Podvodni hackeri

poruka: 9
|
čitano: 3.914
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Podvodni hackeri".
16 godina
offline
Podvodni hackeri

Ova ekipa izgledaju kao neki zapadni plaćenici, uz jednog domaćeg pomagača.

 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Podvodni hackeri

Uzitak citat zanimljiv text :)

Moj PC  
20 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Podvodni hackeri

jako dobar, i zanimljiv clanak,pohvala novinaru neka slijedeci najgori clanak "bude ovako los"

 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Podvodni hackeri

zar nije očito? svi tri u faci lagano vuku na SSS-ovce, a motivi su, što drugo, nego prodaja sekundarnih sirovina :D

I am Locutus of Borg. Your life as it has been is over. From this time forward, you will service...us!
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Podvodni hackeri

Dosli ovi nasi cig.. odnosno romi po kabla, steli prodati bajricu...

Listen, this is no set of rules. I'm not tellin' you what to do, all I'm saying is I'm bringing up of three things that are like, so important to the world, I don't have to find as much importance in.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Podvodni hackeri

Zadnji incident koji Oleg spominje je samo jedna od prica iz fenomenalne knjige o americkim podmornicarskim spijunskim operacijama za vrijeme hladnog rata:

 

Blind Man's Bluff: The Untold Story of American Submarine Espionage

http://www.amazon.com/Blind-Mans-Bluff-Submarine-Espionage/dp/006097771X

 

Sasa

you don't have to be crazy to work here, but it helps
Poruka je uređivana zadnji put ned 31.3.2013 18:03 (sash).
 
2 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Podvodni hackeri
sash kaže...

Zadnji incident koji Oleg spominje je samo jedna od prica iz fenomenalne knjige o americkim podmornicarskim spijunskim operacijama za vrijeme hladnog rata:

 

Blind Man's Bluff: The Untold Story of American Submarine Espionage

 

Sasa

 

Iako znam da lagano vec odlazimo u off topic, jedna od najboljih hladnoratvoskih spijunskih prica mi je ipak o Theremine uredjaju ili "Thing"

 

Istina ovdje nisu bili kablovi u pitanju, ali sama tehnologija je vise nego zanimljiva.

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
16 godina
neaktivan
offline
Re: Podvodni hackeri
Fake_Alert kaže...

Uzitak citat zanimljiv text :)

 

Upravo to sam htio komentirati :).

14 godina
odjavljen
offline
Podvodni hackeri

Hvala Oleže, umjesto da i ovaj puta jedem, standardno očiju prikovanih uz monitor, prosipajući hranu po tipkovnici, ovaj puta usta ostaje čista. Googlajte, jelte? Neka netko pokuša jesti uz otvorenih preko 16 tabova, od koje bih posebno izdvojio operaciju "Bršljanovi zvončići" , DSRV, kao i poviješću gosp. Bradley, i uz stres izazvan uptimeom od mizernih 13.5678787878%. Duga priča vezana uz godišnji i polufunkcionalnu WiMax uslugu, kao i dužinu motke. Bez seksualnih kontotacija molim. A mislio sam da volim avione, i da jedina asocijacija koja mi može izazvati drhtavicu, i bjesomučno otvaranje novih tabova je spominjanje Tupoljeva, meh Belji se

 

Usput, jedan vic, pao mi je ovako slučajno na pamet.

 

Znate li zašto danas ima više p***ra nego inženjera?

Zato što danas klincima lakše ulazi u š***k, nego u glavu.

 

Ispričavam se na vulgarnosti, kao što očekujem i više hladnoratovskih i inih tekstova.

 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice