Račno računalo

poruka: 16
|
čitano: 2.548
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Račno računalo".
14 godina
neaktivan
offline
Račno računalo

Šta če još izmisliti,računalo koje nećemo morati ukopčati u struju,nego će biti mali miš unutra koji vrti onaj kotur ili kako već i proizvodi energiju koja je potrebna računalu. Na HDD nećemo ništa više stavljati,nikakve fajlove,pjesme,nego ćemo stavljati na neke gliste jer će ubrzo ljudi shvatiti da zapravo gliste imaju mogučnost pohranjivanja podataka na sebe  sa čak 10 eksabajta memorije. -.-

Some people say that if you play a Windows install CD backwards you will hear demon voices commanding you to worship Satan. But that's nothing. If you play it forward it will install Windows.
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.4.2012 14:51 (filipvk1000).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Račno računalo

Vracamo se natrag u proslost kada smo to vec imali. Se sjecate malog masinjista koji sve radi?

 

BTW, kada sam procitao naslov "Racno racunalo" pomislio sam da se radi o novom izrazu za rack {#}

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Račno računalo

Ja sam pročito "Ručno" xDDDD

Moj PC  
19 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Račno računalo

Svašta!
Baš kao što si rekao, "...čime se pojedini znanstvenici bave".

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Račno računalo

Ovo je u rangu napušenih razgovora

 

[Zagledam se u daljinu] "Kak bi definirao ŠIRE"

Frend [Uvlači dim] "Bočno dulje"

Moj PC  
26 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Račno računalo

Netko mora..

Tvoj win ovo nemoze http://www.youtube.com/watch?v=3V6365NQrV0 // Win 7 na osx-u http://www.youtube.com/watch?v=Co5BnTQDh2A
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.4.2012 14:21 (bistri).
Moj PC  
16 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Račno računalo
Cudi me kako na IT forumu ljudi primitivno gledaju na ovako neke projekte.

Prije par stotina godina bi te spalili da si pogodio kakvo ce vrijeme biti drugi dan, a vidim da se neke primitivne stvari nikada nece promjenit.

Sta bi toliko bilo lose da podatke zapisujemo na neke bioloske stvari ili da nam struju "proizvodi mis koji trci na kotacu"?
First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
15 godina
neaktivan
offline
Re: Račno računalo

Meni se svidja ovo racno racunalo. Imas doma kutiju rakova koji npr predstavljaju novu graficku karticu. I onda navecer kad ogladnim spremim malo rakova na buzaru, a ove preostale malko overclockam da se ne osjeti nedostatak zive mase.

Origin: F4stReload ----- | ----- Nema na čemu! ----- | ----- Google is your friend ----- | -----
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.4.2012 20:43 (Zura).
16 godina
offline
Re: Račno računalo

Nije fora u tome da se živi rakovi upotrijebe za računalo, nego da

se njihov obrazac ponašanja iskoristi u standardnom računalu

It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.4.2012 15:10 (segregator).
14 godina
offline
Račno računalo

Nemojte podcijenjivati nikoga koji koristi "reference" iz prirode za poboljšavanje postojećih ili izum novih. Gledao sam dokumentarac na viasat exploreru kako američka vojska odnosno proizvođači aviona Boeing i lockheed koriste način obrušavanja orla za postizanje većih brzina aviona i sl. Također većina stvari je viđena upravo u prirodi i preuzeta i usavršena.

 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
 
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Račno računalo

Pa puno stvari se bazira na prirodi, u biti skoro sve.
Japanci, samo naprijed :D nek se tehnologija razvija

Give a man a fish; you have fed him for today. Teach a man how to fish; and you have fed him for a lifetime
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Račno računalo

Šta ćemo kad rakovi krepaju? xD {#}

A pogotovo kad zaigramo neki novi naslov, rakovi se ustrče da se polome. 

Pomogao sam? Zar nije lakše kliknuti gumb:Hvalaili Thumb Up, nego pisati nepotrebni(spam) post sadrzaja Hvala
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.4.2012 19:40 (xZero).
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Račno računalo
xZero kaže...

Šta ćemo kad rakovi krepaju? xD {#}

A pogotovo kad zaigramo neki novi naslov, rakovi se ustrče da se polome. 

Ako ovo sa rakovima bude zaživilo,nebrini,u obližnjoj informatičkoj trgovini uvijek će biti rakova,koji će koštati do cca 1000 kuna...

Ili prošetaš do obližnjeg restorana i pitaš tamo da uzmeš jednog živog,za cca 99 kuna. 

Some people say that if you play a Windows install CD backwards you will hear demon voices commanding you to worship Satan. But that's nothing. If you play it forward it will install Windows.
15 godina
offline
Račno računalo

{#} A na koliko gigaherca rade ti rakovi. Samo neka paze da se ne pregriju.

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Račno računalo

Ne mogu vjerovati koliko duhovitih komentara u jednoj ovakvoj temi{#}

 

I onda vele da informatičari nemaju smisla za humor{#}

Old Insomniac
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Račno računalo
markoal kaže...

Pa puno stvari se bazira na prirodi, u biti skoro sve.
Japanci

da.. slažem se. I Japanci se baziraju na prirodi. :D

Mada, čovjek bi reko da su strojevi kad ih malko bolje pogledaš. :DD

Origin: F4stReload ----- | ----- Nema na čemu! ----- | ----- Google is your friend ----- | -----
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice