Registar "Ne zovi" bit će osnovan sljedeće godine

poruka: 10
|
čitano: 1.967
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Registar "Ne zovi" bit će osnovan sljedeće godine".
9 godina
protjeran
offline
Registar "Ne zovi" bit će osnovan sljedeće godine

Svi koji budu u tom registru bit ce jos gore tele-spamirani.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Registar "Ne zovi" bit će osnovan sljedeće god
Magnolia_fan kaže...

Svi koji budu u tom registru bit ce jos gore tele-spamirani.

 jel možeš malo objasnit na što misliš? i da li barataš s konkretnim informacijama ili nagađaš? Thnx

9 godina
protjeran
offline
Re: Registar "Ne zovi" bit će osnovan sljedeće god
Canis kaže...
Magnolia_fan kaže...

Svi koji budu u tom registru bit ce jos gore tele-spamirani.

 jel možeš malo objasnit na što misliš? i da li barataš s konkretnim informacijama ili nagađaš? Thnx

 Znam na primjerima iz drugih drzava. Dosadnjakovici uvijek zovu, ali sam primjetio da se broj poziva i povecao otkad sam u registru. Pitanje je da li moze HAKOM to kvalitetno reguliarati. Pogotovo kad nekad znaju zvati sa skrivenog broja, ne kazu ime firme itd.

 

http://www.tpsonline.org.uk/tps/stillgetcalls.html

10 godina
offline
Registar "Ne zovi" bit će osnovan sljedeće godine

Najsigurnije tražiti od svojeg davatelja usluga da vam sakrije broj iz svojih baza, pa stoga i iz svih drugih. Tada vas nitko ne zove, osim onoga kome sam date svoj broj.

To sam osobno jednom tražio, te sam, nakon toga, mislim nekoliko puta morao tražiti opet istu stvar, jer sam se uvijek poslije nalazio kod njih u bazi.

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Registar "Ne zovi" bit će osnovan sljedeće godine

Ako nema sankcija za pozivatelje, onda će se sigurno povećati broj neželjenih poziva, osobito, ako sankcije ne budu automatske, jer tko će se tužtit i suditi radi neželjenog poziva.

Za zahvalu klikni na Hvala
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Registar "Ne zovi" bit će osnovan sljedeće god
PzKpfw kaže...

Najsigurnije tražiti od svojeg davatelja usluga da vam sakrije broj iz svojih baza, pa stoga i iz svih drugih. Tada vas nitko ne zove, osim onoga kome sam date svoj broj.

To sam osobno jednom tražio, te sam, nakon toga, mislim nekoliko puta morao tražiti opet istu stvar, jer sam se uvijek poslije nalazio kod njih u bazi.

 To bi funkcioniralo da kompanije kojima "moraš" dati broj ne dijele tvoje podatke. Moj broj mobitela nije registriran pa uredno dobivam pozive od raznih osiguravajućih tvrtki. Jedini način na koji su mogli doć do mog broja je firma kod koje imam osiguran auto.

 

Mene najviše zanima da li će ova zabrana zvanja vrijediti i za pružatelje mobilnih/telefonskih usluga. Ove šta prodaju razno posuđe i magnetne narukvice još preživim, ali napasti iz T-coma koji zovu jednom tjedno da mi uvale Maxtv mi idu na jetricu. 

Come out, come out wherever you are. So lost in your sea. Give in, give in for my touch. For my taste for my lust
12 godina
offline
Registar "Ne zovi" bit će osnovan sljedeće godine

Ajde da sam i to doživijo.Samo me zanima kk će to biti u praksi, pošto svi znamo kako naši zakoni funkcioniraju.

Poruka je uređivana zadnji put uto 29.12.2015 21:32 (Frk).
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Registar "Ne zovi" bit će osnovan sljedeće godine

Vjerujem da će se dobro provoditi. HAKOM je u zadnje vrijeme stiso operatere, prvo bonovi na minimalno 90 dana, pa otključavanje mobitela besplatno, zanima me kako će se ovo reflektirati na njihovim kvartalnim izvješćima kad više nema uvaljivanja ugovora

Nulla dies sine linea
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Registar "Ne zovi" bit će osnovan sljedeće god
Zašto krajem 2016.? To se napravi za tjedan dana.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Registar "Ne zovi" bit će osnovan sljedeće godine

a registar "Zovi, samo zovi"? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice