Podržite MAKERbuino na Kickstarteru

poruka: 11
|
čitano: 1.436
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Podržite MAKERbuino na Kickstarteru".
7 godina
offline
Podržite MAKERbuino na Kickstarteru

Smatram da decku treba dati priliku jer pratim vec neko vrijeme njegov rad i ono sto radi nije mlacenje prazne slame kao neki "inovatori" koji su spominjani na ovom portalu. Decko se bori svojim znanjem, a ne vezama zbok cega mu kapa do poda.

 

Jedino sto mi nikad nije sjelo niti ce mi ikad sjesti je ime. Znam da je njegova konzola bazirana na Arduinu pa zasto onda nije MAKERduino. To "b" mi nekako tupavo zvuci.

 
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Podržite MAKERbuino na Kickstarteru

Svaka čast dečku, i dao sam mu podršku i jedva čekam da to zalemim i zaigram 

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: Podržite MAKERbuino na Kickstarteru
tokyu kaže...

Smatram da decku treba dati priliku jer pratim vec neko vrijeme njegov rad i ono sto radi nije mlacenje prazne slame kao neki "inovatori" koji su spominjani na ovom portalu. Decko se bori svojim znanjem, a ne vezama zbok cega mu kapa do poda.

 

Jedino sto mi nikad nije sjelo niti ce mi ikad sjesti je ime. Znam da je njegova konzola bazirana na Arduinu pa zasto onda nije MAKERduino. To "b" mi nekako tupavo zvuci.

 

Na koga misliš?

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
16 godina
offline
Re: Podržite MAKERbuino na Kickstarteru
tokyu kaže...

Jedino sto mi nikad nije sjelo niti ce mi ikad sjesti je ime. Znam da je njegova konzola bazirana na Arduinu pa zasto onda nije MAKERduino. To "b" mi nekako tupavo zvuci.

 Zato što on ovdje nije izmislio nešto novo nego napravio fork gamebuina koji već ima "b" umjesto "d"?

7 godina
offline
Re: Podržite MAKERbuino na Kickstarteru

Bilo je davno rijec o liku koji je "izmislio" "revolucionarni" pogon kojeg NASA hoce, a zapravo je rijec o flame eateru 

14 godina
odjavljen
offline
Re: Podržite MAKERbuino na Kickstarteru
tokyu kaže...

Bilo je davno rijec o liku koji je "izmislio" "revolucionarni" pogon kojeg NASA hoce, a zapravo je rijec o flame eateru 

 

Cool, i ja sam mislio na toga! 

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
12 godina
odjavljen
offline
Re: Podržite MAKERbuino na Kickstarteru
Solo761 kaže...
tokyu kaže...

Jedino sto mi nikad nije sjelo niti ce mi ikad sjesti je ime. Znam da je njegova konzola bazirana na Arduinu pa zasto onda nije MAKERduino. To "b" mi nekako tupavo zvuci.

 Zato što on ovdje nije izmislio nešto novo nego napravio fork gamebuina koji već ima "b" umjesto "d"?

 

9 godina
neaktivan
offline
Re: Podržite MAKERbuino na Kickstarteru
Jakovp kaže...
tokyu kaže...

Smatram da decku treba dati priliku jer pratim vec neko vrijeme njegov rad i ono sto radi nije mlacenje prazne slame kao neki "inovatori" koji su spominjani na ovom portalu. Decko se bori svojim znanjem, a ne vezama zbok cega mu kapa do poda.

 

Na koga misliš?

 

Ma ima još neki, čini mi se sklapa aute koje još nitko nije vidio s tablicama na cesti, neke rukavice za pećnice, električne bicikle, baterije za ruski Maglev i zadnje  partner Aston Martina.

14 godina
odjavljen
offline
Re: Podržite MAKERbuino na Kickstarteru
Tocno sam znao. Ajde se vrati u neku rupu iz koje si izasao.
http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
9 godina
neaktivan
offline
Re: Podržite MAKERbuino na Kickstarteru

Relax Mate, popij nešto

9 godina
protjeran
offline
Re: Podržite MAKERbuino na Kickstarteru
maximilian kaže...

Relax Mate, popij nešto

 Ma racun hrvatskih poreznika naravno. Jos jedan izumitelj postojeceg.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice