Razer predstavio Blade Pro prijenosnik za najzahtj

poruka: 16
|
čitano: 2.831
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Razer predstavio Blade Pro prijenosnik za najzahtj".
9 godina
offline
Razer predstavio Blade Pro prijenosnik za najzahtj

zasto je obrisan prvi komentar? 

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Razer predstavio Blade Pro prijenosnik za najz
digitall kaže...

zasto je obrisan prvi komentar? 

 Ma greškom (u brzini, na touch screenu), išao sam maknut onaj neduhoviti spam znaš-već-od-koga... 

...
9 godina
offline
Razer predstavio Blade Pro prijenosnik za najzahtj

ZA 4199€ si kupim PS4, TV, Nintendo Switch i imam za hranu nekoliko mjeseci.

Moj PC  
19 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Razer predstavio Blade Pro prijenosnik za najz

samo što ga upališ ode baterija hahaha

12 godina
offline
Re: Razer predstavio Blade Pro prijenosnik za najz
pqweasdyxc kaže...

ZA 4199€ si kupim PS4, TV, Nintendo Switch i imam za hranu nekoliko mjeseci.

 Ja si kupim si polovnog choppera i godišnju zalihu čvaraka koje će mi pružit 3x jače iskustvo i dulje trajati nego Rejzer

16 godina
offline
Re: Razer predstavio Blade Pro prijenosnik za najz

da pogodim od ajara 

15 godina
online
Re: Razer predstavio Blade Pro prijenosnik za najz
4mal kaže...

da pogodim od ajara 

 voldemorta 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
16 godina
offline
Re: Razer predstavio Blade Pro prijenosnik za najz
Mojega. Uvredil se kaj sam rekel burek sa sirom...
9 godina
offline
Re: Razer predstavio Blade Pro prijenosnik za najz
ukay1000 kaže...
Mojega. Uvredil se kaj sam rekel burek sa sirom...

 to ti je zato sto burek sa sirom ne postoji, i ja bi ti odmah obrisao komentar i morao bi za kaznu platit rundu (bureka s mesom) svima 

16 godina
offline
Razer predstavio Blade Pro prijenosnik za najzahtj

burek je meso a ovo sa sirom je pita

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Razer predstavio Blade Pro prijenosnik za najzahtj

4200€, prava sitnica za one koji zarađuju milijune.

 

Za te si novce sastavim konfu i platim reklamu HRT-u da u poluvremenu lige prvaka pokažu ljudima kakvu zvjer od kompa imam.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Razer predstavio Blade Pro prijenosnik za najz
4mal kaže...

burek je meso a ovo sa sirom je pita

 Pita od mesa(burek),pita od sira(sirnica). 

12 godina
offline
Razer predstavio Blade Pro prijenosnik za najzahtj

komentari u fazinu: "za te pare mogu to i to"  stvarno vise nisu niti smijesni niti imaju veze sa hardwerom uopste. 

za cijenu jednog tiatn x pascal sastavis citavu konfiguraciju.. paaa sta zelis reci?

svaka roba ima svog kupca, svaki kupac svoje potrebe ili barem ono sto misli da su mu potrebe. 

neko hoce laptop zvijer da igra na njemu i da leta okolo, a neko ce uzeti 3 komada 4k monitora i dobro sad... 

zar stvarno ima smisla vise uopste komentarisati u ovom stilu.. ja bi kupi oto ili to.. pa kupi brate :) nekome treba laptop sa sli grafikama i 20" ekranom.

mamice, tinejdzerice i sl mogu kupiti neki kineski telefoncici iraditi sve sto im trebe ie selfy i fb sranja.

 

u tom stilu komentara. ih za to vrijeme sto trose slikajuci svaku kavu koju piju i kaceci na fb i ziveci od likova mogu uraditi pametnije to .. ili to.. itd..

http://www.modsrigs.com/detail.aspx?BuildID=34436
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Razer predstavio Blade Pro prijenosnik za najz
mirkoj kaže...

komentari u fazinu: "za te pare mogu to i to"  stvarno vise nisu niti smijesni niti imaju veze sa hardwerom uopste. 

za cijenu jednog tiatn x pascal sastavis citavu konfiguraciju.. paaa sta zelis reci?

svaka roba ima svog kupca, svaki kupac svoje potrebe ili barem ono sto misli da su mu potrebe. 

neko hoce laptop zvijer da igra na njemu i da leta okolo, a neko ce uzeti 3 komada 4k monitora i dobro sad... 

zar stvarno ima smisla vise uopste komentarisati u ovom stilu.. ja bi kupi oto ili to.. pa kupi brate :) nekome treba laptop sa sli grafikama i 20" ekranom.

mamice, tinejdzerice i sl mogu kupiti neki kineski telefoncici iraditi sve sto im trebe ie selfy i fb sranja.

 

u tom stilu komentara. ih za to vrijeme sto trose slikajuci svaku kavu koju piju i kaceci na fb i ziveci od likova mogu uraditi pametnije to .. ili to.. itd..

 

Slazem se. Ljudi imaju potrebu svoje izbore u kupnji prikazati, prvenstveno samima sebi a zatim i drugima, racionalnim (ja ukljucen), sto nije problem kada kupis objektivno bolju stvar. Medjutim kada objektivno bolja stvar nije dostupna, da li zbog financija ili same dostupnosti, tada krece druga vrsta vrsta samouvjeravanja. Par dobrih primjera imas iznad. Uostalom tko je citao Ezopove basne kao mali, sigurno se sjeca "Lisice i grozdja"koja je najbolje objasnjava, a ima cak i pouku na kraju.

 

Usput, daj poradi malo na velikom slovu i zarezima, oznojih se citajuci.

 

 

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.10.2016 9:02 (syncmaster245b).
12 godina
offline
Razer predstavio Blade Pro prijenosnik za najzahtj

Hehehe

 

Hocu, do mene je. Pokvario sam i rukopis olovkom od silne tastature, a sada dotukao i kuckanje cistom ljenoscu i nepaznjom.

Potpuno na mjestu kritika, a nije ni prvi put tako da... sto jest jeste... malo vise paznje :)

 

A i jeste kiselo grozdje nema sta :)

http://www.modsrigs.com/detail.aspx?BuildID=34436
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Razer predstavio Blade Pro prijenosnik za najzahtj

samo za kolegu Rosandića ("el moderator") i njegovo shvaćanje zafrkancije 

 

http://news-bar.hr/video/news/prime-time-17-humanitarna-akcija-za-hasanbegovia1

 

 

 

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.10.2016 11:00 (Ajar).
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice