Regionalna ograničenja na Steamu

poruka: 16
|
čitano: 2.351
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Regionalna ograničenja na Steamu".
14 godina
neaktivan
offline
Regionalna ograničenja na Steamu

evo prikupljenih obavijesti za giftove iz raznih regija (izvor kolega lonerunner sa steamgifts.com)
RU Notice: Gift purchases for Crusader Kings II can only be added to the gift recipient's library if they are in Armenia, Azerbaijan, Belarus, Georgia, Kyrgyzstan, Kazakhstan, Republic of Moldova, Russian Federation, Tajikistan, Turkmenistan, Ukraine and Uzbekistan.

Malasia Notice: Gift purchases for Crusader Kings II can only be added to the gift recipient's library if they are in Indonesia, Malaysia, Philippines, Singapore and Thailand.

Thai Baht Notice: Gift purchases for Crusader Kings II can only be added to the gift recipient's library if they are in Indonesia, Malaysia, Philippines, Singapore and Thailand.

Indonesian Rupiah Notice: Gift purchases for Crusader Kings II can only be added to the gift recipient's library if they are in Indonesia, Malaysia, Philippines, Singapore and Thailand.

Philippine Peso Notice: Gift purchases for Crusader Kings II can only be added to the gift recipient's library if they are in Indonesia, Malaysia, Philippines, Singapore and Thailand.

CIS - U.S. Dollar Notice: Gift purchases for Crusader Kings II can only be added to the gift recipient's library if they are in Armenia, Azerbaijan, Belarus, Georgia, Kyrgyzstan, Kazakhstan, Republic of Moldova, Russian Federation, Tajikistan, Turkmenistan, Ukraine and Uzbekistan.

Turkish Lira Notice: Gift purchases for Crusader Kings II can only be added to the gift recipient's library if they are in Turkey.

Brazilian Real Notice: Gift purchases for Crusader Kings II can only be added to the gift recipient's library if they are in Argentina, Bolivia, Brazil, Bahamas, Belize, Chile, Colombia, Costa Rica, Ecuador, Guatemala, Guyana, Honduras, Mexico, Nicaragua, Panama, Peru, Paraguay, Suriname, El Salvador, Uruguay and Venezuela.

Mexican Peso Notice: Gift purchases for Crusader Kings II can only be added to the gift recipient's library if they are in Argentina, Bolivia, Brazil, Bahamas, Belize, Chile, Colombia, Costa Rica, Ecuador, Guatemala, Guyana, Honduras, Mexico, Nicaragua, Panama, Peru, Paraguay, Suriname, El Salvador, Uruguay and Venezuela.

Singapore Dollar Notice: Gift purchases for Crusader Kings II can only be added to the gift recipient's library if they are in Indonesia, Malaysia, Philippines, Singapore and Thailand.

Japanese Yen No restriction note

Norwegian Krone No restriction note

Canadian Dollar No restriction note

U.S. Dollar No restriction note

British Pound No restriction note

Euros (Tier 1) No restriction note

Euros (Tier 2) No restriction note

Safet je kao himna, ustaneš kad ga spomeneš...
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.12.2014 19:30 (cola777).
 
4 0 hvala 2
11 godina
offline
Regionalna ograničenja na Steamu

U Armi 3 ili DayZu regional block mozete izbjegnuti tako da pokrenete igru putem exe file, znaci ne preko steama. Ove ostale igre mozete pokrenuti preko vpna i onda ugasit vpn kad ste u igri.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Regionalna ograničenja na Steamu

"Podsjetimo, kupnjom ključeva na neslužbenim trgovinama igrači su mogli ostvariti značajne uštede, zbog povoljnijih uvjeta na tržištima u razvoju i tečajnih razlika."

Aha, zato kod nas nisu jeftinije igre jer mi nismo trziste u razvoju, mi smo trziste u raspadu. Sad je jasnije.

Perhaps today IS a good day to die. PREPARE FOR RAMMING SPEED!
 
15 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Regionalna ograničenja na Steamu
1domagoj1 kaže...

"Podsjetimo, kupnjom ključeva na neslužbenim trgovinama igrači su mogli ostvariti značajne uštede, zbog povoljnijih uvjeta na tržištima u razvoju i tečajnih razlika."

Aha, zato kod nas nisu jeftinije igre jer mi nismo trziste u razvoju, mi smo trziste u raspadu. Sad je jasnije.

 

Ma mi nismo uopće tržište.

12 godina
offline
Regionalna ograničenja na Steamu

Samo da stave da 60$€ nije isto vec su rjesili pola problema.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Regionalna ograničenja na Steamu
SimeKZ kaže...

Samo da stave da 60$€ nije isto vec su rjesili pola problema.

Stavit ce znas kako... Izdavaci forsiraju tu piz*ariju. GOG se dugo tome odupirao (sve su cijene bile u $), na kraju su i oni popustili, ali ako nista drugo nije 1€ = 1$ vec preracunavaju cijene no opet ne tocno po tecaju, pa zna ispast da je jeftinija igra za pola kune-kunu u eurima ili obrnuto, da je mrvicu jeftinija u dolarima.

Perhaps today IS a good day to die. PREPARE FOR RAMMING SPEED!
15 godina
neaktivan
offline
Regionalna ograničenja na Steamu

mene zanima samo dali kad ovo bude stupilo na snagu znači da će nestati mogućnost igranja igara koje su već kupljene na taj način ili samo za buduće ?

ja imam nekih 5-6 ruskih verzija tako aktiviranih, dal ću ih i dalje moć igrat ili će me sada lišiti te mogućnosti ?

 

Life is a journey full of adventures !!
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Regionalna ograničenja na Steamu

Konačno.

 
2 7 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Regionalna ograničenja na Steamu
Sinatra kaže...

Konačno.

Kazes, sad adekvatno tome neka Hrvatsku premjeste tamo gdje i spada, u regiju koja placa bar upola manje cijene igara?

Perhaps today IS a good day to die. PREPARE FOR RAMMING SPEED!
16 godina
neaktivan
offline
Re: Regionalna ograničenja na Steamu
1domagoj1 kaže...

Kazes, sad adekvatno tome neka Hrvatsku premjeste tamo gdje i spada, u regiju koja placa bar upola manje cijene igara?

 

Pa mi smo Europa, plaćamo europske cijene u svemu drugome, što ne bi i u igrama?

12 godina
offline
Re: Regionalna ograničenja na Steamu
Gle ovog defusa Sinatru... Konacno...kakva pojava.
https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
15 godina
neaktivan
offline
Re: Regionalna ograničenja na Steamu
SimeKZ kaže...
Gle ovog defusa Sinatru... Konacno...kakva pojava.

hahaha i ja isto gledam što ovaj priča....

Life is a journey full of adventures !!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Regionalna ograničenja na Steamu
1domagoj1 kaže...
Sinatra kaže...

Konačno.

Kazes, sad adekvatno tome neka Hrvatsku premjeste tamo gdje i spada, u regiju koja placa bar upola manje cijene igara?

Takvo što se nikad neće dogoditi ako se nastave koristiti preprodavači tipa G2A ili Kinguin.

Steam, kao i svaka druga trgovina vode regionalnu statistiku kupovine i potpuno je svejedno ako se igra kupi na takvoj stranici ili uopće ne kupi.

Cijela stvar oko kupovine jeftinih ključeva kod kupaca je da dobiju igru na Steamu, što uključuje automatske nadogradnje, podršku i pristup mrežnoj komponenti, ali na kraju takva kupljena igra nije ništa manje ilegalna od torrenta.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Regionalna ograničenja na Steamu
Sinatra kaže...
1domagoj1 kaže...
Sinatra kaže...

Konačno.

Kazes, sad adekvatno tome neka Hrvatsku premjeste tamo gdje i spada, u regiju koja placa bar upola manje cijene igara?

Takvo što se nikad neće dogoditi ako se nastave koristiti preprodavači tipa G2A ili Kinguin.

Steam, kao i svaka druga trgovina vode regionalnu statistiku kupovine i potpuno je svejedno ako se igra kupi na takvoj stranici ili uopće ne kupi.

Cijela stvar oko kupovine jeftinih ključeva kod kupaca je da dobiju igru na Steamu, što uključuje automatske nadogradnje, podršku i pristup mrežnoj komponenti, ali na kraju takva kupljena igra nije ništa manje ilegalna od torrenta.

 

Tako je!!!!

 

slazes li se sa time da se i koristenje ovog foruma pocne naplacivat??

12 godina
offline
Re: Regionalna ograničenja na Steamu
Hebiga... On je prodo sve kompove... Ima mobitel, tablet... Sve kupuje pa ga smeta kad mi istu igru kupimo za 10$ a on mora za 60€ hebiga... Grdo zezanjenmu to stvara.

Steta da nisam kerbal upiknu okad sam ga mogo za 9$ sa popustima na g2a sad ga nema ispod 28$.
Potpuno nepotrebna zabrana, cijene abnormalno visoke dok opet u ostalim zemljama jeftinije negdje i za duplo. Unistili su market... Nadam se da ce im se obit u glavu.
Od sada samo nuuvem, meksiko i to je to. Zezat se sa vpnom nema smisla pa popuhat account sa preko 50 igara.
https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
15 godina
offline
Re: Regionalna ograničenja na Steamu
ahmedy kaže...
Sinatra kaže...
1domagoj1 kaže...
Sinatra kaže...

Konačno.

Kazes, sad adekvatno tome neka Hrvatsku premjeste tamo gdje i spada, u regiju koja placa bar upola manje cijene igara?

Takvo što se nikad neće dogoditi ako se nastave koristiti preprodavači tipa G2A ili Kinguin.

Steam, kao i svaka druga trgovina vode regionalnu statistiku kupovine i potpuno je svejedno ako se igra kupi na takvoj stranici ili uopće ne kupi.

Cijela stvar oko kupovine jeftinih ključeva kod kupaca je da dobiju igru na Steamu, što uključuje automatske nadogradnje, podršku i pristup mrežnoj komponenti, ali na kraju takva kupljena igra nije ništa manje ilegalna od torrenta.

 

Tako je!!!!

 

slazes li se sa time da se i koristenje ovog foruma pocne naplacivat??

Da nam DLC-e koji donose novu odjecu pocnu naplacivati $90 on se nebi bunio jer bi to bilo legalno.

 

EDIT: Pad ruske valute anyone? (i bas su sada poceli s regionalnim ogranicenjima khm khm)

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.12.2014 1:53 (lovac82).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice