Prodaje se Jobsov certifikat o prvim Appleovim dio

poruka: 7
|
čitano: 1.164
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Prodaje se Jobsov certifikat o prvim Appleovim dio".
12 godina
protjeran
offline
Prodaje se Jobsov certifikat o prvim Appleovim dio

Dali moze proci punih 5min a da na naslovnici ne pise neko debilno sranje o Apple-u?

 

 

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
2 2 hvala 0
15 godina
offline
Prodaje se Jobsov certifikat o prvim Appleovim dio

a kaj je s gaćama koje je nosio na posljednjoj prezentaciji? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 1 hvala 0
12 godina
offline
Prodaje se Jobsov certifikat o prvim Appleovim dio
Stjepanju thumbs down radi govora mrznje! Zavrsit ces u iPrison, budes li tako protiv iJobsa.
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Prodaje se Jobsov certifikat o prvim Appleovim
Stjepanj kaže...

Dali moze proci punih 5min a da na naslovnici ne pise neko debilno sranje o Apple-u

Oprosti, ali ovo nije debilno sranje, ovo je dio povijesti. Volio Apple ili ne, ovakve vijesti volim pročitati i zanimljive su.

 

 

Vezano uz vijest, zar ne bi sad Jobsovi nasljednici imali pravo tužiti Apple? Ako mu nije omogućeno da sam pokupi privatne stvari iz ureda (a ovaj certifikat to jest), one bi mu trebale biti dostavljene ili ostavljene na porti. Sve ostalo je krađa.

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
16 godina
neaktivan
offline
Prodaje se Jobsov certifikat o prvim Appleovim dio

A gdje je pismo koje kaže da je original pismo koje kaže da je certifikat originalan? Jer kako inače vjerovati da je to pismo ono pravo?

Mislim, ovo me sad sve malo zbunjuje. Dovoljno je napraviti pismo za kopiju koje kaže da je original i onda je sve uredu. 

But how do it know
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.9.2016 7:59 (hrvooje).
 
3 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Prodaje se Jobsov certifikat o prvim Appleovim
hrvooje kaže...

A gdje je pismo koje kaže da je original pismo koje kaže da je certifikat originalan? Jer kako inače vjerovati da je to pismo ono pravo?

Mislim, ovo me sad sve malo zbunjuje. Dovoljno je napraviti pismo za kopiju koje kaže da je original i onda je sve uredu. 

Možda je taj zaposlenik, nazovimo ga Božo, ovjerio pismo kod javnog bilježnika....

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
9 godina
neaktivan
offline
Prodaje se Jobsov certifikat o prvim Appleovim dio

pa zar Forest Gump nije prvi dioničar "voća"? čak i prije samog Jobsa??? hehehe

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.9.2016 19:13 (dadn).
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice