Novosti u Mobile surf paketima

poruka: 14
|
čitano: 4.282
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Novosti u Mobile surf paketima".
14 godina
offline
Novosti u Mobile surf paketima

Ajd da je barem netko skužio budućnost mobitela tj. interneta. Sve se više na mobitelima koriste internet usluge a usluge poput SMS polako se povlače u povijest (da nepričamo za MMS kojeg je davno zamjenio e-mail).

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Novosti u Mobile surf paketima

Stvarno "jako povoljne" tarife hihihi. Stvarno ne znam, sta ima ljudi koji im placaju za taj lopovluk???

14 godina
offline
RE: Novosti u Mobile surf paketima
TomCat kaže...

Stvarno "jako povoljne" tarife hihihi. Stvarno ne znam, sta ima ljudi koji im placaju za taj lopovluk???

  Je skupo ali to su za sada jedini paketi te veličine za mobitele i to moš koristi i za računalo jer 10GB nije malo, ako živiš u nekoj pri*****ni gdje nema infrastrukture onda je ovo dobar izbor (jedini!) (naravno ako ima signala ali vipov signal je dostupan svudaIzlanuo se

15 godina
neaktivan
offline
Novosti u Mobile surf paketima

tu se spominju vip korisnici... jel to neki lapsus ili to funkcionira na bonove?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Novosti u Mobile surf paketima

skupo, skupo...

 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Novosti u Mobile surf paketima

Na ove novosti iz vip-a se mogu grohotom stroggovski nasmijati: whoa whoa whahahaha.

 

Besplatno surfanje facebookom, vidi reakciju sa slike i animiranog GIF-a:

 

Sve zbog Vas, vip.

Developers,developers,developers...coming and coming and coming...I'm not your friend, buddy! I'm not your buddy, guy! He's not your guy, friend! I'm not your friend, buddy! We're not your buddies guy
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Novosti u Mobile surf paketima

Jednog dana kada budem imao 100 godina mozda bude flat za 100kn :)

Uvijek Vaš nikad svoj.
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Novosti u Mobile surf paketima
Zale kaže...

  Je skupo ali to su za sada jedini paketi te veličine za mobitele i to moš koristi i za računalo jer 10GB nije malo, ako živiš u nekoj pri*****ni gdje nema infrastrukture onda je ovo dobar izbor (jedini!) (naravno ako ima signala ali vipov signal je dostupan svudaIzlanuo se

ak zivis u pickincima onda ti ni umts ne radi, a a bez 3g signala ne mozes 10gb potrosit sve i da hoces.

megalomanski paketi. ciljana publika (po obicaju): ljudi koji ne znaju sta je gigabajt, al 10 necega im zvuci ok, za pare lako ćemo.

There are two groups of people in the world: Those who can be categorized into one of two groups of people, and those who can't
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.9.2009 0:50 (bubbach).
15 godina
offline
RE: Novosti u Mobile surf paketima

Ja neznam sta se vi bunite? Pa 99kn za 1GB nije skupo, naravno ovdje kod nas.

Pa adsl 1GB na T-scumu kosta isto toliko. Tako da je to ok, dok ovi drugi paketi ipak nisu bas povoljni.

Uspoređujuci sa ostatkom svijeta, cijenovno smo udaljeni svjetlosnim godinama, al 1GB za hr je ok. IMHO.

 

16 godina
offline
RE: Novosti u Mobile surf paketima
Zale kaže...
TomCat kaže...

Stvarno "jako povoljne" tarife hihihi. Stvarno ne znam, sta ima ljudi koji im placaju za taj lopovluk???

  Je skupo ali to su za sada jedini paketi te veličine za mobitele i to moš koristi i za računalo jer 10GB nije malo, ako živiš u nekoj pri*****ni gdje nema infrastrukture onda je ovo dobar izbor (jedini!) (naravno ako ima signala ali vipov signal je dostupan svudaIzlanuo se

nadam se da je ovo "...ali vipov signal je dostupan svuda..." ironija...je prisutan svuda,al veza puca gore nego nekad na  56k modemima...ove godine na moru nisam bil crven od sunca, nego od bijesa zbog vip-a i njegovog mobilnog interneta...mjesto radnje otok Krk - Njivice...

http://www.youtube.com/user/hoggar001
15 godina
offline
RE: Novosti u Mobile surf paketima
hogar strašni kaže...
Zale kaže...
TomCat kaže...

Stvarno "jako povoljne" tarife hihihi. Stvarno ne znam, sta ima ljudi koji im placaju za taj lopovluk???

  Je skupo ali to su za sada jedini paketi te veličine za mobitele i to moš koristi i za računalo jer 10GB nije malo, ako živiš u nekoj pri*****ni gdje nema infrastrukture onda je ovo dobar izbor (jedini!) (naravno ako ima signala ali vipov signal je dostupan svudaIzlanuo se

nadam se da je ovo "...ali vipov signal je dostupan svuda..." ironija...je prisutan svuda,al veza puca gore nego nekad na  56k modemima...ove godine na moru nisam bil crven od sunca, nego od bijesa zbog vip-a i njegovog mobilnog interneta...mjesto radnje otok Krk - Njivice...

 ovo je točno, imam njih i t-mobile i nigdje još nisam našao razlog da koristim i nadoplatim vip jer su loši do boli, mislim čak ih je i Tele2 prešao po dostupnosti i brzini pristupa...ali moš se slikat - ljudi će uzet zato što im daju puno po (relativno) povoljnoj cijeni a onda kasnije ljudi ajooj

Einsteine, da ti olakšam teoriju: samo za svemir postoji vjerojatnost da nije bezgraničan
16 godina
protjeran
offline
Novosti u Mobile surf paketima

ovako,do sada je bilo cca 90+ kn za 500 mega prometa

da li to znaci da ce ti isti za iste te novce imati 1 giga prometa?

shto hocu u biti rec

ja sam uzeo u akciji taj paket 90+kn no za duplo manje novaca,pa sam za 45kn imao 500 mega

da li to znaci da sam ja i dalje u toj akciji za tu tarifu,a da je ta tarifa dobila samo novu gigu prometa?

zelim,hocu,mogu al neam koga
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Novosti u Mobile surf paketima
hogar strašni kaže...
Zale kaže...
TomCat kaže...

Stvarno "jako povoljne" tarife hihihi. Stvarno ne znam, sta ima ljudi koji im placaju za taj lopovluk???

  Je skupo ali to su za sada jedini paketi te veličine za mobitele i to moš koristi i za računalo jer 10GB nije malo, ako živiš u nekoj pri*****ni gdje nema infrastrukture onda je ovo dobar izbor (jedini!) (naravno ako ima signala ali vipov signal je dostupan svudaIzlanuo se

nadam se da je ovo "...ali vipov signal je dostupan svuda..." ironija...je prisutan svuda,al veza puca gore nego nekad na  56k modemima...ove godine na moru nisam bil crven od sunca, nego od bijesa zbog vip-a i njegovog mobilnog interneta...mjesto radnje otok Krk - Njivice...

Eh možda smo se i vidjeli na Njivica, bio sam u auto kampu i imao sam 3G signal stalno, nikada mi veza nije pukla mada Njivice nisu na popisu 3G pokrivenosti VIP-ova signala, ili možda jesu?

14 godina
neaktivan
offline
RE: Novosti u Mobile surf paketima

Evo kolega iz auto kampa, možda smo se vidjeli dok sam išao po vodu WC :-) potvrđujem tvoje riječi, u Njivicama u kampu cijelo vrijeme ful GSM signal, 3 G signal isto, testirane brzine dosezale 2,5 mbit/sec. Znam, jer mi treba za posao, i već godinama u Njivicama čekam 3G signal. Istina, za Remote desktop i sitno administriranje mi je bio dosta i EDGE, i mogao sam napraviti posao a za drugo me nije briga, kad sam tamo samo riba, vino i more ;-)

 

Zato svaka čast VIP-u na tome ( jest da sam ih zvao svake godine bar 3-4 puta samo zbog toga ali ipak...). A kako imam mobile tarifu aktiviranu na voice broju, košta me točno 45 kn za 512 MB koje NIKADA NI BLIZU nisam uspio potrošiti.

 

B.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice