Prvo autonomno plovilo stiže iduće godine

poruka: 7
|
čitano: 1.353
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Prvo autonomno plovilo stiže iduće godine".
12 godina
offline
Re: Prvo autonomno plovilo stiže iduće godine
Ne bas. Taj brod ce imati posadu naredne tri godine.
Rizik nezgode/pogreske na elektronici/... je prevelik da bi se eliminirala posada.
vicious
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Prvo autonomno plovilo stiže iduće godine

Ide tužba, Horvatinčić je to već patentirao...

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
 
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Prvo autonomno plovilo stiže iduće godine

Bolje nikakva posada nego da su Filipinski mornari.

Among us we represent islands of time as well as separate oceans of perspective.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Prvo autonomno plovilo stiže iduće godine

 Brzo ko munja. Service Speed 6 knots, top speed 10 knots. 

 

https://boats.drivemag.com/news/the-first-electric-powered-autonomous-container-ship-to-be-launched-in-2018 

 

 

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being col
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Prvo autonomno plovilo stiže iduće godine
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Prvo autonomno plovilo stiže iduće godine
SupremeCommander kaže...

 Brzo ko munja. Service Speed 6 knots, top speed 10 knots. 

 

https://boats.drivemag.com/news/the-first-electric-powered-autonomous-container-ship-to-be-launched-in-2018 

 

 

 Prevozit će gnjojivo. Zašto je važno da gnjojivo brzo stigne na odredište? Pokvarit će se? Da ga onda šalju Hyperloopom, stiglo bi za 5 minuta.

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.7.2017 23:30 (markoBT).
12 godina
offline
Re: Prvo autonomno plovilo stiže iduće godine
U podrucju kamo ce ploviti imas cesto stvarno jake nalete vjetrova. Dodatna snaga tj brzina dobro bi mu dosla da lakse manevrira.

U slucaju da su umjetna gnojiva na bazi hipoklorida (pa dodje do nekakvog pozara), nastala bi stvarno velika eksplozija. Dodatna brzina bi mu pomogla da se odmakne na sigurnu udaljenost od naselja.
vicious
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice