali čemu to. Apple će nam demistificirati čemu to.

 

Live photos dolaze uz IOS9, ali to su već imali Nokia i HTC, ali će to brzo raditi na IOSu.

 

...

 

Ne valja generalizirati, jer nisu svi Apple korisnici moroni, možda jesu neki, ali ako vam Apple može uvaliti ovakve priče, možda bi se stvarno trebali zapitati neka pitanja. Ako me ne razumjete, pogledajte šta ste sve rekli u Apple dijelu, koliko ste se svi žalili (cijenu, 3G, storage...). Zar je tako sve bajno i sjajno s Appleom?

Imamo televune, radivone, televizije, lektrika, lektrika, sva čuda, raj na zemlji brajo... Samo nemamo pisme, ni ognjišta ni smija... E!
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
U novom Bug TV-u o tome je li Apple zaista Big Bro

Toliko o (nekim) apple korisnicima

 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice