Osvježeni Facebook za Android

poruka: 9
|
čitano: 2.045
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Osvježeni Facebook za Android".
15 godina
offline
Osvježeni Facebook za Android

Super za Facebook, ali još uvijek nije bolja nego na Iphonu, ne podržava više opcija newsa. npr Most Recent i Top News

 

ili ja to nisam našao.

 

lp!

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Osvježeni Facebook za Android

Facebook za Android je miljama iza fejsa za iOS. Fejs na iOS-u je puno više user frendly.

Ko drugom jamu kopa trećom šlajdra!
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Osvježeni Facebook za Android
Blue_Fatal1ty kaže...

Facebook za Android je miljama iza fejsa za iOS. Fejs na iOS-u je puno više user frendly.

Slažem se, koristim onaj na iphonu :)

15 godina
offline
Osvježeni Facebook za Android

Ovaj facebook je još daleko od Friendcastera, bivšeg Flow, koji je meni bolji i od iOS facebook aplikacije.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Osvježeni Facebook za Android

hvala za preporuku, upravo sam ga skinuo "FriendCaster Pro for Facebook" ali niti on nema izbor "Most Recent i Top News"  

15 godina
neaktivan
offline
Osvježeni Facebook za Android

I meni fali par stvari na aplikaciji. Ovo top i most recent, a i nemogu vidit tko je lajkao nešto (ako nisu promjenili u ovoj novoj verziji) već samo mogu vidjeti koliko ih je lajkalo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Osvježeni Facebook za Android

 

Iskreno, što se tiče dizajna i UI-a i phone i android facebook app su miljama daleko iza one za WP7 s Metro UI stilom. Jedini minus je što radi dosta veliki data consumption.

"Yesterday is a history, tommorow a mistery, but today is a gift. Thats why it's called present"
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Osvježeni Facebook za Android

Jesu popravili nativno androidovo sheranje? Do sad se mogao samo link sherat i to bi aplikacija otvorila browser. A uredno se đubre prijavilo na plain/text. Taman ostao bez androida pa nemogu provjerit

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Osvježeni Facebook za Android

Evo sad mi se izmjenila malo aplikacija. (valjda cache ili nešto?)

 

Uglavnom sad mogu vidjeti tko je lajkao bez problema, a u news feedu imate podršku za: Top news, Most recent, Status updates, Photos, Links, Pages, Events i Videos


Sada radi aplikacija kako treba, ako još ne vidite ovo probajte obrisati cache ili reinstalirat app.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice