Pixel 3 prijenosnik stiže iduće godine s Andromeda

poruka: 13
|
čitano: 1.181
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Pixel 3 prijenosnik stiže iduće godine s Andromeda".
11 godina
neaktivan
offline
Pixel 3 prijenosnik stiže iduće godine s Andromeda

Sve super osim OS-a.

 
0 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pixel 3 prijenosnik stiže iduće godine s Andro
kingofthenight kaže...

Sve super osim OS-a.

 Pa nisi ga ni vidio ni koristio, kako to možeš reći?

HTC Hero-iPhone 3GS-Nexus S-Nexus 7-Htc 8S-iPhone 4-Galaxy S2-HTC Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1 Compact-m2 note-One M8-z1 compact-Blackberry 9900-Z1 Compact-Lumia 630-Xperia E-Oneplus One
12 godina
offline
Re: Pixel 3 prijenosnik stiže iduće godine s Andro
kingofthenight kaže...

Sve super osim OS-a.

 Android je odličan OS, Chrome OS je odličan OS. Zašto bi nešto što integrira sve najbolje iz ta dva OS-a bilo loše?

7 godina
offline
Re: Pixel 3 prijenosnik stiže iduće godine s Andro
BlueMax kaže...
kingofthenight kaže...

Sve super osim OS-a.

 Android je odličan OS, Chrome OS je odličan OS. Zašto bi nešto što integrira sve najbolje iz ta dva OS-a bilo loše?

 Zato kaj on uvijek dolazi flejmat u Android teme, i serucka neargumentirano u iPhone temama, da sam zločest rekao bih da je iTroll, ali nisam, pa kažem da je samo iSheep...

Kruha i igala...
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pixel 3 prijenosnik stiže iduće godine s Andro
EZY-E kaže...
kingofthenight kaže...

Sve super osim OS-a.

 Pa nisi ga ni vidio ni koristio, kako to možeš reći?

 Mozes li instalirati ikakav profesionalni alat na njega?

Radi toga govorim.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Pixel 3 prijenosnik stiže iduće godine s Andro
fer-de-lance kaže...
BlueMax kaže...
kingofthenight kaže...

Sve super osim OS-a.

 Android je odličan OS, Chrome OS je odličan OS. Zašto bi nešto što integrira sve najbolje iz ta dva OS-a bilo loše?

 Zato kaj on uvijek dolazi flejmat u Android teme, i serucka neargumentirano u iPhone temama, da sam zločest rekao bih da je iTroll, ali nisam, pa kažem da je samo iSheep...

 Uopce nije istina, mislim da je android najbolji mobilni OS.

I sam sam ponosni vlasnik nexus 6p i nikad nisam posjedovao iPhone.

 

A sto se tice ovog ultrabooka, ne mozes instalirati profesionalne alate. Dobar laptop medjutim ne mozes ga iskoristiti na njihovom OS-u.

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.9.2016 12:52 (kingofthenight).
12 godina
offline
Re: Pixel 3 prijenosnik stiže iduće godine s Andro
kingofthenight kaže...

 Uopce nije istina, mislim da je android najbolji mobilni OS.

I sam sam ponosni vlasnik nexus 6p i nikad nisam posjedovao iPhone.

 

A sto se tice ovog ultrabooka, ne mozes instalirati profesionalne alate. Dobar laptop medjutim ne mozes ga iskoristiti na njihovom OS-u.

 O kojim profesionalnim aliatima govoriš? Za 95% profesija hardware i OS su sasvim dovoljni a za onih 5% ni jedan laptop od 700$ nije.

Osim toga, novi OS donijet će i razvoj novih aplikacija.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Pixel 3 prijenosnik stiže iduće godine s Andro
BlueMax kaže...
kingofthenight kaže...

 Uopce nije istina, mislim da je android najbolji mobilni OS.

I sam sam ponosni vlasnik nexus 6p i nikad nisam posjedovao iPhone.

 

A sto se tice ovog ultrabooka, ne mozes instalirati profesionalne alate. Dobar laptop medjutim ne mozes ga iskoristiti na njihovom OS-u.

 O kojim profesionalnim aliatima govoriš? Za 95% profesija hardware i OS su sasvim dovoljni a za onih 5% ni jedan laptop od 700$ nije.

Osim toga, novi OS donijet će i razvoj novih aplikacija.

 

Pocetna cijena je 800 dolara ne 700. Znaci pocetna cijena ce ukljucivati i3 procesor, vjerojatno 32gige diska,  8giga rama a verzija sa i5 procesorom, 16 giga rama, i 128 ssd-a ce vjerojatno biti blize 1000 dolara.
Na tom laptopu neces moci pokrenuti niti jedan detskop program, znaci samo android, chrome aplikacije. To je nesto tipa android tablet sa tipkovnicom koji podrzava i chrome aplikacije.
Istina, vecini ljudi ne treba nista osim surfanja internetom ali kad tad ti zatrebaju detskop programi.

Nadam se da razumijes sta ti zelim reci.


I nije istina da da ne mozes neke profesinalne stvari raditi na laptopu od 800 dolara, za 800 dolara mozes kupiti laptop sa 16 giga rama, i7 procesorom i to je i vise nego dovoljno za rad na recimo androis studio, visual studio...
Naravno ako je ekran mal onda ga spojis na veliki monitor.
Ako zelis ultrabook slicnih performansi kao laptop mozes ga naci za 1000+ dolara a ako zelis ultrabook sa i5 procesorom, 256 ssd, i 8 giga rama, 800 dolara a to je sasvim dovoljno a sa takvim hardverom mozes bez ikakvih problema raditi recimo u android studio i praviti aplikacije za android.

12 godina
offline
Pixel 3 prijenosnik stiže iduće godine s Andromeda

Ultrabook nije mobilna radna stanica. Niti jedan laptop nije pogodan za ono čime se ja bavim pa neću sad zbog toga reći kako ni jedan laptop ne valja. 

Aplikacije za Android vjerovatno će lakše (ili isto) biti programirati na Androidu nego preko emulatora.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pixel 3 prijenosnik stiže iduće godine s Andro
BlueMax kaže...

Ultrabook nije mobilna radna stanica. Niti jedan laptop nije pogodan za ono čime se ja bavim pa neću sad zbog toga reći kako ni jedan laptop ne valja. 

Aplikacije za Android vjerovatno će lakše (ili isto) biti programirati na Androidu nego preko emulatora.

Cak ni ovo :)?

 

http://m.ebay.com/itm/ASUS-ROG-G752VS-XB78K-OC-Edition-GTX-1070-Gaming-Laptop-/222251095278?nav=SEARCH

 

 

PS na cromebooku ne mozes instalirati android studio. Da bi to uradio moras instalirati neke linux dodatke..., Uglavnom nijebjednostavno.

14 godina
online
Re: Pixel 3 prijenosnik stiže iduće godine s Andro

uopće pojam "mobilna" radna stanica je oksimoron. Nikad nisam shvaćao ljude koji se pate i rade ozbiljan posao na laptopu, a znam ih preko nekoliko. Za mene radna stanica podrazumijeva bar jedan Xeon, najmanje 2 monitora i ozbiljnu ulaznu periferiju. To je minimum da bi se nešto nazivalo radnom stanicom, Teslu ne mora imati jer se u pravilu ne isplati. :-)

7 godina
neaktivan
offline
Re: Pixel 3 prijenosnik stiže iduće godine s Andro
Pa ovaj laptop nije namjenjen za profice.vise je onako casual i vjerujem da postoje aplikacije za android ili chrome za editiranje slika i videa...naravno ako hoces laptop sa boljim os-om kupis windows laptop i kraj price
12 godina
offline
Re: Pixel 3 prijenosnik stiže iduće godine s Andro
kingofthenight kaže...

 

http://m.ebay.com/itm/ASUS-ROG-G752VS-XB78K-OC-Edition-GTX-1070-Gaming-Laptop-/222251095278?nav=SEARCH

 

 

PS na cromebooku ne mozes instalirati android studio. Da bi to uradio moras instalirati neke linux dodatke..., Uglavnom nijebjednostavno.

 To pogotovo. To je gaming laptop. Za pola tog novca da se kupiti 6 core 12 thread Xeon laptop radna stanica s FirePro/Quadro grafikom i ostalim specifikacijama kao ovaj kojeg si linkao.

 

Ovo iz članka nije chromebook. Ultrabook s novim OS-om. Temelji se na Chrome OS-u koji, kao i Android, koristi Linux kernel tako da ni ti ni ja ne znamo koje će biti njegove mogučnosti. S obzirom da Google za smartphone/tablet ima Android, za Chromebookove ima ChromeOS, nema nikakve logike da će proizvesti još jedan "lite" OS. S obzirom kakvom hardwareu je namjenjen očekujem punokrvan desktop OS baziran na Linuxu.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice