Philips TV uz Spotify Connect

poruka: 8
|
čitano: 1.838
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Philips TV uz Spotify Connect".
12 godina
offline
Philips TV uz Spotify Connect

Mozda sam staromodan, ali svojom kolekcijom muzike mogu nazivati samo ono sto imam na vlastitom mediju kod kuce. Ove spotifye, pandore, deezere i ine servise dozivljavam kao izmisljanje tople vode u Africi. 

Moj PC  
3 2 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Philips TV uz Spotify Connect

Malo off topic...Gledam te "moderne" stanove,gdje se cure i decki,uz osmijeh od uha do uha,cine sretnima,zadovoljnima i veselima,24/7...a ono sto zelim naglasiti,je sve vise i vise industrijalizirani interijer..tako i na slici ovog topica,cura je sva sretna,a u okruzenju bolesno-sive boje poda,zidova,namjestaja siromasnijeg dizajnom i ljepotom,nego su to Lego kocke.Mozda sam staromodan,mozda klasiicar,ali volim BOJE..ne mora biti sareno,no finisirani zidovi,neke tople pastelne boje,...boja drveta ili tekstura namjestaja ,svakako doprinosi prirodnosti i ugodnosti boravka.Ne znam tko se uopce moze danas osjecati udobno u takvom bezlicno-hladnom interijeru,koji kao da je kopiran po ugledu na industrijske hale i zidove skladista...Uzas..

Sorry na teskom off topicu,jer,u sustini nemam sto reci za Phillipsov Smart TV...{#}

 
1 1 hvala 0
10 godina
offline
Philips TV uz Spotify Connect

Apropo betonskog unutrašnjeg golog zida, bit će super kad jednom uđu u globalnu modu i gole fasade, samo cigla, koja je već moderna u hrvatskoj..Pa neka netko kaže da nemamo ukusa..

 
2 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Philips TV uz Spotify Connect

Ma cigla je mila majka..bar ima boju i ako se pravilno izvedeizgleda rustikalno,poubacuj masiv drveni,grede drvene kaobajagi podupiraci,i sve moze izgledati jako lijepo...No siva,crna,bijela,definitivno nisu boje za ziviti u njima..depresivne su..

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Philips TV uz Spotify Connect

besmislena reklama (not available in your vukojebna), za klasičnu internet uslugu koja nema previše veze s TVom (nit je posebno praktična osim prvi dan..). Sve 'kutijice' danas imaju takvu mogućnost, nekako je npr mobitel-tablet primjereniji, dok u kući TV ipak ima primarnu funkciju prikaza (za čudo?) TV programa, koji uključuje i pokretne slike braće Lumiere.. YT kanal na TVu ima više smisla nego sama muzika (koja je kao što već rekoh, sad svugdje dostupna, nepotrebno na konkretnom TVu).

-klasična PRovska reklama, nešto kao onaj nož, miracle blade, kad želite samo pola pileta (pazi, taj nož omogućuje da prerežeš...)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
3 1 hvala 0
15 godina
offline
Philips TV uz Spotify Connect

kolege, fala na komentarima. malo je falilo da svoj u biti nov i izvrstan ali priglup panasonic bacim u savu i pohitam po ultraspešlturbosmartwittyintelligentnuclearcosmicgodlike philips teve zalud. spasili ste mi kasicu. {#}

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Philips TV uz Spotify Connect
duhonja kaže...

Malo off topic...Gledam te "moderne" stanove,gdje se cure i decki,uz osmijeh od uha do uha,cine sretnima,zadovoljnima i veselima,24/7...a ono sto zelim naglasiti,je sve vise i vise industrijalizirani interijer..tako i na slici ovog topica,cura je sva sretna,a u okruzenju bolesno-sive boje poda,zidova,namjestaja siromasnijeg dizajnom i ljepotom,nego su to Lego kocke.

 

to ti je inače fotka iz švedskog ženskog zatvora. Šta misliš da bi inače netko doma imao philips televizor?

Potpis!
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.8.2014 17:49 (Ezio).
9 godina
protjeran
offline
Re: Philips TV uz Spotify Connect
Ezio kaže...
duhonja kaže...

Malo off topic...Gledam te "moderne" stanove,gdje se cure i decki,uz osmijeh od uha do uha,cine sretnima,zadovoljnima i veselima,24/7...a ono sto zelim naglasiti,je sve vise i vise industrijalizirani interijer..tako i na slici ovog topica,cura je sva sretna,a u okruzenju bolesno-sive boje poda,zidova,namjestaja siromasnijeg dizajnom i ljepotom,nego su to Lego kocke.

 

to ti je inače fotka iz švedskog ženskog zatvora. Šta misliš da bi inače netko doma imao philips televizor?

Za cudo,Philips TV-i su vrlo kvalitetni,kako hardwareom tako i prikazom...I da,da me to zanima,satima sjedenje pred TV-om,vjerovatno bih imao Phillips,zasto ne?..

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice