Panasonic i Micro Four Thirds

poruka: 7
|
čitano: 2.379
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Panasonic i Micro Four Thirds".
15 godina
neaktivan
offline
Panasonic i Micro Four Thirds

ne kaze se leća, nego objektiv. leća je sastavni dio objektiva. ne znam zasto prevodite bukvalno sa engleskog - lens. ccc

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Panasonic i Micro Four Thirds

i sta su s time dobili? kad postoje samo 2 objektiva. lol. bolje da su stavili jedan 14-200 onda integrisani, ovo je samo prodavanje magle.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Panasonic i Micro Four Thirds

Pa sigurno ce sa vremenom se prosiriti ponuda objektiva. Polako, kud zurba?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Panasonic i Micro Four Thirds

Fotić izgleda super, mislim da će to biti najbolji izbor onima koji će prelaziti s kompakta na SLR.

Nadam se da cijena neće biti previsoka, ako ne možda ga i uzmem, ako neće biti više od cca. 3000kn

Intel C2D E6400 2.13GHz, Nvidija 7900GS 256 MB, HDD 250GB, 2GB DDR2 RAM-a 667 MHz
16 godina
neaktivan
offline
RE: Panasonic i Micro Four Thirds
Geek kaže...

Fotić izgleda super, mislim da će to biti najbolji izbor onima koji će prelaziti s kompakta na SLR.

Nadam se da cijena neće biti previsoka, ako ne možda ga i uzmem, ako neće biti više od cca. 3000kn

  Eee jašta je, prelijepa igračka! Iako se fotografijom bavim profesionalno, volim da nosim 'mrcinu' sa sobom, ništa ne bi imao protiv ovakve 'igračkice', jedva čekam da i konkurencija ponudi nešto slično.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Panasonic i Micro Four Thirds
Geek kaže...

Fotić izgleda super, mislim da će to biti najbolji izbor onima koji će prelaziti s kompakta na SLR.

 

 Ovo nije SLR i koncept mi se nikako ne sviđa.
16 godina
offline
RE: Panasonic i Micro Four Thirds
Bara kaže...
Geek kaže...

Fotić izgleda super, mislim da će to biti najbolji izbor onima koji će prelaziti s kompakta na SLR.

 

 Ovo nije SLR i koncept mi se nikako ne sviđa.
 Nisam niti rekao da je to SLR, već ako se naučiš raditi na tom imat ćeš podlogu za SLR.
Intel C2D E6400 2.13GHz, Nvidija 7900GS 256 MB, HDD 250GB, 2GB DDR2 RAM-a 667 MHz
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice