Potražnja za iPhoneom 6 ne jenjava

poruka: 34
|
čitano: 4.196
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Potražnja za iPhoneom 6 ne jenjava".
15 godina
offline
Potražnja za iPhoneom 6 ne jenjava

ovo u potpunosti korelira s činjenicom kako ni količina gluposti u svijetu ne opada. naprotiv! {#}

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
35 4 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Potražnja za iPhoneom 6 ne jenjava
Reci na što se točno odnosi tvoj komentar, zato što mi jedino sam komentar odgovara tvojoj tvrdnji?
14 godina
neaktivan
offline
Re: Potražnja za iPhoneom 6 ne jenjava
rex251 kaže...
Reci na što se točno odnosi tvoj komentar, zato što mi jedino sam komentar odgovara tvojoj tvrdnji?

AKo je mislio na onaj zadnji dio teksta u kojem se govori kako možda to rade da bi natjerali dio kupaca da preskoče IP6 i uzmu slijedeći model...onda se slažem s njima.

Iako poznavajući forumskog Ajara on je vjerojatno mislio na cijelu tu situaciju oko ogromne potražnje za I uređajem {#} ...al možda i griješim...

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.12.2014 16:50 (miki1981).
11 godina
neaktivan
offline
Potražnja za iPhoneom 6 ne jenjava
Ajvar misli da je cjeli svjet glup, tj. svi koji su kupili i kupuju iphone 6. Naravno iz razloga jer je iphone 6 preskupi komad plastike sa oznakom prokletog voca na sebi i bitan je jedino kao statusni simbol praznoglavcima i ljudima zeljnim samopromocije pogotovo kad uzmes u obzir da se u njemu nalazi Samo 1gb rama i neki mali dual core procesor time besmisao postaje jos veci znajuci da android flagovi imaju duplo ili troduplo jace proce i rame i ekrane, a to sto iphone pobrise pod sa navedenim androidasima u performansama i sto ima miljama bolji software ugodniej sucelje jednostavnije i brze koristenje aplikacija to je sve nebitno naravno a zarađene milijarde su samo varka - iphone 6 je smece ...
Moj PC  
16 9 hvala 1
14 godina
offline
Potražnja za iPhoneom 6 ne jenjava
Ispravite me ako griješim, ali niti u T-Comu, niti u VIPnetu, niti u HGspotu, a bome niti u onome iStyleu nije moguće kupiti iPhone 6 ili 6 Plus s više od 16 GB memorije ni 2 mjeseca nakon što je novi model iPhonea u prodaji u Hrvatskoj. Ono što mogu zaključiti iz ovoga o Appleu, svjetskoj potražnji i hrvatskome tržištu nisam u stanju pristojno napisati na javnome mjestu kao što je Bugov forum. Izvan teme: koliko li je to novaca 603 mlrd. dolara koliko burzovno vrijedi Apple u trećem tromjesečju 2014.? Sve iznad 100.000 kn ne znam koliko je...
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Potražnja za iPhoneom 6 ne jenjava
Ajar kaže...

ovo u potpunosti korelira s činjenicom kako ni količina gluposti u svijetu ne opada. naprotiv! {#}

Vrijedi li isto za određene marke automobila, cipela, ručnih satova, košulja, donjeg rublja, suhomesnatih proizvoda itd.? Ima li taj popis kraj?

 

15 godina
offline
Re: Potražnja za iPhoneom 6 ne jenjava
lGRACINA kaže...
Ajvar misli da je cjeli svjet glup, tj. svi koji su kupili i kupuju iphone 6. Naravno iz razloga jer je iphone 6 preskupi komad plastike sa oznakom prokletog voca na sebi i bitan je jedino kao statusni simbol praznoglavcima i ljudima zeljnim samopromocije pogotovo kad uzmes u obzir da se u njemu nalazi Samo 1gb rama i neki mali dual core procesor time besmisao postaje jos veci znajuci da android flagovi imaju duplo ili troduplo jace proce i rame i ekrane, a to sto iphone pobrise pod sa navedenim androidasima u performansama i sto ima miljama bolji software ugodniej sucelje jednostavnije i brze koristenje aplikacija to je sve nebitno naravno a zarađene milijarde su samo varka - iphone 6 je smece ...

iPhone nije smeće dok ga tamo ne baciš {#} (nauči još ponešto usput: https://en.wikipedia.org/wiki/Romain_Gary, mlade uvije valja podučiti {#})

zar tako s ikonom?! zar tako s ikonom?!
I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
13 godina
offline
Re: Potražnja za iPhoneom 6 ne jenjava

 Sljedba ne posustaje {#}.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Potražnja za iPhoneom 6 ne jenjava
Aj objasni ljudima posto si ocigledno strucnjak Zasto je iphone smece,posto sigurno nikada nisi ima jedan u duzoj uporabi. Ja osobno imam nakon 6 godina koristenja android mobitela iphone 6 i poslovno koristim samsung S5 .prvo niti ima nekakve razlike izmedju dva doticna mobitela niti u cijeni niti u kvaliteti osim sta su govorne naredbe na iphonu (siri) puno bolje.drugo cijene su gotovo iste ( zanemari hrvatsku marzu),pogledaj cijene aparata u europi top android- iphone 6 skoro ista cijena, sve je u 30 do 40 eura razlike.trece ne razumim ljude koji pljuju po drugim ljudima samo zato sta imaju nesto drugo sta doticni nema ili mozda ne moze imati. I zadnje ko NEMA love kupit ce si jeftini mobitel i mora
bit zadovoljan a sigurno nece trubiti po forumim kako svi ono ovce koji da
Ju 6000 kuna za mobitel.koliko para toliko muzike i sa nokiom 3310 se jos dan danas moze savrseno razgovarat i slat poruke!!!!!!
11 godina
neaktivan
offline
Re: Potražnja za iPhoneom 6 ne jenjava
itomic009 kaže...

 Sljedba ne posustaje {#}.

Ni tvoja{#}

Psyhodad kaže...

Bio sam ironičan ako si mene pitao ...

13 godina
offline
Re: Potražnja za iPhoneom 6 ne jenjava

 Ja nisam u nikakvoj sljedbi {#}.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Potražnja za iPhoneom 6 ne jenjava
Mislia sam opcenito na sve forumase koji postaju raznorazne gluposti
11 godina
neaktivan
offline
Re: Potražnja za iPhoneom 6 ne jenjava
itomic009 kaže...

 Ja nisam u nikakvoj sljedbi {#}.

Jesi{#}

16 godina
offline
Potražnja za iPhoneom 6 ne jenjava

A čujte, realno ako netko misli da će mu to donijeti ispunjenje, sreću i prestiž o kakvom mašta, 
neka mu ga. (Ako ima kredita il para da odvaja za to što je apple zamislio).
ajFon6 nije smeće, ali nije ni simbol sreće, no koda je to nekog briga.
Niko ljude ne tjera da to kupe, dakle kao i obično jabuka je uspješna u
promoviranju svojeg brenda, i tu nema ništa novo.
Meni je tužno da su oni kao kompanija nemjerljivo burzovno vredniji od vrijednosti nekakve prašume, eko proizvodnje hrane, 
morskog života, ili svemirskog istraživanja. Ali što se može. Ako se mora birati između onoga što amerikancima najbolje ide
1.proizvodnja smrtonosnih oružja
2.produkcija apple mobitela 
3.proizvodnja kamiončina koji zagađuju i troše
Biram kandidata s brojem 2.
Iako naravno, jedno ne isključuje ostalo, pa bešga. Idem nazad svojim poslom:) 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
11 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Potražnja za iPhoneom 6 ne jenjava

"Meni je tužno da su oni kao kompanija nemjerljivo burzovno vredniji od vrijednosti nekakve prašume, eko proizvodnje hrane,
morskog života, ili svemirskog istraživanja."

E to si dobro rekao kolega. To je prejadno i pokazatelj u kakvom mi Svijetu danas živimo, mrtvi kapital i profit su jedini važni. {#}

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.12.2014 21:24 (itomic009).
16 godina
offline
Re: Potražnja za iPhoneom 6 ne jenjava
itomic009 kaže...

"Meni je tužno da su oni kao kompanija nemjerljivo burzovno vredniji od vrijednosti nekakve prašume, eko proizvodnje hrane,
morskog života, ili svemirskog istraživanja."

E to si dobro rekao kolega. To je prejadno i pokazatelj u kakvom mi Svijetu danas živimo, mrtvi kapital i profit su jedini važni. {#}

A čuj, neki dan sam pročitao da je mačak sa kojekakvih meme porukica "grumpy",
vlasnici samo time što postoji, u dvije godine ni kriv ni dužan zaradio gotovo 100 milijuna dolara (ima sad i igrani film).
Toliko ne vrijedi vjerojatno tvornica transformatora Končar (bez kojih nebismo imali struju da gledamo slikice grumpija).  
To je tako. Izokrenute vrijednosti. 
....
Nego što kažete na ovo? Sad ispada da je Apple sa svojih prvih 80-tak računala krenuo ne iz Jobsove garaže,
nego iz fuša sa alatom i materijalom u radnom prostoru HP-a.
Hoće li Apple morati nadoknaditi krađu dijelom svojih dionica Hewlett Packardu?
:P 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
13 godina
offline
Re: Potražnja za iPhoneom 6 ne jenjava
BarbaVeli kaže...
Ispravite me ako griješim, ali niti u T-Comu, niti u VIPnetu, niti u HGspotu, a bome niti u onome iStyleu nije moguće kupiti iPhone 6 ili 6 Plus s više od 16 GB memorije ni 2 mjeseca nakon što je novi model iPhonea u prodaji u Hrvatskoj. Ono što mogu zaključiti iz ovoga o Appleu, svjetskoj potražnji i hrvatskome tržištu nisam u stanju pristojno napisati na javnome mjestu kao što je Bugov forum. Izvan teme: koliko li je to novaca 603 mlrd. dolara koliko burzovno vrijedi Apple u trećem tromjesečju 2014.? Sve iznad 100.000 kn ne znam koliko je...

 

Ja te ispravljam za T-Com, obzirom sam u prošlu subotu ja uzeo iPhone 6 Plus 64GB crni/space gray model, i neopisivo sam zadovoljan kupnjom mojeg belowed must have phablet gadgeta.
ATJ Lučko
16 godina
offline
Re: Potražnja za iPhoneom 6 ne jenjava
ATJLučko kaže...

 

... neopisivo sam zadovoljan kupnjom mojeg belowed must have phablet gadgeta.

{#} neznam jel ironija, ili full...

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
15 godina
odjavljen
offline
Potražnja za iPhoneom 6 ne jenjava

Meni je nevjerojatno da se neki još uvijek kače za cijenu Apple uređaja kad i svi ostali proizvođači za svoje flagship uređaje imaju cijene u istom rangu.

www.pazii.com
Moj PC  
2 3 hvala 0
13 godina
offline
Re: Potražnja za iPhoneom 6 ne jenjava
luka28 kaže...

Meni je nevjerojatno da se neki još uvijek kače za cijenu Apple uređaja kad i svi ostali proizvođači za svoje flagship uređaje imaju cijene u istom rangu.

http://ekupihr.cmail2.com/t/ViewEmail/i/C09DA055D738ACAF/0CEC1BB7039DF09A0F8C96E86323F7F9

 

S5 keš: 3999 kn

iPhone 6 keš: 6199 kn

 

To meni nije baš slična cijena.

16 godina
offline
Re: Potražnja za iPhoneom 6 ne jenjava
Slicna je ako primjetis zadnje dvije su devetke.
Steam: ukay1000 Xfire: ukay1000 LoL: Cquencer Molten WoW Warsong: Steelrock (ally)
14 godina
offline
Re: Potražnja za iPhoneom 6 ne jenjava
itomic009 kaže...
luka28 kaže...

Meni je nevjerojatno da se neki još uvijek kače za cijenu Apple uređaja kad i svi ostali proizvođači za svoje flagship uređaje imaju cijene u istom rangu.

http://ekupihr.cmail2.com/t/ViewEmail/i/C09DA055D738ACAF/0CEC1BB7039DF09A0F8C96E86323F7F9

 

S5 keš: 3999 kn

iPhone 6 keš: 6199 kn

 

To meni nije baš slična cijena.

 

S5 je star skoro godinu dana. Znaju mu se sve mane i prednosti i ima ih ko blata na tržištu. 

IP6 je nov telefon. Apple vješto stvara efekt veće potražnje od ponude i kao rezultat, na tržištu mu je cijena viša. IP5S se može dosta povoljno kupit sada npr, jer je potražnja za njim ipak znatno opala. 

 

Moj zet u Kanadi je kupio IP6 64GB na produljenje ugovora za 200$. Toliko o "skupoći". 

ptspclan.com | visit us ^^
13 godina
offline
Re: Potražnja za iPhoneom 6 ne jenjava
overhaul kaže...
ATJLučko kaže...

 

... neopisivo sam zadovoljan kupnjom mojeg belowed must have phablet gadgeta.

{#} neznam jel ironija, ili full...

 

Dečko, na kojim si ti drogama?!?! Tebe očigledno nešto jako pere u tvom mladom životu, pa ako nemaš nikog drugog vrijeđati, nemoj niti mene. Ja sam uzeo ono što MENI OSOBNO najviše odgovara, i zaboli me levo srednje uvo za Luzere kao ti, netko i nešto bez imena i prezimena. Ako ništa, budi toliko kulturan, civiliziran, parlamentaran, ako imaš uopće bele blage veze o pojmu parlamentarizam, pa me skini sa dnevnog reda ako nemaš nešto pametnije, konkretnije potkrijepljeno argumentima i ikakvim dokazima što će svrsishodno poslužiti u kulturnoj civiliziranoj diskusiji u ovoj temi na ovom forumu.
ATJ Lučko
14 godina
offline
Potražnja za iPhoneom 6 ne jenjava

Dok se vi (mi) svađate na forumu koji je jeftiniji, Apple trlja ruke sa zaradom.

 

Tko brani Samsungu da digne cijenu? Nitko. Samo su i sami svjesni da ih nebi toliko prodali kada bi imali istu cijenu kao i iPhone.

Swedish latin super funk.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Potražnja za iPhoneom 6 ne jenjava
sirka666 kaže...

Dok se vi (mi) svađate na forumu koji je jeftiniji, Apple trlja ruke sa zaradom.

 

Tko brani Samsungu da digne cijenu? Nitko. Samo su i sami svjesni da ih nebi toliko prodali kada bi imali istu cijenu kao i iPhone.

 

Slažem se, samo, nekako mi se vidi da konkurencija NE ZNA napraviti samo dva mobitela i sa njima poslovati u Plus-u, hehehehehehe!!!! Grda je ta "stvar" konkurencija i globalni materijalizam križan sa nekritičkim konzumerizmom!!!!
ATJ Lučko
12 godina
offline
Re: Potražnja za iPhoneom 6 ne jenjava
ATJLučko kaže...
sirka666 kaže...

Dok se vi (mi) svađate na forumu koji je jeftiniji, Apple trlja ruke sa zaradom.

 

Tko brani Samsungu da digne cijenu? Nitko. Samo su i sami svjesni da ih nebi toliko prodali kada bi imali istu cijenu kao i iPhone.

 

Slažem se, samo, nekako mi se vidi da konkurencija NE ZNA napraviti samo dva mobitela i sa njima poslovati u Plus-u, hehehehehehe!!!! Grda je ta "stvar" konkurencija i globalni materijalizam križan sa nekritičkim konzumerizmom!!!!

Konkurencija ti da na biranje, ne ispire mozak sa kvazi kvalitetom... osim iOSa ( ali i on radi na takav nacin da osigurava tu fluidnost. iPhone je postao statusni simbol i mora ga se imati ako zelis biti cool u drustvu... dovoljno govori o tome prodaja bubrega u Indiji i ostale stvari samo da ga imaju. Gore nazivas decka luzerom jer je protiv iPhona i onda tebi on nije statusni simbol a ne nesto sta ces koristit isto kao sta bi koristio S5, G3, Z3, M8 a duplo jeftiniji. 

 

Svatko bira sta hoce, ali reci da konkurencija nezna napraviti mobitel je apsurdno.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
10 godina
offline
Re: Potražnja za iPhoneom 6 ne jenjava
BudalastoStvorenje kaže...
Ajar kaže...

ovo u potpunosti korelira s činjenicom kako ni količina gluposti u svijetu ne opada. naprotiv! {#}

Vrijedi li isto za određene marke automobila, cipela, ručnih satova, košulja, donjeg rublja, suhomesnatih proizvoda itd.? Ima li taj popis kraj?

 

Nevrijedi za ovo sto si nabrojao,jer tolko preseravanja je iskljivo i samo povezano s i-phoneom. Puste redove i debilne izjave ljudi za automobile i cipele pa i dobar odojak nisam jos vidio kao za ovaj komad precijenjenog gadgeta. Uglavnom tko god kupi iphone po tim cijenam u trgovini mogu slobodn rec da je budala i da su ga zahebali. Zato prije nego kupite iphone pogledajte kolko stvarno vrijedi...

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.12.2014 13:28 (Spacecraft).
15 godina
odjavljen
offline
Re: Potražnja za iPhoneom 6 ne jenjava
Spacecraft kaže...
BudalastoStvorenje kaže...
Ajar kaže...

ovo u potpunosti korelira s činjenicom kako ni količina gluposti u svijetu ne opada. naprotiv! {#}

Vrijedi li isto za određene marke automobila, cipela, ručnih satova, košulja, donjeg rublja, suhomesnatih proizvoda itd.? Ima li taj popis kraj?

 

Nevrijedi za ovo sto si nabrojao,jer tolko preseravanja je iskljivo i samo povezano s i-phoneom. Puste redove i debilne izjave ljudi za automobile i cipele pa i dobar odojak nisam jos vidio kao za ovaj komad precijenjenog gadgeta. Uglavnom tko god kupi iphone po tim cijenam u trgovini mogu slobodn rec da je budala i da su ga zahebali. Zato prije nego kupite iphone pogledajte kolko stvarno vrijedi...

 

 

ajde ti nama reci kako se to izračunava stvarna vrijednosti nekog uređaja da i mi znamo, da nas ne vuku za nos neke jabučarske fime i ostala banda LOL

www.pazii.com
14 godina
offline
Re: Potražnja za iPhoneom 6 ne jenjava
luka28 kaže...

ajde ti nama reci kako se to izračunava stvarna vrijednosti nekog uređaja da i mi znamo, da nas ne vuku za nos neke jabučarske fime i ostala banda LOL

Čekaš da uređaj dođe na balkan, odeš u najbliži T-centar, uzmeš i kažeš "brat bratu ovo vrijedi xxxx maraka"

Swedish latin super funk.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Potražnja za iPhoneom 6 ne jenjava
ATJLučko kaže...
overhaul kaže...
ATJLučko kaže...

 

... neopisivo sam zadovoljan kupnjom mojeg belowed must have phablet gadgeta.

{#} neznam jel ironija, ili full...

 

Dečko, na kojim si ti drogama?!?! Tebe očigledno nešto jako pere u tvom mladom životu, pa ako nemaš nikog drugog vrijeđati, nemoj niti mene. Ja sam uzeo ono što MENI OSOBNO najviše odgovara, i zaboli me levo srednje uvo za Luzere kao ti, netko i nešto bez imena i prezimena. Ako ništa, budi toliko kulturan, civiliziran, parlamentaran, ako imaš uopće bele blage veze o pojmu parlamentarizam, pa me skini sa dnevnog reda ako nemaš nešto pametnije, konkretnije potkrijepljeno argumentima i ikakvim dokazima što će svrsishodno poslužiti u kulturnoj civiliziranoj diskusiji u ovoj temi na ovom forumu.

 

Gle, Lučko..niti je dečko na drogama, niti te je vrijeđao, niti je on luzer, ali iritiraš nas sve skupa, jesi sada veliki đek sa iphone uređajem, uživaj si, zaboli nas, ali ubuduće kada pišeš skrati priču,...naporan si !!

-- Kaj buš ti bum i ja --
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice