Prvi originalni YouTube RED sadržaji stižu idućeg

poruka: 5
|
čitano: 1.291
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Prvi originalni YouTube RED sadržaji stižu idućeg ".
16 godina
offline
Prvi originalni YouTube RED sadržaji stižu idućeg

google ni puno ozbiljnije usluge ne moze postavit na noge, kamoli ovakve bedastoce sa bedacima u glavnim ulogama

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Moj PC  
15 0 hvala 0
14 godina
offline
Prvi originalni YouTube RED sadržaji stižu idućeg

Baš sam pomislio - tko će platit za takve bedastoće. A opet, onaj tko to plati treba platiti trostruko jer glupost košta :-)

Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Prvi originalni YouTube RED sadržaji stižu idućeg

Pandora, Spotify, Netflix... sve se to placa, ne? :D isto ce biti i sa REDom...

 

Zasto netko ne bi platio za kvalitetan online ontent?

Recimo, svatko je danas u stanju odraditi emisiju poput top geara i ponuditi ju tzrzistu na konzumiranje... mozda 1. gana nece biti top vrhunskih emisija ali nije bilo ni kvalitetnog youtube sadrzaja prvih godina, nitko se toga ne sjeca? :D

 

 

ugl. ajmo na snimanje, cure i decki!

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Prvi originalni YouTube RED sadržaji stižu idu
nixass kaže...

google ni puno ozbiljnije usluge ne moze postavit na noge, kamoli ovakve bedastoce sa bedacima u glavnim ulogama

Ali svejedno zarađuju milijarde na svemu tome. 

But where did he come from, this fleck of spite in an abandoned paradise?
14 godina
offline
Re: Prvi originalni YouTube RED sadržaji stižu idu

Preduvjet za emisije poput top geara (ili bilo kojeg kvalitetnog programa) su dobri scenaristi, režiseri, snimatelji... a oni nisu besplatni. Tehnički gledano svatko je u stanju snimiti takvu emisiju ako izuzmemo da treba u najmanju ruku puuuuno talenta i nešto love.
Youtube nije imao kvalitetnih sadržaja, bit je u tome da su ljudi mogli stavljati svoj sadržaj i to je ono što im je bilo zanimljivo. Deda gledaj prve korake svog unuka, prijatelji gledajte moju zlu mačketinu zbog koje se ne usudite doći na večeru. Iskreno youtube danas ima možda 1 promil nekog sadržaja koji vrijedi pogledati ali u svoj toj masi videa nađe se i nešto dobro, korisno, zanimljivo. >99,9% youtubea je smeće.
Pandoru ljudi koriste kao autoradio, Spotify kao walkman, Netflix kao videoteku... a što će zamijeniti Youtube RED? S ovakvom ponudom možda jedino nekoj babi buljenje na susjedov balkon. :-)

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice