PayPal blokirao kanadskog pružatelja VPN i SmartDN

poruka: 7
|
čitano: 1.430
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "PayPal blokirao kanadskog pružatelja VPN i SmartDN".
15 godina
offline
PayPal blokirao kanadskog pružatelja VPN i SmartDN

Po tome se može sve ljude strpati u zatvor, jer svi imaju mogućnost kršenja zakona

Moj PC  
11 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PayPal blokirao kanadskog pružatelja VPN i Sma
Ako je ovo objašnjenje točno i pod tim izgovorom kao što su novinari prenijeli, onda je ovo presedan koji bi morao izazvati i zakonske reperkusije, da ne spominjem sankcije tvrtki PayPal.
Potencijalnost ne može biti predmetom ukidanja poslovanja neke tvrtke u novčanome poslovanju jer bismo tako mogli zabraniti i rad mnogim bankama.
 
5 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
PayPal blokirao kanadskog pružatelja VPN i SmartDN

Khm, a kad kupiš prazni CD preko eBaya - pa ja na taj CD mogu snimiti glazbu s torrenta!

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PayPal blokirao kanadskog pružatelja VPN i Sma
Paypal je jedan od lošijih servisa blokiraju acc. u puno slucajeva bez ikakvog razloga
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: PayPal blokirao kanadskog pružatelja VPN i Sma
Paypal kao privatna kompanija može prekinuti suradnju i sa marsovcima ako to želi, jedino kome se pritom trebaju pravdati su dioničari
15 godina
offline
Re: PayPal blokirao kanadskog pružatelja VPN i Sma
MrBlc kaže...

Khm, a kad kupiš prazni CD preko eBaya - pa ja na taj CD mogu snimiti glazbu s torrenta!

-možeš snimiti bilo što, to si platio ZAMPom (medi)... no u slučaju komercijalnog sadržaja i torrenta po KZu si kriv.. (nema ni jedan legalni servis komercijale na toreentu)

-plaćanje torrenta/sadržaja? .. kome? vlasniku? ..

 

rex251 kaže...
Paypal kao privatna kompanija može prekinuti suradnju i sa marsovcima ako to želi, jedino kome se pritom trebaju pravdati su dioničari

 -ne. Kafić je također privatni, pa postoji radno vrijeme npr i ostala pravila igre. Jednom postavljena/prihvaćena moraš ih se pridržavati.

 

naravno, mix svega i polu vijesti.. novinarskih reintepretacija, svačeg.

Naravno da su blokirali poslovanje servisima 'sumnjivih' sadržaja/vlasništva (i prava distribucije), jedanko tako se blokra sumnjiv novac (kriminal i sl..). Naravno, kad nektko kao uncle sam to zatraži..

 

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
14 godina
offline
Re: PayPal blokirao kanadskog pružatelja VPN i Sma
Problem je sto se blokira sve i svašta ,meni je trajno blokiran acc. ,razlozi su bili moguci dupli acc sto nikad nisam radio ,primanje novca dobijen iz kriminalnih radnji,kako da ja kontroliram sta netko radi ? itd. ...pokušao sam ga vratiti ,sve sam poslao što ih je zanimalo ali kad je trajno blokan to je gotovo nemoguce ,kao i u puno drugih slucajeva sto sam vidio na netu
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice