PS4 Pro i PS4 Slim nastavljaju eru PlayStationa

poruka: 34
|
čitano: 9.527
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "PS4 Pro i PS4 Slim nastavljaju eru PlayStationa".
16 godina
offline
PS4 Pro i PS4 Slim nastavljaju eru PlayStationa

nema podrske za 4k UHD BD 

 

a bili su early adaptori po tom pitanju od ps1!

 

hd 60 fps ni rijeci...prezentacija katastrofalna

 

kao da prek k to rade 

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.9.2016 22:58 (4mal).
Moj PC  
6 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
PS4 Pro i PS4 Slim nastavljaju eru PlayStationa

S obzirom da nemam PS4, a imam 720p TV, sad bih mogao kupiti PS4, kad će cijena pasti za 50€.

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.9.2016 23:38 (DanielDJ994).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PS4 Pro i PS4 Slim nastavljaju eru PlayStationa

sony radi na 1080 rezoluciji tako da ti svejedno treba bolji tv

Stranice su trenutno nedostupne.
Moj PC  
0 1 hvala 0
10 godina
offline
Re: PS4 Pro i PS4 Slim nastavljaju eru PlayStation
4mal kaže...

nema podrske za 4k UHD BD 

 

a bili su early adaptori po tom pitanju od ps1!

 

hd 60 fps ni rijeci...prezentacija katastrofalna

 

kao da prek k to rade 

Ajd, prostite na izrazu, ne kenjaj. Jednostavno nema smisla da zbog 2 promila usera kojima taj famozni 4k UHD BR ko fol treba bezpotrebno dizu cijenu konzole, dijelovi potrebni za taj novi 4k BR 3-4 puta skuplji u odnosu na dosadasnje, plus trziste ionako ide u smjeru clouda i streaminga. Btw Sony je imao svoju skolu s overkill komponentama na consumer hardweru, PS3 je debelo kasnio te bio preskup s hrpom kvarova bas ponjavise zbog original Bluraya. 399 je odlicna cijena.

A sto se tice FPS i reze, to je ionako odluka cisto do devlopera. Osobno da sam sef kakvog razvojnog studija uvijek bi dao naredjenje da se SP na konzolama razvija iskljucivo za 30fps i sva hardwerska snaga potrosi na sto kvaliténiju grafiku, input lag te fps dropovi zbog razlike u arhitekturi su na konzolama u odnosu na PC osjetno manji. Dzjaba PCiju toliko mocniji hardwer kad s vizualne strane nista ni ne moze prismrdit PS ekskluzivama, primjerice Uncharted je space shuttle za sva ona +60FPS popularna sarena online sranja, ajde Star Citizen, ali izlazak te igraju mozda docekaju nasi unuci pod uvjetom da Chrisu Robertsu ne posustene dotok love i kolumbijskog bijelog...

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.9.2016 0:41 (Statsman).
16 godina
offline
PS4 Pro i PS4 Slim nastavljaju eru PlayStationa

tebi nema meni ima tochka! eod.

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.9.2016 0:02 (4mal).
Moj PC  
2 6 hvala 0
15 godina
offline
Re: PS4 Pro i PS4 Slim nastavljaju eru PlayStation
Statsman kaže...

 1080p je bio na zalasku 2013., baš kada je i izašao PS4. Ajde da onda barem vrti u 1080p@60.

 

Novi Xbox Scorpio će imat podršku za 4k...u igrama.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
16 godina
offline
Re: PS4 Pro i PS4 Slim nastavljaju eru PlayStation

podrska jako malo znaci, ima i moja R7 240 podrsku za 1200p pa nema nikakve koristi od toga.

ovaj 4k u xboxu ce sluziti samo za marketing.

jedva da mozes naci desktop komponente koje ugodno tjeraju 4k u prihvatljivom FPS-u (i za to ti trebaju dvije kartice), a di su od toga konzole.. konzola sa full 4k podrskom (prihvatljiv 60fps setup) bi kostao kao posteni workstation, sto nikome trenutno nije u interesu.. mozda tamo, za par godina dodje nesto slicno.

@4mal, eod je cim se nema valjanog argumenta :)

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.9.2016 0:49 (nixass).
15 godina
offline
Re: PS4 Pro i PS4 Slim nastavljaju eru PlayStation

RX480 bi vrtio portane igre u 4k na 30 fpsa. Toliko PS4 vrti full hd sada.

 

A Rx480 se namece kao prvi izbor za Scorpio.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
10 godina
offline
Re: PS4 Pro i PS4 Slim nastavljaju eru PlayStation
Mitch kaže...
Statsman kaže...

 1080p je bio na zalasku 2013., baš kada je i izašao PS4. Ajde da onda barem vrti u 1080p@60.

 

Novi Xbox Scorpio će imat podršku za 4k...u igrama.

 Da hoce, ali Scorpio nece jos bar godinu dana, sto u ITiju nije tako malo, i sto kad se pojavi nece sigurno ic po 399 vec vjerojatno od 499, naravno govorimo o cjenama preko bare, kad nas je sve proporcionalno skuplje. Btw ne bi me nimalo iznenadilo da da par mjeseci poslije izlaska novog xBoxa Sony najavi neki novi PS i tako ukrug, prosla su vremena desetogodisnjih ciklusa.

16 godina
offline
Re: PS4 Pro i PS4 Slim nastavljaju eru PlayStation
Mitch kaže...

RX480 bi vrtio portane igre u 4k na 30 fpsa. Toliko PS4 vrti full hd sada.

 

A Rx480 se namece kao prvi izbor za Scorpio.

 velim, vrti i moja rr7 240 1200p al je sve to skupa za plakati, a cilj je da igra i izgleda lijepo a ne samo da ima nabrijanu rezoluciju.

ako RX480 vrti 4K prihvatljivo, sto je nemoguce, kak tek onda radi gtx 1080? cak ni gtx jos nije za ugodno max 4k igranje.

(btw imam rx470, par posto slabija od rx480, miljama je to od ugodnog 4k, cak i 1440p, za 1080p dusu dalo).

btw, rx480 ima malo prevelik (mislim) tdp da bi ga samo tako stavili u konzolu..

 

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.9.2016 1:02 (nixass).
15 godina
offline
Re: PS4 Pro i PS4 Slim nastavljaju eru PlayStation

Nix...grafa je nesto jaca od RX480, ali mobilnija verzija...ne radim tamo pa ne znam sto je konkretno,ali uglavnom se najvise tako pise da je performansama malo ispod GTX1070 ali ima vise jezgara. Takoder radi se o prijelazu na Vulkan najvjerojatnije. Rx480 drzi bez beda vecinu igara na medium @ 30 fps u 4k, a konzole imaju bitno losije i manje graficki zahtjevnije (manji AA, manje shadowa, manji drawing distance) igre.

 

Ne vidim problem ako su sadasnje glasine istinite. Radit ce s 6 teraflopsa u 4k...jednakim performansama kako radi PS4 na 1080p.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.9.2016 1:10 (Mitch).
8 godina
offline
Re: PS4 Pro i PS4 Slim nastavljaju eru PlayStation
Mitch kaže...

RX480 bi vrtio portane igre u 4k na 30 fpsa. Toliko PS4 vrti full hd sada.

 

A Rx480 se namece kao prvi izbor za Scorpio.

 Scorpio postoji samo na papiru, pitanje kad ce izac i kolko ce kostat 

Novi PS4 kosta 399€ kaj je vrhunski, ocekivat pravo 4k igranje za tu cijenu nije realno.

 

 

Ocito da ne zele ponavaljat ono kaj je bilo sa PS3 koji je bio preskup 
Pa i PS2 je kostao oko 5000kn kad je izasao u hrvatskooj, a kolko je ovo jeftinije. 
Nema masa novaca da daje tolko za konzole.

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.9.2016 1:17 (Santana).
15 godina
offline
Re: PS4 Pro i PS4 Slim nastavljaju eru PlayStation

To se definitivno slazem...pravi Full Hd gaming na PCu je neisplativo skuplji u odnosu na PS4/X1.

 

 

Pogotovo ako malo jace krene Ps Now.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
15 godina
offline
PS4 Pro i PS4 Slim nastavljaju eru PlayStationa

po meni i mom skromonom misljenju ovo je super.

Pojacili su konzolu za isti novac, uskoro izlazi i Scoripio te Nintendno NX nesto cu vec izabrati - najvjerojatnije NX ali treba vidjeti sto ce biti od te konzole prvo.

 

Dakle devovi igre za konzole rade jako pazljivo i pomno. Igre na konzolama s 30 fpsa rade tako da si uvjeren da radi na vise jer jednostavno sve radi glatko i bez prijekorno.

Nadalje niti jedan drugi igrac nema prednost nad tobom radi vise frejmova itd.. Dakle jedan sistem i zato je devovima izmedu ostalog lakse razviti dobru igru za konzolu. PC svaki korisnik prakticki ima nesto drugacije vise manje niti jedan pc nema istu postavke u windowsima, isti hw itd...

 

400 eura dobis mašinu gdje se diviš grafici kakvu na pc-u mozes imati ali je rijetko kada dozivis o igrovisti da ne govorim.

Konzole imaju svoju publiku i ona ce cijeniti ovo, ostali jbga.

 

Pogledavši teme u natrag nekoliko mjeseci u temama za PC se samo brinu koliko fpsa imam i koji je gpu usage i koja je graficka/procesor jaci. U temama konzola mozes naci komentare o igrama, koju igru uzeti, preporuke headseta itd..

 

Treba se igrat a ne kenjat o fpsima, za broj slicica u sekundi imate PC za sve ostalo konzole tko voli neka kupi tko ne neka ignorira

Moj PC  
6 1 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
PS4 Pro i PS4 Slim nastavljaju eru PlayStationa

Novinari su odušvljeni, navodno 4K funkcionira jako dobro makar bio i upscalani 1080p.

 

http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2016-three-hours-with-playstation-4-pro

 

 

Bome ovo je već PC peasants, console master race 

Moj PC  
0 2 hvala 0
10 godina
offline
Re: PS4 Pro i PS4 Slim nastavljaju eru PlayStation
toxic kaže...

po meni i mom skromonom misljenju ovo je super.

Pojacili su konzolu za isti novac, uskoro izlazi i Scoripio te Nintendno NX nesto cu vec izabrati - najvjerojatnije NX ali treba vidjeti sto ce biti od te konzole prvo.

 

Dakle devovi igre za konzole rade jako pazljivo i pomno. Igre na konzolama s 30 fpsa rade tako da si uvjeren da radi na vise jer jednostavno sve radi glatko i bez prijekorno.

Nadalje niti jedan drugi igrac nema prednost nad tobom radi vise frejmova itd.. Dakle jedan sistem i zato je devovima izmedu ostalog lakse razviti dobru igru za konzolu. PC svaki korisnik prakticki ima nesto drugacije vise manje niti jedan pc nema istu postavke u windowsima, isti hw itd...

 

400 eura dobis mašinu gdje se diviš grafici kakvu na pc-u mozes imati ali je rijetko kada dozivis o igrovisti da ne govorim.

Konzole imaju svoju publiku i ona ce cijeniti ovo, ostali jbga.

 

Pogledavši teme u natrag nekoliko mjeseci u temama za PC se samo brinu koliko fpsa imam i koji je gpu usage i koja je graficka/procesor jaci. U temama konzola mozes naci komentare o igrama, koju igru uzeti, preporuke headseta itd..

 

Treba se igrat a ne kenjat o fpsima, za broj slicica u sekundi imate PC za sve ostalo konzole tko voli neka kupi tko ne neka ignorira

 

Ti si ozbiljan? Pa šta te teme nemaš na odvojeno na forumu( pojedine igre,izbor headseta i masu druge periferije)?  O čemu bi tribalo raspravljat na topicu o grafičkim karticama po tebi?

Evo samo sam bacija oko na ps temu, od zadnjih 10 postova bar 3 ih je o fpsu. 

 

Šta se tiče 400 € za to si dobija 7870 i nekavi jaguar od 200kn ka u mom HTPC-u(samo na još nižem taktu),da je to Apple bilo bi vike po forumu. 

Ja i dalje ne vidim ikakvu prednost osim eskluziva i mislim da u konačnici nije ništa isplatljiviji od PC-a ako isti ne služi isključivo za igranje. Jedna r9 290 je imala istu cijenu ka ps4(u početku), a još je relevantna kartica nije nešto ispod 480 ako i je uopće.

 

11 godina
neaktivan
offline
Re: PS4 Pro i PS4 Slim nastavljaju eru PlayStation
Uozbilji se. Ono sto ja vrtim na 1070 i 1440p ROG monitoru, Sony (kojega takodjer imam i zna sta pricam) nece jos jako dugo doseci. Kada zavrti igru u 144fpsa na 1440p rezi - mozemo pricati o nadmoci, za sada, to je samo igrackica za mog cetverogodisnjeg sina.
9 godina
protjeran
offline
PS4 Pro i PS4 Slim nastavljaju eru PlayStationa

Xbox One S ima 4K Blu-ray player, tako da lagan izbor.

Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
offline
PS4 Pro i PS4 Slim nastavljaju eru PlayStationa

Pa i ne bash kada pola xone naslova vec je i dolazi na wp10

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PS4 Pro i PS4 Slim nastavljaju eru PlayStation
Magnolia_fan kaže...

Xbox One S ima 4K Blu-ray player, tako da lagan izbor.

Da baš, nema službene prodaje u HR, nema HR storea, nema službene podrške, nemaš kaj staviti u taj UHD 4k player, ako imaš računalo sve su igre dostupne i na njemu, puno manje igrača nego na PS4, za godinu dana izlazi im 3 verzija iste konzole ... nastavi niz...

16 godina
offline
PS4 Pro i PS4 Slim nastavljaju eru PlayStationa

Ima za narucit preko amazona uhd 4k bd ove oko 30 baxa su za sada ...a sa ostalim se slazem 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: PS4 Pro i PS4 Slim nastavljaju eru PlayStation
movie kaže...
Magnolia_fan kaže...

Xbox One S ima 4K Blu-ray player, tako da lagan izbor.

Da baš, nema službene prodaje u HR, nema HR storea, nema službene podrške, nemaš kaj staviti u taj UHD 4k player, ako imaš računalo sve su igre dostupne i na njemu, puno manje igrača nego na PS4, za godinu dana izlazi im 3 verzija iste konzole ... nastavi niz...

 To me ne dira, nisam u Hr. Igram igre sa prijateljima ne online neznancima.

9 godina
neaktivan
offline
Re: PS4 Pro i PS4 Slim nastavljaju eru PlayStation

Objasni mi sto ti je službena podrška, sto ti znaci HR Store? Jesmo mi dio EU? Jesmo, i onda ti ne treba nikakva podrška u RH sto je i dobro jer vani su kvalitetniji servisi i podrška. Ne živimo vise u srednjem vijeku da ti treba dozvola da odeš od jednog do drugog grada ili pošalješ paket.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.9.2016 15:15 (JozoBozo121).
15 godina
offline
Re: PS4 Pro i PS4 Slim nastavljaju eru PlayStation
4mal kaže...

Ima za narucit preko amazona uhd 4k bd ove oko 30 baxa su za sada ...a sa ostalim se slazem 

 Ima, ali jako malo naslova u ponudi..

15 godina
offline
Re: PS4 Pro i PS4 Slim nastavljaju eru PlayStation
Magnolia_fan kaže...

 To me ne dira, nisam u Hr. Igram igre sa prijateljima ne online neznancima.

Kao prvo svi nešto danas radimo a satnice su nam nepouzdane. Dođe mi da zaigram oko ponoći dok recimo neki frendovi tada već spavaju jer se ujutro ranije dižu. Ne mogu uvijek nekoga maltretirati kada se meni igra i igrati na silu kada se njima igra. Osim toga dosadi igranje protiv jednih te istih ljudi. Zato je online izvrsna stvar. Igraš kada hoćeš bez da maltretiraš ljude oko sebe i budeš maltretiran i igraš s različitim ljudima što je novo iskustvo. I prije nego je počela tekma znamo kako će se odvijati. Preko neta svaki novi igrač je nova tekma.

 

 

JozoBozo121 kaže...

Objasni mi sto ti je službena podrška, sto ti znaci HR Store? Jesmo mi dio EU? Jesmo, i onda ti ne treba nikakva podrška u RH sto je i dobro jer vani su kvalitetniji servisi i podrška. Ne živimo vise u srednjem vijeku da ti treba dozvola da odeš od jednog do drugog grada ili pošalješ paket.

Pa službena podrška znači da se mogu regati s HR acc i otići na HR store gdje mogu regati svoju kreditnu karticu i kupovati po volji. Isto tako službena podrška znači kada se konzola pokvari da je mogu odnijeti u ovlašteni servis a ne kod štefa u podrum koji je dobar s prodavačem pa su u dilu napravili servis za microsoftove konzole. Da bih došao do recimo prvog ovlaštenog servisa a to je recimo u Gratzu, trebam potrošiti bar stotinjak eura i izgubiti jedan dan života.

 

Slanje pošiljke isto tako košta novca i vremena i nije praktično jer ne šaljem iz grada u grad već iz države u državu pa ti sada vidi koliko košta jedan takav paket u dva smjera. Naravno, uvijek ti ostaje mogućnost popravka kod lokalnog šustera. PS4 ima ovlašteni servis u HR, PS4 ima HR store gdje mogu regati svoje kartice, PS4 je pokazao da ih interesiramo kao tržište a ne kao microsoft koji nas godinama ignorira.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.9.2016 15:50 (movie).
9 godina
protjeran
offline
Re: PS4 Pro i PS4 Slim nastavljaju eru PlayStation
movie kaže...
Magnolia_fan kaže...

 To me ne dira, nisam u Hr. Igram igre sa prijateljima ne online neznancima.

Kao prvo svi nešto danas radimo a satnice su nam nepouzdane. Dođe mi da zaigram oko ponoći dok recimo neki frendovi tada već spavaju jer se ujutro ranije dižu. Ne mogu uvijek nekoga maltretirati kada se meni igra i igrati na silu kada se njima igra. Osim toga dosadi igranje protiv jednih te istih ljudi. Zato je online izvrsna stvar. Igraš kada hoćeš bez da maltretiraš ljude oko sebe i budeš maltretiran i igraš s različitim ljudima što je novo iskustvo. I prije nego je počela tekma znamo kako će se odvijati. Preko neta svaki novi igrač je nova tekma.

 

 

 

 Pa xbox ima super online ne znam o cemu pricas, a sto se tice garancije to ti daje onaj tko ti je prodao konzolu. Tako je barem u civilizarnom svijetu. Dakle ako kupis konzolu sa Amazona, ti je njima saljes nazad kad se pokvari. Ne treba ti nitko iz Hr.

8 godina
offline
Re: PS4 Pro i PS4 Slim nastavljaju eru PlayStation
Magnolia_fan kaže...
movie kaže...
Magnolia_fan kaže...

 To me ne dira, nisam u Hr. Igram igre sa prijateljima ne online neznancima.

Kao prvo svi nešto danas radimo a satnice su nam nepouzdane. Dođe mi da zaigram oko ponoći dok recimo neki frendovi tada već spavaju jer se ujutro ranije dižu. Ne mogu uvijek nekoga maltretirati kada se meni igra i igrati na silu kada se njima igra. Osim toga dosadi igranje protiv jednih te istih ljudi. Zato je online izvrsna stvar. Igraš kada hoćeš bez da maltretiraš ljude oko sebe i budeš maltretiran i igraš s različitim ljudima što je novo iskustvo. I prije nego je počela tekma znamo kako će se odvijati. Preko neta svaki novi igrač je nova tekma.

 

 

 

 Pa xbox ima super online ne znam o cemu pricas, a sto se tice garancije to ti daje onaj tko ti je prodao konzolu. Tako je barem u civilizarnom svijetu. Dakle ako kupis konzolu sa Amazona, ti je njima saljes nazad kad se pokvari. Ne treba ti nitko iz Hr.

 Pa u tome je i problem. 
Puno veca zajebancija nego otic do sancta domenice.

9 godina
neaktivan
offline
Re: PS4 Pro i PS4 Slim nastavljaju eru PlayStation

Kako je veća zajebancija otići do pošte i poslati njima paket? Mislim, i ja sam prije bio skeptik oko toga garancija vani i to, ali sad vidim da mi je to čak jednostavnije nego se prepirat s našim u dućanima i servisima koji pokušavaju prebaciti odgovornost na tebe. 

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
12 godina
neaktivan
offline
Re: PS4 Pro i PS4 Slim nastavljaju eru PlayStation
Statsman kaže...
4mal kaže...

nema podrske za 4k UHD BD 

 

a bili su early adaptori po tom pitanju od ps1!

 

hd 60 fps ni rijeci...prezentacija katastrofalna

 

kao da prek k to rade 

Ajd, prostite na izrazu, ne kenjaj. Jednostavno nema smisla da zbog 2 promila usera kojima taj famozni 4k UHD BR ko fol treba bezpotrebno dizu cijenu konzole, dijelovi potrebni za taj novi 4k BR 3-4 puta skuplji u odnosu na dosadasnje, plus trziste ionako ide u smjeru clouda i streaminga. Btw Sony je imao svoju skolu s overkill komponentama na consumer hardweru, PS3 je debelo kasnio te bio preskup s hrpom kvarova bas ponjavise zbog original Bluraya. 399 je odlicna cijena.

A sto se tice FPS i reze, to je ionako odluka cisto do devlopera. Osobno da sam sef kakvog razvojnog studija uvijek bi dao naredjenje da se SP na konzolama razvija iskljucivo za 30fps i sva hardwerska snaga potrosi na sto kvaliténiju grafiku, input lag te fps dropovi zbog razlike u arhitekturi su na konzolama u odnosu na PC osjetno manji. Dzjaba PCiju toliko mocniji hardwer kad s vizualne strane nista ni ne moze prismrdit PS ekskluzivama, primjerice Uncharted je space shuttle za sva ona +60FPS popularna sarena online sranja, ajde Star Citizen, ali izlazak te igraju mozda docekaju nasi unuci pod uvjetom da Chrisu Robertsu ne posustene dotok love i kolumbijskog bijelog...

 Bogami ga ti kenjaš. 4K je već odavno u trendu. I dosta mu je i cijena opala, na prilično normalnu. Pa već par godina imaš Xiaomijev 4K TV koji je na izlasku koštao oko 600$. Taman koliko je kod nas prije nekoliko godina koštao najjeftiniji 1080p 42" TV kad sam ga ja kupio. A ovaj Xiaomijev i veći i bolji 300 puta...

Onaj ko kupuje ove konzole na izlasku, i igre za njih, sigurno već ima i 4K TV. A ako nema sigurno mu nije problem priuštiti jedan. A drugo smo mi koji nabavimo konzolu kada joj totalno padne vrijednost. Ili koji kupujemo 720p TV kada su 4K TV-ovi u trendu.

12 godina
neaktivan
offline
Re: PS4 Pro i PS4 Slim nastavljaju eru PlayStation
Mitch kaže...

RX480 bi vrtio portane igre u 4k na 30 fpsa. Toliko PS4 vrti full hd sada.

 

A Rx480 se namece kao prvi izbor za Scorpio.

 Ma neće u Scorpiu biti nikakav RX 480. Samo približno tfps-a, što ne mora značiti ništa. Jer će ti Tflopsi u konzoli biti ugrađeni na APU (jedan čip, SoC). Ja vjerujem da će biti na bazi Vega čipa, sa HBM memorijom. Ne zaboravi da RX 480 tek overklokovan dostiže 6 Tflopsa, koliko je najavljeno za Project Scorpio. A u konzoli, gdje je bitna potrošnja, sigurno neće ići na ovrklok nečega. Prije da će to biti downklokovan Vega čip.

A što se tiče 4K igranja, ne sumnjam da će moći. Pusti ove priče o tome kakav ti PC treba za 4K. Konzola nije PC, što se više puta pokazalo. U konzoli nije OS za svašta, nego je samo podređen igranju. A i hardver isto (low level). Dovoljno je pogledati samo kakve zahtjeve novije igrice traže na PC-u. Jes da na PC-u i daju više nego na konzolama. Ali i minimalni zahtjevi su puno iznad hardvera koji se nalazi u konzolama.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice