Prevara za nostalgične

poruka: 12
|
čitano: 3.160
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Prevara za nostalgične".
16 godina
offline
Prevara za nostalgične

Hvala Petricu,necu ga kupiti.Nastavit cu i dalje koristiti ovo precjenjeno smece iPhone6 ;)

Najpovoljniji web shop za PC i PS3 igre. https://www.g2a.com/r/pcgames_66-_discount-html
Moj PC  
3 6 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Prevara za nostalgične

Isti Prestigio :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Prevara za nostalgične

niti kupiti, niti ukrasti. ako ga nađem na cesti, ostavit ću ga gdje jest. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Prevara za nostalgične

A ja baš mislio uzet da stoji u regalu kraj C64.. 

 

http://images1.tickld.com/live/postimages/12328cfd9d38c9899efd50e8712e9c36.gif

 

.. zašto se gifovi ne mrdaju u galeriji? 

Creativity is allowing yourself to make mistakes. Art is knowing which ones to keep.
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.7.2015 12:51 (glava11).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Prevara za nostalgične
*dobitnik i7-4790K!, battlelog: B4stardo_CRO
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Prevara za nostalgične

Znači nešto ko Nokia Lumia, jel Petricu?

Prodana prava na ime Nokia, i zarada na nostalgiji :-P

Moj PC  
2 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Prevara za nostalgične

Nije baš prijevara kad dobiješ tačno ono šta se nudi.

 
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Prevara za nostalgične

Zašto bi bila prevara?! Dva talijanska biznismena su kupila C= brend/logo i štancaju ga na telefone. Ako osiguraju kakvu-takvu servisnu mrežu ne vidim problem, osim što igraju na kartu nostalgije (čitaj: navlakuša).

Nije li onda bezobrazno i kupiti par kontejnera Gionee Elife S5.5, nazvati ga "Grace", sazvati show za novinare i čitati izljeve sreće "Apsolutni hit ovogodišnje konferencije bio je smartfon Prestigio Grace. Riječ je o najnovijem dostupnom modelu u crnoj i bijeloj varijanti koji cilja na zahtjevnije korisnike" ?! A da paradox bude veći, renomirani domaći trgovac je uvezao originalni  Gionee Elife S5.5 i prodavao ga daleko jeftinije i sa novijim Androidom  :-)  

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.7.2015 17:04 (Luciano).
 
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Prevara za nostalgične

Kupiš Apple i prodavaš jabuke pod imenom Apple i eto "bugove prijevare"  Mislim da graničite s net.hr-ovim autorima!

12 godina
offline
Prevara za nostalgične

odlican brandirani kinez, ne vidim sto se ljudi zgrazaju i proljevaju gluposti o sporom mediateku, radi  se o 8 A53 jezgri, a znamo da je A53 jezgra otprilike brzine A9 jezgre, znaci cisti mid range telefon sa odlicnom opremom(ram, storage).

tak da od prevare tu nema niceg...

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Prevara za nostalgične

meni je naslov prva asocijacija bila telefoni Ei Niš. druga: Digitron, Buje i tek treća Obod, Cetinje 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Prevara za nostalgične

Specijalno za kolegu Ajara... Iskra ETA62 prema kojem i Xperia Z ultra izgleda maleno ;-) 

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.7.2015 16:04 (Luciano).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice