Pebble aplikacije ipak smiju na App Store

poruka: 4
|
čitano: 689
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Pebble aplikacije ipak smiju na App Store".
16 godina
offline
Pebble aplikacije ipak smiju na App Store

Ne znam, zabrana spominjanja bilo čega osim iOS-a meni izgleda poprilično kao namjerna zabrana i diskriminacija od strane Apple-a. Ne u vezi te aplikacije nego čitave politike...

I zanimljivo da EU komisiji to ne smeta, a kod nekih drugih kompanija im smeta i dlaka u jajetu. No neću sada počinjati sa tim...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pebble aplikacije ipak smiju na App Store
Solo761 kaže...

Ne znam, zabrana spominjanja bilo čega osim iOS-a meni izgleda poprilično kao namjerna zabrana i diskriminacija od strane Apple-a. Ne u vezi te aplikacije nego čitave politike...

I zanimljivo da EU komisiji to ne smeta, a kod nekih drugih kompanija im smeta i dlaka u jajetu. No neću sada počinjati sa tim...

 Nije isto kad to radi kompanija s 10-20% trzisnog udjela, ili kompanija s 80-90% trzisnog udjela.

 

Zasto bi netko dozvolio spominjanje konkurencije ako nije monopolist?

16 godina
offline
Re: Pebble aplikacije ipak smiju na App Store
F10EXX kaže...

 Nije isto kad to radi kompanija s 10-20% trzisnog udjela, ili kompanija s 80-90% trzisnog udjela.

 

Zasto bi netko dozvolio spominjanje konkurencije ako nije monopolist?

 

iPhone, tj. iOS ima puno više od 10-20% tržišnog udjela.

A i ovo nisam shvatio kao reklamiranje, ako napravim program za iOS koji služi za spajanje sa nekim drugim uređajem zašto bi bilo zabranjeno spomenuti to?

12 godina
offline
Re: Pebble aplikacije ipak smiju na App Store
Solo761 kaže...
F10EXX kaže...

 Nije isto kad to radi kompanija s 10-20% trzisnog udjela, ili kompanija s 80-90% trzisnog udjela.

 

Zasto bi netko dozvolio spominjanje konkurencije ako nije monopolist?

 

iPhone, tj. iOS ima puno više od 10-20% tržišnog udjela.

A i ovo nisam shvatio kao reklamiranje, ako napravim program za iOS koji služi za spajanje sa nekim drugim uređajem zašto bi bilo zabranjeno spomenuti to?

 Nema, bar ne u Europi. Od ispod 10% u npr Spanjolskoj, preko 10ak posto u Italiji i Njemackoj, 15 u Francuskoj i cca 30 u GB. Prosjek je nekakvih 15.

 

Zabranjenoj je zato sto Apple prodaje konkurentski proizvod.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice