Rasprodan Mac Pro

poruka: 60
|
čitano: 6.509
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Rasprodan Mac Pro".
16 godina
offline
Rasprodan Mac Pro

Pa normalno da je rasprodan kad su ih napravili manju količinu. Nije da su prodali milijune komada... 

 

 
26 2 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Rasprodan Mac Pro
rasprodan na slican nacin kao i WP8 uredjaji :)
Moj PC  
4 7 hvala 0
12 godina
offline
Rasprodan Mac Pro

Dobar je ovo stroj a i nije preskup ako se pokaze da je hladjenje efikasno. Jedino mu mogucnost nadogradnje nije bas vrlina pa ga osobno ne bi kupio.

 
4 8 hvala 1
12 godina
odjavljen
offline
Re: Rasprodan Mac Pro
BlueMax kaže...

Dobar je ovo stroj a i nije preskup ako se pokaze da je hladjenje efikasno. Jedino mu mogucnost nadogradnje nije bas vrlina pa ga osobno ne bi kupio.

 

Navodno da je užasno glasan.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Rasprodan Mac Pro
BlueMax kaže...

Dobar je ovo stroj a i nije preskup ako se pokaze da je hladjenje efikasno. Jedino mu mogucnost nadogradnje nije bas vrlina pa ga osobno ne bi kupio.

Kako misliš da nije preskup? Koliko mi se čini D300 nije pretjerano jaka GPU (ako je istina da je to apple brendiran firepro W5000) http://www.videocardbenchmark.net/gpu.php?gpu=FirePro+W5000

 

Kakav je taj xeon cpu? ista stvar ko i7, ali bez integriranog gpu?

 

 

let's put a smile on that face
16 godina
odjavljen
offline
Rasprodan Mac Pro

D300 je navodno R9 270x sto je vrlo dobra grafa.

 

Uglavnom, ne kuzim kak su uspijeli sve natrpati u tu kutijicu, uglavnom predobro, doslovno je mozes furat u ruksaku.

http://isvijet.com.hr
 
5 5 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Rasprodan Mac Pro
Edge kaže...

D300 je navodno R9 270x sto je vrlo dobra grafa.

 

Uglavnom, ne kuzim kak su uspijeli sve natrpati u tu kutijicu, uglavnom predobro, doslovno je mozes furat u ruksaku.

 

Kutijica? 

Pa veličine je kante za smeće. Ako ti uspiješ natrpati u ruksak svaka ti čast.

Pod ruksak smatram normalan ruksak, a ne neki "ruksak za preživljavanje" koji je visok 50cm i širok 40cm.

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.12.2013 12:32 (Deawood).
16 godina
odjavljen
offline
Re: Rasprodan Mac Pro
Deawood kaže...
Edge kaže...

D300 je navodno R9 270x sto je vrlo dobra grafa.

 

Uglavnom, ne kuzim kak su uspijeli sve natrpati u tu kutijicu, uglavnom predobro, doslovno je mozes furat u ruksaku.

 

Kutijica? 

Pa veličine je kante za smeće. Ako ti uspiješ natrpati u ruksak svaka ti čast.

Pod ruksak smatram normalan ruksak, a ne neki "ruksak za preživljavanje" koji je visok 50cm i širok 40cm.

 

Ako tebi ovo ne stane u ruksak onda ne znam.

 

http://www.wired.com/images_blogs/gadgetlab/2013/06/20130610_WWDC_00118.jpg

 

 

http://isvijet.com.hr
13 godina
neaktivan
offline
Re: Rasprodan Mac Pro

stane u školsku torbu bez problema :))

12 godina
neaktivan
offline
Re: Rasprodan Mac Pro
Deawood kaže...
BlueMax kaže...

Dobar je ovo stroj a i nije preskup ako se pokaze da je hladjenje efikasno. Jedino mu mogucnost nadogradnje nije bas vrlina pa ga osobno ne bi kupio.

 

Navodno da je užasno glasan.

Koliko sam vidio deklaracije dB su niski.

Slušaj svoje srce! o_O ..... Eem. Who am I kidding? Samo budi logičan! :-)
12 godina
offline
Re: Rasprodan Mac Pro
Deawood kaže...
Edge kaže...

D300 je navodno R9 270x sto je vrlo dobra grafa.

 

Uglavnom, ne kuzim kak su uspijeli sve natrpati u tu kutijicu, uglavnom predobro, doslovno je mozes furat u ruksaku.

 

Kutijica? 

Pa veličine je kante za smeće. Ako ti uspiješ natrpati u ruksak svaka ti čast.

Pod ruksak smatram normalan ruksak, a ne neki "ruksak za preživljavanje" koji je visok 50cm i širok 40cm.

Ja sam cuo da je velicine kontejnera. I to ne ovog ulicnog nego brodskog.

12 godina
odjavljen
offline
Re: Rasprodan Mac Pro
Edge kaže...
Deawood kaže...
Edge kaže...

 

 

Ako tebi ovo ne stane u ruksak onda ne znam.

 

http://www.wired.com/images_blogs/gadgetlab/2013/06/20130610_WWDC_00118.jpg

 

 

 

Visok je 25cm, promjera je 16.7cm i težak je 5kg.

A ja imam onaj mali Converse ruksak i vjerovatno bih nosio još nešto pa mi ne stane.

 

A pod kutijicu se smatra kuticija od npr. Ferrero Rocher.

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.12.2013 13:12 (Deawood).
12 godina
offline
Rasprodan Mac Pro

Nemoj se vadit, jos se dublje ukopavas. Trebao si izbrisati onaj post a ne ga editirati.

 
11 4 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Rasprodan Mac Pro
BlueMax kaže...

Nemoj se vadit, jos se dublje ukopavas. Trebao si izbrisati onaj post a ne ga editirati.

 

Koji "onaj"?

 

P.S Nemoj se preseravati.

12 godina
offline
Rasprodan Mac Pro

Usao si u temu i prvo si napisao da je Mac Pro bucan - a nije.

Zatim si napisao da je velicine kante od smeca - a nije

Zatim glupo vadjenje da pod "ruksak mislis" onaj koji ti imas - no comment

 

i sad bi se svadjao? a ja necu :)

peace brother

 
22 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Rasprodan Mac Pro
Deawood kaže...
BlueMax kaže...

Dobar je ovo stroj a i nije preskup ako se pokaze da je hladjenje efikasno. Jedino mu mogucnost nadogradnje nije bas vrlina pa ga osobno ne bi kupio.

 

Navodno da je užasno glasan.

Gdje si to pročitao? Sve recenzije koje sam gledao govore da je veoma tih

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
14 godina
neaktivan
offline
Rasprodan Mac Pro

Koja svađa oko stvari koja ne donosi nikome ništa. Nikad mi neće bit jasna prepucavanja Microsoft- Mac tj ne rasprave nego svađe. Vjerovatno je jako kvalitetan proizvod s obzirom da se radi o Appleu ali i vjerovatno cjenovno pravo malo bogatstvo jer se radi o Appleu. A ovo za rasprodaju, oni inače ne puštaju prevelike količine tako da me ne iznenađuje da je "rasprodan" jer to lijepo zvuči kada je marketing u pitanju.

 
6 3 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Rasprodan Mac Pro
BlueMax kaže...

 

Zatim si napisao da je velicine kante od smeca - a nije

Zatim glupo vadjenje da pod "ruksak mislis" onaj koji ti imas - no comment

 

 

 

Možda si ti mene krivo shvatio, ali ja mislim na uredsku kantu za smeće (p.s nije od nego kante za smeće).

To sam kasnije rekao, ali prvotno sam rekao normalni ruksak, znaći ne nikakav veliki ruksak.

A i nisam rekao pod koji ruksak mislim nego da u moj ruksak nebi stao.

 

power_user kaže...
Deawood kaže...
BlueMax kaže...

Dobar je ovo stroj a i nije preskup ako se pokaze da je hladjenje efikasno. Jedino mu mogucnost nadogradnje nije bas vrlina pa ga osobno ne bi kupio.

 

Navodno da je užasno glasan.

Gdje si to pročitao? Sve recenzije koje sam gledao govore da je veoma tih

 

Trenutno nemam taj link, ali bilo je navedeno kao da je u IDLE "whisper-quiet", ali u loadu s obzirom na Xenon procesor i dvije grafičke da dolazi do visokih temperatura i da se glasnoća dosta povisi.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Rasprodan Mac Pro
Imam Xeona u serveru i radi bolje od i7. Cim su stavljali Xeon automatski znaci profesionalu jer se radi o serverskom procu. Nadam se da su stavljali i SAS diskove.
Sto se tice cijene, je to skuplje od ostalog ali ne bas previse. Ako usporedimo sa grafickim stanicama ili serverima onda je u rangu.
Design je, ko uvijek, fantastican i totalno drugaciji od ostalih. Niko nema muda tako nesto napravit i uskoro bumo imali poplavu slicnih designa. Kad vidim Maca od supruge i bilo sto drugo - dan i noc. Rucke za nosenje, jedna ruckica koja ga otvara i pruza cijelu unutrasnjost na dohvatu... sve samo click, click. Mozda vam to nije bitno ali meni itekako znaci da se ne porezem na ostrim rubovima, da ne moram trazit sarafe, trgat plehove da bi stavio karticu...
13 godina
online
Re: Rasprodan Mac Pro

 Mozda vam to nije bitno ali meni itekako znaci da se ne porezem na ostrim rubovima, da ne moram trazit sarafe, trgat plehove da bi stavio karticu...

A to radiš svaki dan jel? 

 

 

 

No dobro, priznajem sarkazam, iz mene govori jal čovjeka koji zna da si nikad neće moć priuštit Mac.

Bože, učini me bogatim, samo da vidim dal bi kupio Mac kad bih mogao.

 

15 godina
offline
Rasprodan Mac Pro

Dizajn je neobičan, ali očito učinkovit, a vjerojatno se i sviđa priličom broju ljudi, međutim ovakav osobiti dizajn je u suprotnosti sa praktično nikakvom mogućnosti proširenja, jer većina periferija mora biti spojena kablovima, što sigurno ne izgleda nimalo lijepo.

 

Stari Mac Pro je tu bio puno bolji, tj. iskoristiviji profesionalcima kojima je namijenjen, i lijepog dizajna i lako proširiv.

 
2 2 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Rasprodan Mac Pro
maxym kaže...

Dizajn je neobičan, ali očito učinkovit, a vjerojatno se i sviđa priličom broju ljudi, međutim ovakav osobiti dizajn je u suprotnosti sa praktično nikakvom mogućnosti proširenja, jer većina periferija mora biti spojena kablovima, što sigurno ne izgleda nimalo lijepo.

 

Stari Mac Pro je tu bio puno bolji, tj. iskoristiviji profesionalcima kojima je namijenjen, i lijepog dizajna i lako proširiv.

 

Koja to "periferija" "mora" biti spojena kablovima, a inace ne?

15 godina
neaktivan
offline
Re: Rasprodan Mac Pro
skilly kaže...

Koja to "periferija" "mora" biti spojena kablovima, a inace ne?

Ne ''mora'' nijedna ,ali dosada to barem nije bio problem. Kažu da slika govori tisuću riječi:

 {#}

 

(A i ne radi se samo o periferiji ,nego o stvarima za koje je dosada samo trebalo otvoriti stranicu i upiknuti ih u slot)

This is a 44 Magnum, the most powerfull handgun in the world, and will blow your head clean off, so You've gotta ask yourself a question: Do I feel lucky? Well, do ya, punk?
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.12.2013 19:32 (kizo2703).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Rasprodan Mac Pro
Drazen kaže...
Imam Xeona u serveru i radi bolje od i7. Cim su stavljali Xeon automatski znaci profesionalu jer se radi o serverskom procu. Nadam se da su stavljali i SAS diskove.
Sto se tice cijene, je to skuplje od ostalog ali ne bas previse. Ako usporedimo sa grafickim stanicama ili serverima onda je u rangu.
Design je, ko uvijek, fantastican i totalno drugaciji od ostalih. Niko nema muda tako nesto napravit i uskoro bumo imali poplavu slicnih designa. Kad vidim Maca od supruge i bilo sto drugo - dan i noc. Rucke za nosenje, jedna ruckica koja ga otvara i pruza cijelu unutrasnjost na dohvatu... sve samo click, click. Mozda vam to nije bitno ali meni itekako znaci da se ne porezem na ostrim rubovima, da ne moram trazit sarafe, trgat plehove da bi stavio karticu...

nije dovoljno da rade gejfone, već sada i kompove počinju prilagodjavati pič******

let's put a smile on that face
14 godina
offline
Re: Rasprodan Mac Pro
kizo2703 kaže...
skilly kaže...

Koja to "periferija" "mora" biti spojena kablovima, a inace ne?

Ne ''mora'' nijedna ,ali dosada to barem nije bio problem. Kažu da slika govori tisuću riječi:
 {#}

 

(A i ne radi se samo o periferiji ,nego o stvarima za koje je dosada samo trebalo otvoriti stranicu i upiknuti ih u slot)

CD rom u 2014? {#}

Swedish latin super funk.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Rasprodan Mac Pro
sirka666 kaže...

CD rom u 2014? {#}

Smiješno je imati optički pogon? Ili barem imati izbor ,hoću li ga upotrebljavati ili ne ,kao što sada imam na svojem MacProu?

 {#}

Daj mi samo objasni kak ćeš ,bez optičkog pogona ,dobiti muziku ,filmove ili igre koje sigurno skidaš s torrenta? Po duhu svetom?

This is a 44 Magnum, the most powerfull handgun in the world, and will blow your head clean off, so You've gotta ask yourself a question: Do I feel lucky? Well, do ya, punk?
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.12.2013 20:57 (kizo2703).
14 godina
offline
Re: Rasprodan Mac Pro
kizo2703 kaže...
sirka666 kaže...

CD rom u 2014? {#}

Smiješno je imati optički pogon? Ili barem imati izbor ,hoću li ga upotrebljavati ili ne ,kao što sada imam na svojem MacProu? {#}

Daj mi samo objasni kak ćeš ,bez optičkog pogona ,dobiti muziku ,filmove ili igre koje sigurno skidaš s torrenta? Po duhu svetom?

itunes, netflix...

Swedish latin super funk.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Rasprodan Mac Pro
sirka666 kaže...

itunes, netflix...

{#} Aha. I sve plaćaš? Ti si onda jedan pošteni dečko - jedini pošteni na planeti Zemlji! {#}

This is a 44 Magnum, the most powerfull handgun in the world, and will blow your head clean off, so You've gotta ask yourself a question: Do I feel lucky? Well, do ya, punk?
12 godina
protjeran
offline
Rasprodan Mac Pro

Ja ništ ne plačam, pa opet ne kužim za kaj mi treba optički pogon za skidanje pokojeg filma, ili pjesme?

Crkva je zlo 21. stoljeća
Moj PC  
5 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Rasprodan Mac Pro
daniel.hajdinjak666 kaže...

Ja ništ ne plačam, pa opet ne kužim za kaj mi treba optički pogon za skidanje pokojeg filma, ili pjesme?

Kaj misliš ,kak su se filmovi sa blu ray-a ,dvd-a ,ili muzika sa cd-a našla na internetu?

 

Ja još uvijek projekte šaljem na dvd-ovima ,zahvaljujući brzinama uploada u Hrvatskoj (a i većini svijeta) ,inače bi ljudi čekali danima da se to uploada.

 

Isto tako ,svu dokumentaciju za obračune mi je jednostavnije spržit na optički medij i poslati u računovodstvo.

This is a 44 Magnum, the most powerfull handgun in the world, and will blow your head clean off, so You've gotta ask yourself a question: Do I feel lucky? Well, do ya, punk?
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.12.2013 22:12 (kizo2703).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice