PhysX za PlayStation 3

poruka: 22
|
čitano: 3.996
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "PhysX za PlayStation 3".
15 godina
protjeran
offline
PhysX za PlayStation 3

Nikako da tehnologija zaživi. Ono malo igara za PC što je podržava nema baš neku ogromnu prednosti i razliku u odnosu na druge.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: PhysX za PlayStation 3
Pero1234 kaže...

Nikako da tehnologija zaživi. Ono malo igara za PC što je podržava nema baš neku ogromnu prednosti i razliku u odnosu na druge.

 ZIVJELA ARKADA! :D lol
16 godina
neaktivan
offline
PhysX za PlayStation 3

Pa jako puno igara podržava PhysX,pogledaj malo na netu.Kaj se tiče PS3,on bu softverski pokretal PhysX?Ili je nVidia stavila podršku za PhysX na starije grafičke?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: PhysX za PlayStation 3
toma kaže...

Pa jako puno igara podržava PhysX,pogledaj malo na netu.Kaj se tiče PS3,on bu softverski pokretal PhysX?Ili je nVidia stavila podršku za PhysX na starije grafičke?

 Pa softwareski jedino moze i biti.. osim ako... ne znam tocno kak ima to rjeseno kod danasnjih nVidia grafulja ove novijih serija.. jel imaju na sebi bas hardverski poseban chip ili sam GPU radi te kalkulacije.. ako je tako, onda bi mogla i plejka.. ali nemam pojma pa necu pricat :D
15 godina
neaktivan
offline
RE: PhysX za PlayStation 3
Pero1234 kaže...

Nikako da tehnologija zaživi. Ono malo igara za PC što je podržava nema baš neku ogromnu prednosti i razliku u odnosu na druge.

 Čekajte kada budu izašli COD6 i Crysis 2.Onda če se vidjeti puna snaga Physx-a.
MICROMAN
15 godina
neaktivan
offline
RE: PhysX za PlayStation 3
infinityzg kaže...
toma kaže...

Pa jako puno igara podržava PhysX,pogledaj malo na netu.Kaj se tiče PS3,on bu softverski pokretal PhysX?Ili je nVidia stavila podršku za PhysX na starije grafičke?

 Pa softwareski jedino moze i biti.. osim ako... ne znam tocno kak ima to rjeseno kod danasnjih nVidia grafulja ove novijih serija.. jel imaju na sebi bas hardverski poseban chip ili sam GPU radi te kalkulacije.. ako je tako, onda bi mogla i plejka.. ali nemam pojma pa necu pricat :D
 
GPU kalkulira, ali samo geforce 8 i novije

kolko ja znam u ps3 je gf 7800, mislim da je ipak softverski
15 godina
neaktivan
offline
RE: PhysX za PlayStation 3
microman kaže...
Pero1234 kaže...

Nikako da tehnologija zaživi. Ono malo igara za PC što je podržava nema baš neku ogromnu prednosti i razliku u odnosu na druge.

 Čekajte kada budu izašli COD6 i Crysis 2.Onda če se vidjeti puna snaga Physx-a.
 Pogledaj recenziju mirrors edge-a,tamo se jako puno ocekivalo od Physx-a.Za CoD 6 sumnjam,eventualno ce mozda crysis 2 imati nekakve koristi od toga,makar i u to sumnjamIznenađen
...Scooter Tuning is not A Crime!!...
15 godina
neaktivan
offline
RE: PhysX za PlayStation 3
nadimak888 kaže...
infinityzg kaže...
toma kaže...

Pa jako puno igara podržava PhysX,pogledaj malo na netu.Kaj se tiče PS3,on bu softverski pokretal PhysX?Ili je nVidia stavila podršku za PhysX na starije grafičke?

 Pa softwareski jedino moze i biti.. osim ako... ne znam tocno kak ima to rjeseno kod danasnjih nVidia grafulja ove novijih serija.. jel imaju na sebi bas hardverski poseban chip ili sam GPU radi te kalkulacije.. ako je tako, onda bi mogla i plejka.. ali nemam pojma pa necu pricat :D
 
GPU kalkulira, ali samo geforce 8 i novije

kolko ja znam u ps3 je gf 7800, mislim da je ipak softverski
 Tocno... 7800 je u pitanju... ali .. ima PS3 CELL.. mozda taj moze nesto :D
15 godina
offline
RE: PhysX za PlayStation 3
microman kaže...
Pero1234 kaže...

Nikako da tehnologija zaživi. Ono malo igara za PC što je podržava nema baš neku ogromnu prednosti i razliku u odnosu na druge.

 Čekajte kada budu izašli COD6 i Crysis 2.Onda če se vidjeti puna snaga Physx-a.
 Cod 6 teško tj.  99,99% siguran da nece koristit physx, a ovi iz cryteka su rekli da nezele ni intel havok ni nvidia physx nego rade sami svoju fiziku koju pogoni naravno - PROCESOR(CPU).
Konfa: Phenom II x3 720BE@3,4GHz 1,35V/HD4870 512MB/ 2x2GB kingmax 800MHz / corsair TX650W / WD 6400AAKS blue edition / Pioneer 215-DBK / Gigabyte MA 770-ds3 rev2.0/ logitech x-530, Samsung T220(s-panel) LAPTOP - ACER 5630G ( t5800, hd3470,2GBram ,320GB hdd) MSN- drazen016@net.hr
15 godina
neaktivan
offline
RE: PhysX za PlayStation 3
infinityzg kaže...
nadimak888 kaže...
infinityzg kaže...
toma kaže...

Pa jako puno igara podržava PhysX,pogledaj malo na netu.Kaj se tiče PS3,on bu softverski pokretal PhysX?Ili je nVidia stavila podršku za PhysX na starije grafičke?

 Pa softwareski jedino moze i biti.. osim ako... ne znam tocno kak ima to rjeseno kod danasnjih nVidia grafulja ove novijih serija.. jel imaju na sebi bas hardverski poseban chip ili sam GPU radi te kalkulacije.. ako je tako, onda bi mogla i plejka.. ali nemam pojma pa necu pricat :D
 
GPU kalkulira, ali samo geforce 8 i novije

kolko ja znam u ps3 je gf 7800, mislim da je ipak softverski
 Tocno... 7800 je u pitanju... ali .. ima PS3 CELL.. mozda taj moze nesto :D
 
naravno da moze, ima 7 jezgri. ustvari ima ih 8 ali je jedna rezervirana za OS.
zahtjevan je taj physx za cpu, i7 se muci kad se physx ukljuci :D
na mojoj 8800 ide bez problema.
15 godina
neaktivan
offline
RE: PhysX za PlayStation 3
Lion King kaže...
microman kaže...
Pero1234 kaže...

Nikako da tehnologija zaživi. Ono malo igara za PC što je podržava nema baš neku ogromnu prednosti i razliku u odnosu na druge.

 Čekajte kada budu izašli COD6 i Crysis 2.Onda če se vidjeti puna snaga Physx-a.
 Pogledaj recenziju mirrors edge-a,tamo se jako puno ocekivalo od Physx-a.Za CoD 6 sumnjam,eventualno ce mozda crysis 2 imati nekakve koristi od toga,makar i u to sumnjamIznenađen
 Pa daj mi reci kako Physx može pokazati punu svoju snagu u takvoj igri koja nema nikakve eksplozije,vatre dima,vode.Jedino što ta igra ima je razbijanje stakla(GDIJE SE VIDI RAZLIKA).
MICROMAN
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.3.2009 20:55 (microman).
15 godina
neaktivan
offline
RE: PhysX za PlayStation 3
Hyperion kaže...
microman kaže...
Pero1234 kaže...

Nikako da tehnologija zaživi. Ono malo igara za PC što je podržava nema baš neku ogromnu prednosti i razliku u odnosu na druge.

 Čekajte kada budu izašli COD6 i Crysis 2.Onda če se vidjeti puna snaga Physx-a.
 Cod 6 teško tj.  99,99% siguran da nece koristit physx, a ovi iz cryteka su rekli da nezele ni intel havok ni nvidia physx nego rade sami svoju fiziku koju pogoni naravno - PROCESOR(CPU).
 Za tvoju informaciju EA je sa Nvidiom potpisala ugovor da sve njihove nove igrice podržavaju physx.A pošto COD6 i Crysis2 izdaje EA onda je za očekivati da če imat podršku za tu obradu fizike.A pošto EA plača Crytek onada možeš očekivati da EA određuje pravila,a ne Crytek.
MICROMAN
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.3.2009 20:58 (microman).
15 godina
neaktivan
offline
PhysX za PlayStation 3

@microman,razlika se jedva primjeti.Ako nisi skuzio to je bio predmet sprdnje na recenzijama.

...Scooter Tuning is not A Crime!!...
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: PhysX za PlayStation 3
Lion King kaže...

@microman,razlika se jedva primjeti.Ako nisi skuzio to je bio predmet sprdnje na recenzijama.

 Napiši mi IGRE koje podržavjau tu fiziku,a da su grafički potkovani kao Crysis,COD5,Far Cry2.I isto tako u kojoj od tih igra ima puno eksplozije dima vatre i vode.Pa mi onda govori o recenzijama i vidljivoj razliki.
Nemožeš nešto recenzirati na temelju dve,tri igre.Isto tako se je sprdalo sa DX10,a sada ga koristi večina gamera.A kad smo več kod razlika u Mirror´s Edgu se vidi primjetno razlika u razbijanju stakla sa uključenim i bez uključenog Physx-a.
MICROMAN
15 godina
neaktivan
offline
PhysX za PlayStation 3

Kad se volis raspravljat o glupostimaIzlanuo se,napisi mi te "igre".I molim te navedi igru koja valja,koja ima odlican i MP,kao npr.CoD4 koji se naveliko igra(o CoD5 necu ni govoriti).SP ce uskoro biti stvar proslosti(barem bi trebao).Jer kupiti igru za 400kn da bi je presao u 8sati,samo radi Physx-a je smijesno.Malo je OT,al ajde,kad se volis dokazivati.

...Scooter Tuning is not A Crime!!...
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.3.2009 23:26 (Lion King).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: PhysX za PlayStation 3
Lion King kaže...

Kad se volis raspravljat o glupostimaIzlanuo se,napisi mi te "igre".I molim te navedi igru koja valja,koja ima odlican i MP,kao npr.CoD4 koji se naveliko igra(o CoD5 necu ni govoriti).SP ce uskoro biti stvar proslosti(barem bi trebao).Jer kupiti igru za 400kn da bi je presao u 8sati,samo radi Physx-a je smijesno.Malo je OT,al ajde,kad se volis dokazivati.

 Mi ovdje ne raspravljamo o MP-u nego PhysX-u.A vijeruj mi da sve buduče Igre koje izdaje EA če imati podršku za tu fiziku.Jer kao što sam naveo u jednom od prijašnjih postova Nvidia je potpisala ugovor sa Ea-om da u sve njihove nove igre stavljaju podršku za PhysX.Znači uskoro se neče raditi o jednoj ili dvije igre več o velikoj večini.Jer je EA največi izdavač igra.Naravno da je glupo što je Nvidia ograničila tu vrstu fizike samo za svoje grafe ali to se zove pokušaj monopola na tržištu grafičkih kartica i sa time se moramo pomiriti.Doduše može se PhsysX izvoditi i bez Nvidine grafe(AKO IMAŠ ATI),ali u tom slučaju takvu fiziku računa centralni procesor(CPU)koji ima problema sa podrškom te vrste fizike i glavni ispad je bijednih 8 FPS-a u igri.Što je NE IGRIVO.
MICROMAN
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.3.2009 23:39 (microman).
15 godina
neaktivan
offline
PhysX za PlayStation 3

Jedva cekam,EA je poznat po "odlicnim" igramaIzlanuo se.Da mi je znat kako se to izgledat.U NFS-u ces bolje proklizavati kroz zavoj?Tesko..

I dalje mi nisi naveo igre.Mozda ih nema??Cool

...Scooter Tuning is not A Crime!!...
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.3.2009 23:39 (Lion King).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: PhysX za PlayStation 3
Lion King kaže...

Jedva cekam,EA je poznat po "odlicnim" igramaIzlanuo se.Da mi je znat kako se to izgledat.U NFS-u ces bolje proklizavati kroz zavoj?Tesko..

I dalje mi nisi naveo igre.Mozda ih nema??Cool

 A šta fali recimo Crysis Warhedu,COD5,Mirror´s Edge,Medal of Honor-Pacific Assault ili još bolje Burnout Paradise:The ultimate Box.Koja je proglašena najboljom trkačom arkadom koju baš izdaje EA.I još brojnim drugim.Lista igra koje je EA izdala je previše duga da bi je nabrajao.
MICROMAN
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.3.2009 23:48 (microman).
15 godina
neaktivan
offline
PhysX za PlayStation 3

ima ih dosta, a bit ce ih jos!

 

http://www.nzone.com/object/nzone_physxgames_home.html

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
PhysX za PlayStation 3

To je upravo ono šta ja tvrdim.PhysX je budučnost.I Nvidia je napravila potez godine kada je potpisala ugovor sa EA-om.A što se tiče malih promijena koje donosi ta fizika.Sijetimo se samo kada su izašle prve DX10 igre.Jako puno gamera je nahrupilo kupovat nove grafe koje pdržavaju taj API i naravno Windowse VISTA.

MICROMAN
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: PhysX za PlayStation 3
microman kaže...

To je upravo ono šta ja tvrdim.PhysX je budučnost.I Nvidia je napravila potez godine kada je potpisala ugovor sa EA-om.A što se tiče malih promijena koje donosi ta fizika.Sijetimo se samo kada su izašle prve DX10 igre.Jako puno gamera je nahrupilo kupovat nove grafe koje pdržavaju taj API i naravno Windowse VISTA.

 Biti ce nešto od physx-a ali nevjerujem da ce to biti ove god., ako physx omoguci neke super efekte odmah prelazim na nvidia-u, a ako ne zahebi to ...

Samo da ovi iz amd-a prihvate ponudu od nvidia-e da mogu vrtit physx na ati grafama,a physx ide brze na ati-icama nego na geforce-icama zbog količine shadera.
Konfa: Phenom II x3 720BE@3,4GHz 1,35V/HD4870 512MB/ 2x2GB kingmax 1066MHz / corsair TX650W / WD 6400AAKS blue edition / Pioneer 215-DBK / Asrock 790gx/ logitech x-530, Samsung T220(s-panel) LAPTOP - ACER 5630G ( t5800, hd3470,2GBram ,320GB hdd) MSN- drazen016@net.hr
15 godina
neaktivan
offline
RE: PhysX za PlayStation 3
Hyperion kaže...
microman kaže...

To je upravo ono šta ja tvrdim.PhysX je budučnost.I Nvidia je napravila potez godine kada je potpisala ugovor sa EA-om.A što se tiče malih promijena koje donosi ta fizika.Sijetimo se samo kada su izašle prve DX10 igre.Jako puno gamera je nahrupilo kupovat nove grafe koje pdržavaju taj API i naravno Windowse VISTA.

 Biti ce nešto od physx-a ali nevjerujem da ce to biti ove god., ako physx omoguci neke super efekte odmah prelazim na nvidia-u, a ako ne zahebi to ...

Samo da ovi iz amd-a prihvate ponudu od nvidia-e da mogu vrtit physx na ati grafama,a physx ide brze na ati-icama nego na geforce-icama zbog količine shadera.
 Da to bi bilo super.Jer Bez GeForce-a PhysX računa CPU što je totalno neigrivo.Čak se novi i7 Extreme muči sa tim.
MICROMAN
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice