Proširena stvarnost u navigaciji

poruka: 5
|
čitano: 1.680
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Proširena stvarnost u navigaciji".
13 godina
neaktivan
offline
Proširena stvarnost u navigaciji

Hm jel to samo navigacija ili multimedijska jednica. Ako je multimedijska uzeo bih je.

http://g.bf3stats.com/pc/xcpZmxzk/53COP-ceco.png
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Proširena stvarnost u navigaciji
ceco22 kaže...

Hm jel to samo navigacija ili multimedijska jednica. Ako je multimedijska uzeo bih je.

Da , samo nam to fali da ekipa gleda filmove dok vozi, kao da mi nisu dosta pacijenti koji jednostavno ne mogu nikako ne odgovorit na mobitel u vožnji. Oni su jako dobri u multitaskingu....yeah right

15 godina
protjeran
offline
Proširena stvarnost u navigaciji

nebi se cudio da to zabrane radi sigurnosti na cesti,

staklo je zamisljeno da se gleda kroz njega, a ne u njega

 
0 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Proširena stvarnost u navigaciji

Bilo bi super kad bi procjenjivao položaj očiju vozača pa da ti točno označi na cesti skretanje u koje moraš ući. Često puta piše da trebaš skrenuti desno, a ti nikako da vidiš gdje je skretanje (kad su male ulice u koje se ulazi iz brzih, velikih).

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Proširena stvarnost u navigaciji

Pa ako HUD tehnologija ne ometa sigurnost vojnih zrakoplova, već je povećava, kao i iskoristivost istih, čisto sumnjam da će u autima škoditi. A da se može napraviti kontraproduktivno sučelje s hrpom nepotrebnih podataka, to može, ali sam koncept je vjerujem odličan.

 
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice