Razer Blade

poruka: 37
|
čitano: 7.444
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Razer Blade".
15 godina
neaktivan
offline
Re: Razer Blade
skank666 kaže...

da, da nisam iskusio iz prve ruke nebi nis ni govorio... mamba se raspala, lycosa takodjer pa ti pricaj sto hoces... nema boga da vise ikad i pogleda neka govna od razera

Onda nisi u stanju čuvat stvari. Imao sam hrpu miševa i tipkovnica, od China Shit sranja, pa do Logitecha i Razera, no nekim čudom ni jedan hebeni miš ili tipkovnica mi se nisu raspali.

I u svakom slučaju Razerovi miševi su mi nekako bolje ležali u ruci, posebice lachesis.

I'll be back
15 godina
odjavljen
offline
Re: Razer Blade

 i ja sam ima razna china sranja i nis od tog se nije raspalo... a od razera je. tako da, analogija ti ne stoji. e, itekako znam cuvati svoje stvari.

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
15 godina
neaktivan
offline
Re: Razer Blade
skank666 kaže...

 i ja sam ima razna china sranja i nis od tog se nije raspalo... a od razera je. tako da, analogija ti ne stoji. e, itekako znam cuvati svoje stvari.

"Naravno da jesi" i "naravno da je". EOD

I'll be back
14 godina
neaktivan
offline
Razer Blade

HAha Rift je na njemu.Onaj mali ekrancic bi mi dobro dosao kad u roamu  na TS ili Ventu vidim tko laprda kad su battlecoms

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Razer Blade
mar123 kaže...

mene samo zanima zasto bi vi to kupili pored alienware-a koji je puno jaci i jeftiniji?

Potpuno se slažem, neznam koja bi fanboy-ska debilčina to kupila pored ASUS-a G73 ili Alienware-a M17x-a...

16 godina
offline
Re: Razer Blade
mar123 kaže...

mene samo zanima zasto bi vi to kupili pored alienware-a koji je puno jaci i jeftiniji?

I ružniji. {#}

Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
15 godina
online
Re: Razer Blade
Danny_HR kaže...
mar123 kaže...

mene samo zanima zasto bi vi to kupili pored alienware-a koji je puno jaci i jeftiniji?

I ružniji. {#}

 to je subjektivno, meni je lijepši. jedino sto mi se na ovom sviđa je njegova debljina tj. tankoca.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice