Odličan start za iOS 5 i iCloud

poruka: 15
|
čitano: 3.788
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Odličan start za iOS 5 i iCloud".
16 godina
offline
Odličan start za iOS 5 i iCloud

To je skroz logično, besplatna sinkronizacija i 5 GB podatkovnog prostora.

 
2 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Odličan start za iOS 5 i iCloud
Malto kaže...

To je skroz logično, besplatna sinkronizacija i 5 GB podatkovnog prostora.

 

Ne lazite ovaj napaceni narod.

16 godina
neaktivan
offline
Odličan start za iOS 5 i iCloud

ajde objavite isto tako da ljudi (ajfon-ajped)mogu iskoristit promociju free 50gb prostora na box.net.

 

http://blog.box.net/2011/10/12/were-giving-ios-users-insane-amounts-of-free-storage-box50gb/

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na bol-u.
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Odličan start za iOS 5 i iCloud
trollcina kaže...
Malto kaže...

To je skroz logično, besplatna sinkronizacija i 5 GB podatkovnog prostora.

 

Ne lazite ovaj napaceni narod.

Mućko đ#%&e!!!!!!

15 godina
neaktivan
offline
Re: Odličan start za iOS 5 i iCloud
torrente kaže...

ajde objavite isto tako da ljudi (ajfon-ajped)mogu iskoristit promociju free 50gb prostora na box.net.

 

http://blog.box.net/2011/10/12/were-giving-ios-users-insane-amounts-of-free-storage-box50gb/

Kruske i jabuke. Za desktop verziju treba upgrade-ati na business account za $15/mjesec, nema automatske siknronizacije podataka medju uredjajima (kupljene aplikacije, muzika, knjige, kalendari, kontakti, mail, fotografije), maksimalna velicina datoteke za upload je 100Mb itd.

 

Dakle da, ima vise prostora, ali i puno manje funkcionalnosti, tako da to jedno s drugim nema bas previse veze. Pri tome treba znati da se kod iCloud-a u tih 5Gb prostora *ne* ubrajaju niti slike, niti bilo sto kupljeno preko iTunes/App Store-a (muzika, aplikacije, TV, knjige) dok kod box.net-a se racuna svaki byte. Apple navodno pregovara sa studijima o mogucnosti streaminga filova iz iClouda, tako da kad to dodje niti kupljeni filmovi se nece racunati u storage.

 

Tako da je tih 5Gb u iCloudu vise nego sto izgleda na prvi pogled (u biti samo za mail, dokumente, aplikacijske postavke i sl).

 

Treba aktivirati i jedno i drugo i svako koristiti za ono za sto je namjenjeno. Mene cudi samo kako to da Dropbox nije podigao free plan na 5Gb.

13 godina
protjeran
offline
Odličan start za iOS 5 i iCloud

Čisto okej. Mada me malkice podsjeća na jedan već postojeći servis koji neću imenovati a zove se Ubuntu One {#}

( ˘͡ -˘͡)
 
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Odličan start za iOS 5 i iCloud

to sam linkao btw, eto tek toliko da se zna. izgleda da je lifetime tih 50gb...premda se radi o sirovom skladistu.

dropbox i dalje mudro vrti svoja 2gb pa se treba zezat sa referrals pozivnicama.

osim toga,postoji igrac sa 5gb u startu koji postaje ozbiljna prijetnja...ja ga koristim vec nekoliko mjeseci.

na androidu radi izvrsno. posto nisam iKorisnik, nebih znao kakva su iIskustva.  ali vrijedi probati.

https://www.sugarsync.com/sync_comparison.html

 

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na bol-u.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Odličan start za iOS 5 i iCloud
torrente kaže...

to sam linkao btw, eto tek toliko da se zna. izgleda da je lifetime tih 50gb...premda se radi o sirovom skladistu.

dropbox i dalje mudro vrti svoja 2gb pa se treba zezat sa referrals pozivnicama.

osim toga,postoji igrac sa 5gb u startu koji postaje ozbiljna prijetnja...ja ga koristim vec nekoliko mjeseci.

na androidu radi izvrsno. posto nisam iKorisnik, nebih znao kakva su iIskustva.  ali vrijedi probati.

https://www.sugarsync.com/sync_comparison.html

 

Sve je to tu negdje, jedan radi jedno bolje, drugi drugo. Ja sam isprobao vec ne znam koliko cloud storage ponuda i na kraju sam se vratio dropboxu (imam 50Gb) za sve sto se mora sinkronizirati izmedju raznih uredjaja, Google za dokumente, mailove i kalendare, a za sirovi storage svega onoga sto mi zapravo ne treba, ali cuvam zlu ne trebalo, Amazon S3 (odn. djelomicno i EC2 za stvari koje mi trebaju u strojevima koji se vrte u EC2 tipa MSDN download-i i sl.). iCloud za sada vidim prvenstveno kao integrirano rjesenje za pohranu aplikacijskih postavki sa mojih Mac-ova i iUredjaja, te kao repozitorij svega sto sam do sada kupio po iTunes-u i App Store-ovima (Mac, i*). Za mail i kalendar - za sada ostajem pri Google-u. Problem je sto paralelno koristim i Windowse i Mac i iUredjaje i Windows Phone, tako da je totalni kaos naci nesto sto jednako funkcionira u svim scenarijima. Down the road cu vjerojatno sve prebaciti na Office365 kad jos malo sazrije, trenutno mi je preskup obzirom da ne nudi sve sto mi treba i puno toga sto mi ne treba.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Odličan start za iOS 5 i iCloud
Bypass kaže...

Čisto okej. Mada me malkice podsjeća na jedan već postojeći servis koji neću imenovati a zove se Ubuntu One {#}

A sto je s Live Mesh-om? http://explore.live.com/windows-live-mesh

13 godina
neaktivan
offline
Re: Odličan start za iOS 5 i iCloud

pih, wp7 daje 25

s obzirom na cijenu apple uredaja i vrijednost tvrtke, premalo

jos jedna uvreda za korisnike

vruće je...
15 godina
neaktivan
offline
Re: Odličan start za iOS 5 i iCloud
apoteka kaže...

pih, wp7 daje 25

s obzirom na cijenu apple uredaja i vrijednost tvrtke, premalo

jos jedna uvreda za korisnike

WP7 ima 8Gb memoriju i nemogucnost stavljanja microSD kartice. Sa druge strane iPhone ima minimalno 16Gb, a max 64Gb(4S). Vjerujem da primjecuješ razliku

I'll be back
13 godina
neaktivan
offline
Re: Odličan start za iOS 5 i iCloud
microman kaže...
apoteka kaže...

pih, wp7 daje 25

s obzirom na cijenu apple uredaja i vrijednost tvrtke, premalo

jos jedna uvreda za korisnike

WP7 ima 8Gb memoriju i nemogucnost stavljanja microSD kartice. Sa druge strane iPhone ima minimalno 16Gb, a max 64Gb(4S). Vjerujem da primjecuješ razliku

lol informiraj se pa se vrati nazad, kao prvo

 

posto je buducnost u cloudu, vidim razliku

vruće je...
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.10.2011 15:10 (apoteka).
12 godina
neaktivan
offline
Odličan start za iOS 5 i iCloud

Budućnost je plastika! Mislim da bi to već svi trebali znati.

 

A što se oblaka tiče, There is only one Cloud Icon in the Entire Universe

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 18.10.2011 21:55 (idelovski).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Odličan start za iOS 5 i iCloud

"Analitičari ističu kako je iCloud iznimno važna usluga za Apple. Naime, obzirom da pohranjuje korisničke podatke ona će dodatno potaknuti lojalnost korisnika jer će im prelazak na konkurentske platforme otežati pristup tim podacima."

 

cijela poanta!!

Ultimate Intelligence Project
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Odličan start za iOS 5 i iCloud
Erasmus kaže...

"Analitičari ističu kako je iCloud iznimno važna usluga za Apple. Naime, obzirom da pohranjuje korisničke podatke ona će dodatno potaknuti lojalnost korisnika jer će im prelazak na konkurentske platforme otežati pristup tim podacima."

 

cijela poanta!!

Pa naravno. Vec je sada nezgodno ljudima prelaziti sa vlasitih iUređaja ili Android uređaja ako su kupovali aplikacije na njima.

Npr.ako netko kupi kvalitetnu navigaciju za uređaj za 80$, teže mu je promjeniti platformu, jer

da bi koristio istu aplikaciju na konkurentskoj platformi opet ce morat keširati isti iznos.

Cudi me da EU i slicni nisu vec raegirali na to. Najpoštenije bi bilo da kad kupiš neku aplikaciju,

ako konkurentska platforma nudi istu od istog izdavaca, da ti i na njoj mora biti besplatna.

 

Što se tice iClouda i iOS5, nisam ga isprobavao ni koristio do neki dan, tako da me nisu brojili u ovaj odlican start {#}
Oboje odlicno funkcionira i zasad nemam zamjerki. Dobio sam puno novih mogucnosti koje svaki dan otkrivam

i besplatno dosta prostora za backup na oblaku. Zamjenim li kasnije iPhone novim modelom, o sinkronizaciji ni nemoram razmišljati {#}

''Ne možemo izbjeći svaku kritiku niti je moguće udovoljiti svima '' I.P.II
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice