NSA može snimati milijarde poziva

poruka: 25
|
čitano: 2.731
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "NSA može snimati milijarde poziva".
13 godina
protjeran
offline
NSA može snimati milijarde poziva

NSA može snimati milijarde poziva, a ne moze nac jedan pisljivi avion

http://www.soundstream.com/
 
24 1 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
NSA može snimati milijarde poziva

Koliko je to hard diskova u pogonu {#}

Čovjeka možeš najlakše upoznati po njegovim manama. Vrline može svatko odglumiti
 
9 1 hvala 0
14 godina
offline
NSA može snimati milijarde poziva

"U članku se ističe kako na zahtjev državnih dužnosnika u SAD-a nisu objavljene informacije o zemljama na koje se ciljalo s ovim programom."

 

Znači, baš ništa nikad ne može proći a da netko ne naprči guzicu političaru zbog novca. (A sigurno je zbog novca, do sad su sve bez pardona objavljivali i sad odjednom nešto skrivaju.)

STB-7710/SG8000/VIP1003 Firmware Development: http://blagus.info
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
NSA može snimati milijarde poziva

A to kao niko drugi ne bi radio da ima resurse kakvim Amerikanci raspolažu?

Moj PC  
2 2 hvala 0
15 godina
offline
NSA može snimati milijarde poziva

Jao kako se zabrinu što NSA može snimati milijardu poziva ukljućujući i moj, pa mora da ću danas cijeli dan biti uznemiren i cijelu noć neću moći spavati.

Because anything Korea does, Japan does it better.
Moj PC  
3 3 hvala 0
16 godina
offline
NSA može snimati milijarde poziva

Haha Tonci ako ovo citas, sjeti se kako si jednom rekao kako to nije ovako kada sam ja rekao da sam svjestan razmjera prisluskivanja i krsenja privatnosti. (tako nekako je bilo)

- Psiho246
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
NSA može snimati milijarde poziva

ako vas brine jesmo li i mi, kao slijepo crijevo Balkana, "ciljana država", samo nazovite nekoga i izgovorite: انا ذاهب الى وضع قنبلة في تايمز سكوير {#}

Moj PC  
11 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: NSA može snimati milijarde poziva

 

Ajar kaže...

ako vas brine jesmo li i mi, kao slijepo crijevo Balkana, "ciljana država", samo nazovite nekoga i izgovorite: انا ذاهب الى وضع قنبلة في تايمز سكوير {#}

I'm going to put a bomb in Times Square  (google prevoditeljica){#}

Čovjeka možeš najlakše upoznati po njegovim manama. Vrline može svatko odglumiti
13 godina
neaktivan
offline
Re: NSA može snimati milijarde poziva
Ajar kaže...

ako vas brine jesmo li i mi, kao slijepo crijevo Balkana, "ciljana država", samo nazovite nekoga i izgovorite: انا ذاهب الى وضع قنبلة في تايمز سكوير {#}

Ti češ staviti bombu u Times??

jež ovo ono
12 godina
protjeran
offline
Re: NSA može snimati milijarde poziva
jaco_sa kaže...

Ti češ staviti bombu u Times??

Ne novine Times nego Times Square {#}

Čovjeka možeš najlakše upoznati po njegovim manama. Vrline može svatko odglumiti
14 godina
offline
Re: NSA može snimati milijarde poziva
Oni su opsjednuti sa time. A drzava im u kur**. Pun kufer nema sta za jesti i mnogi su beskucnici. Ali je bitno da oni znaju sta tamo neki Mujo iz Francuske prica sa Fatom.
Zarada klikanjem, http://wattbux.com/ref/inoxzg , http://www.neobux.com/?r=inoxzg,
15 godina
neaktivan
offline
NSA može snimati milijarde poziva

Ne branim Amere ali ista je stvar u ostalim drzavama. Pogledaj Sj. Koreju koliko love ulazu u vojnu industriju dok im ljudi doslovno gladuju. Posljednji clanak koji sam vidio o njima je bio o tome kako su Meka za preprodaju droge jer im drzava to dopusta ukoliko im daju proviziju (!?). Da ne pricamo o ostalim drzavama. Ono sto zelim reci je da sve drzave trose masu novaca na nepotrebne stvari, tako da ovo uopce ne treba cuditi. Samo je pitanje sto ce jos isplivati iz dokumenata koje Snowden ima i treba poslati novinama.

...Scooter Tuning is not A Crime!!...
 
1 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: NSA može snimati milijarde poziva
Zato mi nemamo heli koji leti, al imamo uređenu drzavu i blagostanje u ekonomiji
14 godina
offline
Re: NSA može snimati milijarde poziva
x18x05x kaže...
Oni su opsjednuti sa time. A drzava im u kur**. Pun kufer nema sta za jesti i mnogi su beskucnici. Ali je bitno da oni znaju sta tamo neki Mujo iz Francuske prica sa Fatom.

Da si bio tamo ne bi tako pričao.

11 godina
neaktivan
offline
NSA može snimati milijarde poziva

To je neiskoristivo jer se danas uglavnom komunicira putem elektroničkih instant messaging i mail servisima (bilo kriptirano i enkriptirano).

Moj PC  
0 2 hvala 0
14 godina
offline
NSA može snimati milijarde poziva

Enkripcija je nevažna. Ti si "gost u njihovoj kući" i prihvatio si uslove korištenja gdje si praktično pristao da te prate.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: NSA može snimati milijarde poziva
Ajar kaže...

ako vas brine jesmo li i mi, kao slijepo crijevo Balkana, "ciljana država", samo nazovite nekoga i izgovorite: انا ذاهب الى وضع قنبلة في تايمز سكوير {#}

Ajare sad te motre i ovi iz S. Koreje.. hahaha :D Bugov Firewall puko ko balun, Predpostavljam da ćeš uskoro netragom nestati.. kao i tvoji komentari na forumu.. Hahhahahha  LOL. Šale malo, samo fakat me zaboli i za NSA i za motrenje pa ja do sada imam preko 16.000 minuta razgovora sa dotičnom osobom, mislim.. jadni oni ako budu mene prisluškivali. :D

Because anything Korea does, Japan does it better.
15 godina
neaktivan
offline
NSA može snimati milijarde poziva

I naši prate,ne samo NSA.

Frendu na sudu izbacili sve mailove koje je pisao u 2 mjeseca,sve fb razgovore (ukljucujuci i obrisane)...

@modovi, Sunce se okreće oko Zemlje,ne?
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.3.2014 20:10 (zerocool12).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
NSA može snimati milijarde poziva

To je jedna perverzno velika špijunska mašinerija..

Zamišljam koliko je samo ljudi tu zaposleno (recimo samo u konkretnoj službi), koliko

tehnologije specifično razvijeno za njihove potrebe, koliko crnog budžeta utrošeno, koliko

zakona promijenjeno na gore - koliko osoba koje su nastradale..

 

Sve to samo da bi na kraju mogli megalomanski držati cijeli svijet na oku dok im se nacija nepovratno raspada po šavovima.

 

 

Something witty.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: NSA može snimati milijarde poziva
forzzuk kaže...

* * *

 

Sve to samo da bi na kraju mogli megalomanski držati cijeli svijet na oku dok im se nacija nepovratno raspada po šavovima.

 

 

A mislim da imaju poseban tim zadužen samo za praćenje tvojih aktivnosti.. Mislim sve ti se analizira, stres u govoru sve živo.. svaka riječ koju izgoovriš.... Gotov si.. samo jedan pogrešan korak, i nema te :D

Because anything Korea does, Japan does it better.
14 godina
offline
Re: NSA može snimati milijarde poziva
zerocool12 kaže...

I naši prate,ne samo NSA.

Frendu na sudu izbacili sve mailove koje je pisao u 2 mjeseca,sve fb razgovore (ukljucujuci i obrisane)...

Čime se bavi taj tvoj frend? Posebne istražne radnje (u koje spada prisluškivanje telefona, e-maila....) se ne provode za krađu salame!{#}

15 godina
neaktivan
offline
Re: NSA može snimati milijarde poziva
phoenix2003 kaže...
zerocool12 kaže...

I naši prate,ne samo NSA.

Frendu na sudu izbacili sve mailove koje je pisao u 2 mjeseca,sve fb razgovore (ukljucujuci i obrisane)...

Čime se bavi taj tvoj frend? Posebne istražne radnje (u koje spada prisluškivanje telefona, e-maila....) se ne provode za krađu salame!{#}

Cvijećar, poljoprivrednik, apotekar,nema što nije! :D

 

Uglavnom,ak su njemu to napravili onda sumnjam da im je problem to napraviti i nekoj puno važnijoj osobi :/

@modovi, Sunce se okreće oko Zemlje,ne?
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.3.2014 18:21 (zerocool12).
13 godina
neaktivan
offline
Re: NSA može snimati milijarde poziva
zerocool12 kaže...
phoenix2003 kaže...
zerocool12 kaže...

I naši prate,ne samo NSA.

Frendu na sudu izbacili sve mailove koje je pisao u 2 mjeseca,sve fb razgovore (ukljucujuci i obrisane)...

Čime se bavi taj tvoj frend? Posebne istražne radnje (u koje spada prisluškivanje telefona, e-maila....) se ne provode za krađu salame!{#}

Cvijećar, poljoprivrednik, apotekar,nema što nije! :D

Dila travu?

13 godina
offline
Re: NSA može snimati milijarde poziva
Ma ne on samo prodaje osušeno bilje!
Što misliš da radi
robimarko@gmail.com
11 godina
odjavljen
offline
Re: NSA može snimati milijarde poziva
Budokai kaže...

 

Ajar kaže...

ako vas brine jesmo li i mi, kao slijepo crijevo Balkana, "ciljana država", samo nazovite nekoga i izgovorite: انا ذاهب الى وضع قنبلة في تايمز سكوير {#}

I'm going to put a bomb in Times Square  (google prevoditeljica){#}

{#}{#}{#}...no samo bi ih zbunio. pitali bi se "koji sad ovo k***, pa mi smo to isplanirali za sljedeću godinu" {#}

Don't these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there's one you're bound to divide it .....Right in two!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice