Razer Ironclad

poruka: 13
|
čitano: 4.830
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Razer Ironclad".
14 godina
neaktivan
offline
Razer Ironclad

Fora izgleda samo nesviđa mi se što je bjela jer će se onda vjerojatno lako zamazat a i cjena će kod nas najvjerojatnije biti velika.

xf zoja26
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Razer Ironclad

Fakin 60 baksa za komad lima ovaj aluminija.

香港 - 47
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Razer Ironclad

60 $ kod njih = 400kn kod nas ZA PODLOGU LOL

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.10.2010 10:27 (perkoxcar).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Razer Ironclad

Podloga od aluminija i zove ze Ironclad. Od drva bi se zvala Ferroclad, a od titana - PVCclad. Logično, zar ne?

16 godina
offline
RE: Razer Ironclad
bed kaže...

Podloga od aluminija i zove ze Ironclad. Od drva bi se zvala Ferroclad, a od titana - PVCclad. Logično, zar ne?

I jos veca logika, 60 dolara u americi znaci 60 eura u EU tj. 800 kuna u Hrvatskoj.

,,Baš i nije... COD je više razbibriga u odnosu na nadmoćni BF2.'' ROFLCOPTERIMAO
14 godina
protjeran
offline
Razer Ironclad

Čudno što ne svijetli :/

Udri brigu na veselje
Moj PC  
5 1 hvala 0
13 godina
offline
RE: Razer Ironclad
ukay1000 kaže...
bed kaže...

Podloga od aluminija i zove ze Ironclad. Od drva bi se zvala Ferroclad, a od titana - PVCclad. Logično, zar ne?

I jos veca logika, 60 dolara u americi znaci 60 eura u EU tj. 800 kuna u Hrvatskoj.

Tj odnesi barba Šimi kvadrat aluminija pa ce ti dedo napravit Šimzer podlogu. Smijeh

 

EDIT: Mislim stvarno precijenjena podloga, nisam je još proba niti ću ali sudeći po cijeni da. Za te novce kupim sebi mx518 i neku vrhunsku podlogu.

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.10.2010 15:04 (Vapor).
15 godina
neaktivan
offline
Razer Ironclad

nebu bas 800kn ali 600 bi moglo biti, racunajte dollar=10kn :)

When you are sad and you dont know what to do , just remeber that life starts at 8000 rpm. KTM <3 Husky <3
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Razer Ironclad
Vapor kaže...
ukay1000 kaže...
bed kaže...

Podloga od aluminija i zove ze Ironclad. Od drva bi se zvala Ferroclad, a od titana - PVCclad. Logično, zar ne?

I jos veca logika, 60 dolara u americi znaci 60 eura u EU tj. 800 kuna u Hrvatskoj.

Tj odnesi barba Šimi kvadrat aluminija pa ce ti dedo napravit Šimzer podlogu. Smijeh

 

EDIT: Mislim stvarno precijenjena podloga, nisam je još proba niti ću ali sudeći po cijeni da. Za te novce kupim sebi mx518 i neku vrhunsku podlogu.

 

I igras CoD2?
16 godina
neaktivan
offline
RE: Razer Ironclad
bed kaže...

Podloga od aluminija i zove ze Ironclad. Od drva bi se zvala Ferroclad, a od titana - PVCclad. Logično, zar ne?

Bio si brzi od mene :)   pa stvarno ti ameri nemaju kriticno razmisljanje.Sto fali da su je nazvali Aluclad???

dasHHa
15 godina
neaktivan
offline
RE: Razer Ironclad
dasHHa kaže...
bed kaže...

Podloga od aluminija i zove ze Ironclad. Od drva bi se zvala Ferroclad, a od titana - PVCclad. Logično, zar ne?

Bio si brzi od mene :)   pa stvarno ti ameri nemaju kriticno razmisljanje.Sto fali da su je nazvali Aluclad???

A mozda neznaju da je od aluminija, misle da je od irona :)

When you are sad and you dont know what to do , just remeber that life starts at 8000 rpm. KTM <3 Husky <3
16 godina
neaktivan
offline
RE: Razer Ironclad
luka_cro kaže...
dasHHa kaže...
bed kaže...

Podloga od aluminija i zove ze Ironclad. Od drva bi se zvala Ferroclad, a od titana - PVCclad. Logično, zar ne?

Bio si brzi od mene :)   pa stvarno ti ameri nemaju kriticno razmisljanje.Sto fali da su je nazvali Aluclad???

A mozda neznaju da je od aluminija, misle da je od irona :)

Haha...sad ce stevici past na pamet da Anodizirani aluminij patentira kao Apple Stainless Steel XD

dasHHa
15 godina
neaktivan
offline
RE: Razer Ironclad
Za cijenu te podloge nabavim nekog miša iz ponude te tvrtke!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice