Praćenje lica u Kinect SDK-u 1.5

poruka: 6
|
čitano: 2.083
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Praćenje lica u Kinect SDK-u 1.5".
15 godina
neaktivan
offline
Praćenje lica u Kinect SDK-u 1.5

Bit če to dobra stvar, jednom kad riješe problem prevelikog "lag-a"

scientia est potentia
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Praćenje lica u Kinect SDK-u 1.5

bilo bi zgodno da se to iskoristi da bi se dobio privid 3D prostora na običnom monitoru. Npr. korisnik pomakne glavu ulijevo, a kinect software u skladu s tim ''ispravlja'' sliku na monitoru.

nešto kao

(gledajte od 2:40)

Guns don't kill people... lasers do
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.5.2012 22:50 (unchosen one).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Praćenje lica u Kinect SDK-u 1.5

"Microsoft je izbacio novi Kinect for Windows 1.5 SDK namijenjen developerima koji će razvijati naslove za Kinect na PC-u. Novost u paketu je podrška za automatsko praćenje lice korisnika s podrškom za bilježenje položaja glave, stanja obrva i oblika usta. Teoretski bi se s ovim moglo svašta napraviti, ali za sada, iskreno, nema softvera koji koristi ove mogućnosti."

 

Pa dobro, ako je tek sad izasao SDK, bilo bi zbilja cudno da vec postoje aplikacije koje koriste te iste mogucnosti. S vremenom ce doci. Kinect je stvarno ludo dobra stvar. :)

 

 

http://igrali.wordpress.com
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Praćenje lica u Kinect SDK-u 1.5

Jel će to moći ići na Linux ?

15 godina
offline
Praćenje lica u Kinect SDK-u 1.5

@igrali - Tek sada je izbacena verzija 1.5 Prijasnje verzije su bile dostupne i ranije....

 

@unchosen one - Ovaj filmic je iz 2007 i uzasno mi je zao sto taj koncept nitko nije upogonio jer se meni cini puno bolji od trenutnih 3D televizora. Istina funkcionira samo za jendu osobu, ali dok se igras sto ce ti prijatelji :)

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Praćenje lica u Kinect SDK-u 1.5
JosephBullet kaže...

@igrali - Tek sada je izbacena verzija 1.5 Prijasnje verzije su bile dostupne i ranije....

 

Rekao sam ono jer nije jasno misli li se na Windows Kinect ili na nove feature koje donosi novi SDK. Meni vise zvuci kao da se misli na novi SDK, ali dobro, nije bitno ;)

http://igrali.wordpress.com
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice